kompendium wiedzy o seks lalkach

Sex lalki, lalki erotyczne czy lalka miłości – określenia te zaczynają się kojarzyć już nie z siermiężnymi dmuchanymi lalkami, ale z bardzo estetycznymi zabawkami do seksu za parę tysięcy złotych. Dodatkowo, do niewątpliwej atrakcyjności wizualnej tych produktów z Silikonu lub TPE, dołącza szalony postęp w zakresie elektroniki – jej miniaturyzacja i zwiększanie mocy obliczeniowej.

Sprawia on, że lalki do sexu ożywają – zostają wyposażone w sztuczną inteligencję, podgrzewanie, lubrykację, serwomotory. W ten sposób powstają sex roboty – humanoidalne androidy, które wchodzą do naszego życia szturmem, oferując coś więcej niż sex. A może będą to po prostu roboty opiekuńczo-serwisowe z funkcją sexu dokupowaną jako ekstra dodatek umilający życie?

Pewne jest jedno – lalki do sexu zapewniają wielu ludziom na świecie już w tej chwili niezbędne towarzystwo (więcej tu), likwidują handel ludźmi , ostracyzm społeczny i pomagają społeczności LGBTQIA+ w określeniu kierunku swojej seksualności bez narażania się na negatywne bodźce ze strony rówieśników.

silikonowe seks lalki miłości jak żywe

Funkcje społeczne i towarzyskie lalek dla dorosłych okazują się bowiem tak samo ważne jak ich przeznaczenie seksualne – te sex zabawki po prostu przestają być tematem tabu, którego należy się wstydzić. Jest to szczególnie aktualne w dzisiejszych czasach, kiedy badania gazety „Sunday Times”: https://www.thetimes.co.uk/ wskazują, że 1 osoba na 8 nigdy nie uprawiała seksu (kiedyś – 1/20).

Brak realizacji potrzeb seksualnych staje się więc problemem społecznym wymagającym szybkich działań.

Niestety ten narastający problem społeczny jest tak naprawdę problemem mężczyzn. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że faceci dają średnio lajki 61,9% profilom kobiecym na Tinder, a kobiety klikają „lubię” tylko przy 4,5% męskich profili (przeczytaj także koniecznie nasz artykuł), widzimy, która płeć ma bardziej pod górkę.

Liczby są nieubłagane, a przez zmiany kulturowe zachodzące na naszych oczach będzie jeszcze bardziej rósł odsetek mężczyzn, którzy nie uprawiają seksu, czyli Inceli (involuntary celibates). Na szczęście dla facetów, którym statystycznie jest coraz ciężej o dostęp do kobiety (nie mówiąc już o posiadaniu potomstwa), na rynku są dostępne zabawki erotyczne, które wyglądają już naprawdę jak żywe seks laski i mają wiele punktów przewagi nad realnymi kobietami: https://sekslalki.pl/10-punktow-przewagi-lalek-milosci-w-porownaniu-do-realnych-kobiet/ .

seks-lalki-kompendium-wiedzy

Najważniejsze punkty przewagi seks lasek z TPE lub Silikonu to:

 • Dostępność. Są pod ręką praktycznie zawsze, kiedy ich potrzebujemy.
 • Higiena intymna. Punkt ważny szczególnie w czasach pandemii COVID-19 i generalnie w erze, w której oddalamy się od siebie zwracając coraz baczniejszą uwagę na zarazki. Nawet nie wspomnimy już o wizytach u Pań lekkich obyczajów i innych ryzykownych zachowaniach, które mogą przenosić zarazki z człowieka na człowieka.
 • Brak obawy o to, jak się spiszemy podczas seksu. Szczególnie jeśli stosunek odbywamy pierwszy i w związku z tym nie wiemy, jak wypadniemy podczas łóżkowych igraszek: https://sekslalki.pl/jestem-prawiczkiem-jak-przygotowac-sie-na-pierwszy-raz/ .
 • Spełnienie najskrytszych fantazji. Lalki pozwalają na spełnianie fantazji seksualnych, o których marzycie. Nie marudzą, nie chcą nic w zamian, a nawet, jeśli krępujecie się swoich myśli na temat używania dildo, czy klimatów shemale: https://pl.wikipedia.org/wiki/Shemale, pomogą Wam je zrealizować. W dyskretny sposób!

Aktualnie ten rodzaj zabawek erotycznych szturmuje sklepy, ponieważ lalki przeznaczone do miłości pozwalają bardzo wielu ludziom uprawiać sex – szczególnie w wieku starszym, lub z niepełnosprawnościami.

realistyczne silikonowe lalki miłości

 

Brak dziewczyny – są lalki erotyczne

Pomoc młodym ludziom ze strony seks lalek i seks robotów jest szczególnie ważna w świetle ostatnich badań, które wykazały, że 1 na 3 Amerykanów nie uprawia seksu i ten odsetek się wciąż zwiększa. Jeśli marzymy wciąż o dziewczynie i seksie, a do tej pory nie mieliśmy okazji się z kimś przespać, w naszej głowie rodzą się kompleksy, które wpływają na nasze całe życie – i prywatne i zawodowe. Widać je w pracy, widać w rozmowach z kobietami i w wielu innych sytuacjach życia codziennego. Na przykład Incel może być wspaniałym człowiekiem i członkiem społeczeństwa, ale przez brak pożycia seksualnego sam z siebie kreuje ułomną jednostkę, a przecież o tym, że jest prawiczkiem, nie musi nikt wiedzieć. Niestety, wraz z wiekiem nasze kompleksy rosną i potem właściwie już pozostaje nam jedynie omijanie kobiet, ponieważ boimy się wczesnego wytrysku, a kobietę bardziej doświadczoną trzeba przecież dobrze obsłużyć. Czy zatem często najbardziej wartościowe i inteligentne jednostki w społeczeństwie mają żyć na uboczu i nie odkrywać całej swojej kreatywności i zdolności, ponieważ nie mogą się odnaleźć w jednej dziedzinie życia?

Oczywiście nie i problem ten został zauważony przez producentów sex zabawek, a odpowiedzią są lalki posiadane na własność albo do wypożyczenia/na wynajem: więcej.

Polecamy zresztą genialny film pod tytułem Idiokracja: https://www.imdb.com/title/tt0387808/ , który okazał się tak proroczy pod wieloma względami, że planowane jest nakręcenie jego kolejnej części. Zerknijcie tylko na fragment na YouTube.com: https://www.youtube.com/watch?v=YwZ0ZUy7P3E&t=5s .

Niestety – najwięcej dziewczyn mają najczęściej nastolatkowie o niezbyt wysokim IQ, za to o rozbudowanej masie mięśniowej, uprawiający sport.
Chad zatem już od czasów szkolnych ma wszystko, a Incel nic, ale to oczywiście nie znaczy, że en drugi ma być pozbawiony spełnienia swoich podstawowych potrzeb fizjologicznych.

Jeśli naszym marzeniem nie jest posiadanie potomstwa, a tylko radosny seks, powinniśmy sobie pomóc substytutem jak najbardziej wiernym oryginałowi i wypróbować na własnej skórze dostępny rozwój technologii sex lalek jak żywych ( więcej ).

 

Lalki miłości azjatyckie

Japońskie Sex Lalki

Lalki roboty do uprawiania seksu wpisują się idealnie w przedstawione na wstępie zmiany społeczne, ponieważ ludzie w krajach rozwiniętych stają się coraz mniej towarzyscy i zwiększają dystans społeczny, który utrzymują wobec siebie (pandemia COVID-19 tylko to pogłębia i przyspiesza te zmiany).
Jaki jest prawdziwy powód zanikania więzi międzyludzkich i czy można temu zaradzić – być może nigdy się nie dowiemy. W Japonii na przykład, Hikikomori – młodzi (jeszcze) Japończycy żyjący odosobnieniu i starający się nie przekraczać drzwi wyjściowych do mieszkania, starają się celowo wycofać z życia i więzi międzyludzkie (w tym seksualne) zastąpić Waifu, czyli żonami z gier komputerowych.

Jeszcze inni mieszkańcy kraju kwitnącej wiśni żyją w kafejkach internetowych, gdzie śpią i jedzą. Nie w głowie im jednak wspólne imprezy – starają się od siebie odgrodzić jak najbardziej by móc po prostu „grać w grę” albo pielęgnować swoje wirtualne związki z postaciami wyjętymi z mangi, czy anime.
Oczywiście są to przykłady zachowań ekstremalnych. Kiedy jednak połączymy tą tendencję ludzi do samoizolacji z postępem technologicznym i zamiłowaniem całego społeczeństwa do cyberprzestrzeni, dowiemy się, czemu Japończycy przodują w posiadaniu i produkcji sex lalek i sex robotów.
Japońskie arcydzieła w zakresie tych sex zabawek omówiliśmy we wpisie: https://sekslalki.pl/japonskie-lalki-milosci-poradnik/.

Jeśli ciekawi Cię ta tematyka – przeczytaj koniecznie!

Kraj Kwitnącej Wiśni jest zresztą prekursorem w dziedzinie sex zabawek i sex lalek, a Japońscy naukowcy zabrali na ekspedycję na biegun południowy lalkę miłości „Antartic nr 1”, o czym możecie przeczytać tutaj. A my oczywiście zapraszamy także do lektury części pierwszej tekstu o rozwoju lalek erotycznych na przestrzeni wieków: https://sekslalki.pl/nieznana-historia-lalek-milosci-czesc-1/.

 

 

Seks po trzydziestce

Sex zabawki za parę tysięcy dolarów to już nie tag #przegryw, ale fajna inwestycja, na którą nie każdego stać i z której powinniście być dumni.
Coraz więcej facetów zresztą, także tych z doświadczeniem z kobietami, zdaje sobie sprawę, że cena za radosny stosunek po randce staje się zbyt wysoka, a stawka bycia w związku zbyt wielka – obie strony zaczynają niestety za bardzo kalkulować, zamiast iść za porywami serca.
Oczywiście nie mówimy tutaj o wczesnych latach życia, kiedy dla obu stron liczy się głównie atrakcyjność fizyczna. Piszemy teraz o okresie, kiedy w naszym życiu zaczyna dominować głos rozsądku, a także polityka i taktyka stosowana na co dzień zamiast porywów serca (dotyczy to oczywiście także uczuć negatywnych).

Efekt? Po 30 roku życia znacznie trudniej bezstresowo wskakuje się do łóżka, co jest spowodowane warunkami kulturowymi i biologicznymi.
Jeśli spotykamy się z kobietami po 25, a już szczególnie po 30 roku życia, pojawia się niestety u nich kalkulacja – czy facet jest odpowiedni, jaki jest jego status społeczny, czy będzie dobrym ojcem dla mojego dziecka?

W pewnym wieku więc już nie uprawiamy seksu tak radośnie i bezstresowo jak w szkole średniej, ponieważ z tyłu głowy mamy potencjalne problemy, które mogą się pojawić po tej chwili przyjemności takie jak: niechciane (przez nas) ciąże, alimenty, próby związania się z kimś na stałe, szczególnie, jeśli jest tak zwaną „dobrą partią”.

Z tego właśnie względu coraz więcej facetów, którzy radzą sobie bez problemu na polu seksualnym, decyduje się na lalki dla dorosłych. Jest to ich świadomy wybór i się go nie wstydzą, ponieważ wiedzą, że dzięki temu nie wpadną w pułapkę żadnej słodkiej modliszki, która skomplikuje im życie i będzie zabierać do końca dni połowę pensji – a alimenty będą liczone nawet jeśli facet straci pracę. Patrz sytuacja jednego z naszych byłych premierów, który, mimo iż nie ma z byłą żoną potomstwa, musi płacić jej ogromne sumy miesięcznie, ponieważ nie jest ona zdolna do pracy.

 

sex lalki czarnoskóre

Seks dolls leczą kompleksy:

Taki świadomy wybór między seks lalką (czy nawet „seks laską”: https://sekslalki.pl/ekskluzywne-lalki-milosci-poczuj-sie-jak-donald-trump/ ), a prawdziwą kobietą, jest przykładem na to, że większość kompleksów leży w naszych głowach. Jeśli bowiem robimy coś z własnego wyboru (mogąc nawiązać kontakty z dziewczynami świadomie nie chcemy tego robić) i nie wchodzimy w związki by omijać wszelkie pułapki ewolucji na nas nastawione, nie wstydzimy się tego i traktujemy lalki do seksu jako ciekawą alternatywę i hobby. Jeśli jednak mamy w sobie nagromadzoną energię seksualną, która nas rozrywa i nie mieliśmy nigdy kobiety – takie psychiczne przestawienie na lalkę miłości jest dla nas trudne i okupione dylematami moralnymi.

Myśli typu: „Wstydzę się”, „Inni mają prawdziwe dziewczyny, a ja nie”, czy „Jak przegryw muszę kupować sztuczną lalkę do seksu”, nie są rzadkością.
Dlaczego? Ponieważ myślimy, że jesteśmy w tym problemie osamotnieni. A przecież jeśli ostatnie badania jasno wskazują, że w Polsce co ósmy 26 latek nie uprawiał nigdy seksu, to istnieje spora grupa ludzi, którzy są tej przyjemności pozbawieni tak samo jak część z osób czytających ten tekst.
Teraz więc, kiedy wiemy, że spora cześć mężczyzn jest w podobnej sytuacji do nas, może czas przestać się wstydzić swoich potrzeb biologicznych i niestandardowych sposobów na ich realizację?

Nie trzeba przecież od razu chwalić się sex lalką.
Jest ona do nas przesyłana w dyskretnym opakowaniu, a dobre miejsce w szafie (czy zakupiona dodatkowo skrzynia do przechowywania), ochronią ją przed spojrzeniami ciekawskich osób postronnych. Ciekawskich, czyli tych, które mogą nas wyśmiać, ale później same przemyślą kupno towarzyszki z TPE lub Silikonu.

 

Ekskluzywna seks lalka miłości

Sex lalka premium. Ich ceny, jakość i wygląd:

Paradoksalnie, dodatkowym kryterium, które może Was ośmielić do zainwestowania w lalkę erotyczną premium, jest jej cena. Czy jeśli bowiem kupujemy sobie wspaniałą zabawkę za ładnych parę tysięcy złotych, należy się jej wstydzić? Powinno być to raczej powodem do dumy, szczególnie w czasach dzisiejszego konsumpcjonizmu, gdzie wartość człowieka i rzeczy mierzy się ilością cebulonów. Popatrzcie zresztą na taką piękność, której na pewno pozazdrościłby Wam skrycie niejeden znajomy: https://sekslalki.pl/korina-kova-i-jej-goraca-seks-lalka-od-firmy-reallovedolls-com/ .

Dzięki takim seksownym produktom erotycznym właśnie, jak przestawiony powyżej, zachodzi zmiana nastawienia do lalek miłości, ponieważ ich wygląd staje się coraz bardziej doskonały i zaczyna stanowić zagrożenie nawet dla realnych kobiet. Lalki do kochania – i te ze sztuczną inteligencją, i te bez niej, zaczynają być zapraszane na przyjęcia urodzinowe, wieczory kawalerskie etc.

Sex dolls i sex roboty są coraz bardziej widoczne w kulturze masowej jako ciekawy, sexy temat, a klienci są w stanie zapłacić za nie całkiem spore pieniądze, co pozwala na rozwój technologiczny tych sex zabawek, ponieważ ich producenci nie boją się inwestować w R&D, wiedząc, że zwiększone wydatki zwrócą im się z nawiązką. Obecność sex lalek w pop-kulturze, czy mass mediach sprawia, że wychodzą one z cienia i przekonujemy się, że nie tylko nam się podobają, kiedy oglądamy je rozłożone w łóżku w pięknej bieliźnie. Obiektywnie, niektóre sex zabawki premium wyglądają już jak żywe seks laski, a czasami nawet lepiej.

Atrakcyjny seksualnie wygląd i specyfika branży i produktu powodują zresztą, że rynek jest niewrażliwy na cenę finalnego produktu. Czemu tak się dzieje? Otóż pisaliśmy już o tym przy okazji przedstawiania Wam Tiffany ze sklepu z sex lalkami LumiDolls.com: https://sekslalki.pl/prawdziwa-pieknosc-goraca-cena-tiffany-z-lumidolls-com-oferta-tygodnia/.

 

Imię Tiffany nie jest przypadkowe – jest ona dziewczyną luksusową, piękną i wspaniałą, lubiącą błyskotki i wystawny styl życia. Jest cudowna i można się w niej zakochać na zabój. Każdy się za nią ogląda, ale niestety po jej wyglądzie (albo wyglądzie jej odpowiednika w realu), możemy łatwo się zorientować, że tanio nie będzie. Jeśli by było nas stać na zapewnienie Tiffany lub podobnej kobiecie luksusów, to zrobilibyśmy to bez mrugnięcia okiem.Wszak piękna kobieta jest ukoronowaniem statusu mężczyzny i jego męskości oraz symbolem powodzenia w życiu. Niestety, nie każdy z nas to Donald Trump, czy Dan Blizerian (zawodowy gracz w pokera otoczony zawsze wianuszkiem pięknych kobiet: https://pl.wikipedia.org/wiki/Dan_Bilzerian).

Na luksusową towarzyszkę potrzebującą tony złota w ostatecznym rachunku bylibyśmy w stanie wydać nawet setki tysięcy dolarów rocznie, tylko że tych pieniędzy po prostu nie mamy. Natomiast istnieje całkiem spora grupa mężczyzn marzących o pięknych kobietach, którzy mają sporą siłę nabywczą (słynni programiści 15K i inni zarabiający ponad średnią krajową) i są w stanie przeznaczyć na swoje potrzeby (relaks, komfort życia) całkiem spore pieniądze.

Ludzie mający już zapewnione w życiu podstawowe potrzeby szukają możliwości wypełnienia pustki jaką odczuwają, chcą poprawić swoje życie intymne i są w stanie za to zapłacić. Sex robot Harmony ma cenę wyjściową 30 000 złotych: https://sekslalki.pl/realdoll-com-matt-mcmullen-i-sex-robot-harmony/ , a nabywców znajdują także droższe, bardziej wypasione wersje tej lalki ze sztuczną inteligencją 3.0.

A jaka jest cena lalki do sexu jak żywej z A.I. Tiffany?

Kosztuje ona 6281 złotych – stać na nią więc nawet średnio zarabiającego Mirka i jeśli chce się on zabawić w luksusowy sposób z kobietą o niesamowitym biuście i kształtnej pupie, to taki produkt ma w zasięgu ręki.

 

Lalki do seksu i motywacja do zmian w życiu prawiczka:

Kiedy jesteśmy zdeterminowani i dokonujemy świadomego wyboru oraz naprawdę chcemy poprawić swoją jakość życia kulejącą na polu seksualnym, seks doll mogą być dla nas wybawieniem. W przełomowych momentach w życiu mamy bowiem w sobie tyle samozaparcia, żeby na przykład przestać palić papierosy i zacząć odkładać pieniądze na wymarzoną sex zabawkę (podpowiemy – 418 paczek papierosów po 15 złotych pozwoli na zaoszczędzenie na Tiffany!). Można dzięki temu zamienić niezdrową czynność, która tylko nas truje oferując w zamian jedynie krótkotrwałe uczucie ulgi i zaspokojenia głodu, na zdrowy nawyk.

A zatem poprawić przez każdego z nas tak pieczołowicie budowany poziom życia.
Przecież wszyscy chcemy aby było nam jak najlepiej, a komfort życia to cel naszego rozwoju: i osobistego i zawodowego.
Przeczytajcie zresztą jako uzupełnienie wpis na naszym blogu: https://sekslalki.pl/lalki-i-roboty-do-uprawiania-milosci-jak-wplywaja-na-zdrowie-i-samopoczucie/, który wyjaśni, czemu lalki erotyczne to zdrowe i pozytywne hobby polecane w zasadzie każdemu niezależnie od wieku, czy płci.

 

Błędne koło życia bez seksu:

Wielu klientów sklepów z seks lalkami wskazuje, że popadli w życiu w błędne koło, z którego nie potrafią się wyrwać. Tworzą je czynniki takie jak: praca, kariera, nałogi i pojawia się ono kiedy wkładamy w swoje życie dużo wysiłku, a jednak czujemy, że czegoś nam w nim brakuje. Codzienna pogoń za sukcesem staje się z czasem coraz bardziej wyniszczająca. Czujemy napięcie, które w środku naszego organizmu uciska coraz bardziej, aż uciekamy w używki aby je zmniejszyć i polepszyć chwilowo mniemanie o sobie.

Są to tylko półśrodki – trochę jak oglądanie sportu w telewizji, a nie uprawianie go samemu.

Nie zlikwiduje to przyczyny problemu, a tylko utworzy właśnie błędne koło, w którym będziemy tkwić przez lata.
Jeśli bowiem ktoś nie uprawiał seksu do 26 roku życia, raczej potem fortuna się nie zmieni i zostanie prawiczkiem na zawsze, jeśli nie liczyć stosunków z paniami lekkich obyczajów.

Warto więc poszukać holistycznych rozwiązań: https://sekslalki.pl/seks-laski-zalety-i-jak-dzialaja/, które zniwelują nasz stres, pozwolą się wyżyć i osiągnąć satysfakcję. Może lepiej nabyć nowoczesną zabawkę w postaci lalki erotycznej, a nie topić smutki na piwkach ze znajomymi, którzy gdyby mieli dziewczyny to byliby z nimi na randce, a nie narzekali razem z Wami na wieczornych posiedzeniach?

Ciężkie umawianie się na randki, czy lalki do seksu jak żywe pomogą?

Wiemy już na podstawie przedstawionych statystyk, że umawianie na randki i zapewnienie sobie dostępu do seksu jest coraz trudniejsze dla przeciętnego mężczyzny. Obserwacja życia podpowiada nam jednak także, że możesz być całkiem fajnym facetem: inteligentnym, dobrze wychowanym, który ciężko pracuje, stara się ogarnąć życie osobiste i marzy o związku i rodzinie. Nie traktujesz kobiet przedmiotowo, podchodzisz do nich z szacunkiem (jaki im się należy) i kierowany dobrym sercem i uczuciem starasz się związać z kimś, kto będzie Twoją bratnią duszą.
Niestety, szanse takiego mężczyzny na rynku matrymonialnym wciąż są nikłe, ponieważ kobiety skupiają się na top 5% mężczyzn będących w ich zasięgu. Reszta graczy to tylko rezerwowi, którzy, jak trutnie, mają do wykonania w życiu monotonne, choć niełatwe, role, kosztem swoich zasobów i ciągłego wyścigu szczurów.

Ostatnio na internecie sensację wzbudziły relacje mężczyzn z portali randkowych opublikowane na blogu https://swiadomosc-zwiazkow.pl/.
Anonimowe i szczere zwierzenia o poszukiwaniu drugiej połówki i relacje z prób nawiązania kontaktu z płcią piękną, czy to na żywo, czy online, ukazują tragiczny obraz sytuacji, z którym faceci wciąż nie mogą się pogodzić.

Okazuje się, że aby poderwać dziewczynę 4-5/5 trzeba mieć dynamiczną fotkę ukazującą nas w ruchu (preferowane sporty ekstremalne) z dobrym samochodem w tle. Należy też mieć odpowiednie zarobki, żeby móc płacić za randki i być w życiu człowiekiem sukcesu idącym po trupach, a jednocześnie romantykiem. Zarabiać pieniądze i dysponować wolnym czasem na rozmowy i nadskakiwanie, żeby wybranka się Wami nie znudziła.

 

Marzenia o dziewczynie, a szara rzeczywistość randek:

„ Jeśli nie możesz mnie znieść, kiedy jestem najgorsza, nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza” – tak brzmi popularne powiedzenie Marylin Monroe i większości kobiet z borderline, które właśnie w ten sposób tłumaczą swoje humory i zmiany nastrojów. Prawda jest taka, że kobiety, pozbawione nad mężczyznami przewagi fizycznej, wykształciły przez lata ewolucji umiejętności psychiczne wykorzystując naturalne różnice jakie istnieją pomiędzy płciami. Taktyka, polityka, zdolność wyczekiwania na dogodną okazję. Długotrwałe przebieranie w partnerach, zmiana gałęzi, jeśli obok pojawi się bogatszy nosacz, a jednocześnie przymuszanie do sztucznego romantyzmu, jakoby miłość była najważniejsza. Wszystko to stawia ponad 90% procent mężczyzn w bardzo nieciekawej sytuacji wiecznego przegrywa i samca beta. Typowo męskie cechy przestały niestety być modne – poprzez zalew reklam i politykę w mass mediach mężczyzna ma być teraz empatyczny, czuły, a jednocześnie bogaty i przystojny. Zauważmy również, że długo nie było na naszych terenach konfliktu zbrojnego i bronienie kraju, kobiet i rodziny przestało być potrzebne, a mężczyzna już nie jest niezastąpionym wojownikiem, który walczy z narażeniem życia o byt rodziny. Można postawić tezę, że kobiety po prostu zdołały osiągnąć równouprawnienie, ale jeśli poznamy dziewczynę, która zarabia 2500 złotych, to poszukuje ona zwykle księcia z bajki z milionami, a nie chce się wiązać z facetem, który zarabia podobnie. Widzimy tu więc konflikt pomiędzy sztucznym romantyzmem jak z telenoweli, a brutalną rzeczywistością. Powoduje to u płci mądrej rozdwojenie jaźni – nie wiemy bowiem jak się zachowywać aby nasza partnerka była zadowolona.

Portale randkowe przypominają dzisiaj targi niewolników, na których chcemy zaprezentować się jak najlepiej aby zasłużyć na słodką nagrodę i móc wreszcie zredukować męczące nas ciśnienie. Poniżej znajdziecie przykład warunków, jakie wystarczy spełnić by umówić się z dziewczyną na randkę.
I nie jest to panna 10/10 jak lalka do sexu Tiffany lub inna polecana sexlaska na naszym portalu: https://sekslalki.pl/lalka-do-sexu-premium-tpe-szkielet-evo-upoluj-najtaniej/, która swoje kosztuje, ale chociaż wygląda jak milion dolarów.

„ Jeżeli Ty jesteś piękny i bogaty, masz swoja firmę, apartament, nie jesteś skąpy (warunek konieczny) i potrzebujesz prawdziwej miłości nie wahaj się – pisz tu i teraz.”(…)

„Jeżeli wszystko napisane wyżej nie jest o Tobie to proszę o nie zabieranie mojego czasu”.

 

Czysta brudna prawda Panowie – ilu z nas jest w stanie spełnić te wymagania?

I czy naprawdę, jeśli nawet znajdujecie się w promilu mężczyzn spełniających te wymagania, chcielibyście się z taką dziewczyną umawiać?

Mamy jednocześnie wątpliwości, czy kobiety starają się być równie atrakcyjne zgodnie z duchem równouprawnienia. Na pewno pogłębiają swoją wiedzę korzystając z porad internetowych celebrytek, czy specjalistek od makijażu, wizażu lub ubioru, wzorując się na ulubionych gwiazdach z kolorowych czasopism. O ile jednak na kosmetyki i ubrania płeć piękna wydaje coraz więcej pieniędzy, to jednak w krajach rozwijających się rośnie w zatrważającym tempie ilość kobiet otyłych. W sklepach odzieżowych wprowadzane są przecież nawet krzywe zwierciadła aby czuć się bardziej sexy w nowych ciuchach, a rozmiary kupowanych ubrań stale się zwiększają.

Pytanie jednak, czy w takim samym tempie zwiększa się odsetek facetów puszysto-pozytywnych kochających otyłość?

Raczej nie, a w tym samym czasie lalki z TPE lub Silikonu dobrej jakości, które oferują najwyższy poziom realizmu: https://sekslalki.pl/ekskluzywna-seks-lalka-milosci-flagowy-produkt-srsd/, stają się coraz bardziej atrakcyjne seksualnie.

Stąd coraz rozpaczliwsza krytyka tych produktów ze strony środowisk feministycznych, spowodowana rosnącym poczuciem zagrożenia. Już niedługo płeć piękna może stracić swoje atuty, które do tej pory trzymały mężczyzn krótko na smyczy i pozwalały na rządzenie nimi poprzez wzajemne waśnie, czy sztuczne podwyższanie poprzeczki dostępności do seksu.

Zresztą nawet jeśli jesteście przystojni i dojdziecie na szczyty łańcucha pokarmowego, gdzie to Wy możecie wybrzydzać i wybierać kobiety, musicie w dalszym ciągu uważać na gold-diggerki, które mogą Wam mocno utrudnić życie i wydrenować kieszeń.

Może więc spróbować wyeliminować czynnik wiecznego niespełnienia w seksie, który sprawia, że często wpadamy w pułapki modliszek i rujnujemy swoje życie (Jeff Besos mógłby przecież sobie kupić sex zabawkę w sklepie Amazon, zamiast poszukiwać przygód kosztujących miliardy dolarów: https://www.amazon.com/s?k=sex+dolls&ref=nb_sb_noss_2).

Oczywiście nie namawiamy do rezygnacji z relacji z kobietami, ale znajomości nawiązywane ostrożnie, z chłodnym umysłem, na pewno pozwolą Wam przemyśleć spokojnie wszystkie wady i zalety związku z daną osobą i rozstrzygnąć, czy warto się z nią dalej spotykać i planować przyszłość.

 

Napięcie seksualne i pomoc ze strony sex lalek:

Powróćmy jeszcze do ciśnienia, które sprawia, że jako faceci kompletnie głupiejemy na widok złudnej możliwości uprawiania seksu ( w końcu jest nawet powiedzenie, że facet myśli główką, a nie głową). Działając pod wpływem nagromadzonych emocji wpadamy w schemat działania identyczny do teorii impulsywnego zakupu. Jeżeli dokonujemy wyboru pełni wewnętrznego napięcia to mamy zaburzoną przytomność umysłu i pozbawiamy się możliwości chłodnej, pragmatycznej kalkulacji.

Wizyta w salonie RTV z nastawieniem, że chcemy kupić nową konsolę do gier na szybko tu i teraz skończy się dla nas raczej wyższą ceną i mało przemyślanymi zakupami. Lepsze warunki uzyskamy kiedy zrobimy spokojne rozeznanie rynku, cen na nim obowiązujących i porozmawiamy na spokojnie ze sprzedawcą. A pamiętajmy, że i dobry sprzedawca, i atrakcyjna kobieta potrafią doskonale wyczuć ciśnienie graniczące z desperacją widoczne w naszych oczach.

Zapewne zaobserwowaliście już w stosunkach damsko-męskich, że faceci traktujący kobiety oschle i zmieniający je jak rękawiczki nie narzekają na brak randek i seksu. Natomiast ci, którzy są wciąż skoncentrowani na podrywie nie mogą umówić się na randkę, mimo starań i ciągłego kombinowania jak dopiąć swego. Są zrozpaczonymi samcami nie mającymi wyboru i kobieta doskonale to wyczuwa. Ponieważ sylwetka, ton głosu i sposób rozmowy wskazują na to, że dawno (lub nigdy) nie uprawiałeś seksu, jest to automatyczny sygnał do odwrotu, a nie do wskakiwania do łóżka.
Jeśli inne kobiety nie były Tobą zainteresowane, czemu akurat ta konkretna ma na Ciebie spojrzeć łaskawym okiem?

Oczywiście, jeśli jesteś bardzo przystojny, ta przysłaniająca rozwagę „namiętność” będzie u kobiety mile widziana, ale pamiętaj, że cała ta strona nie jest przeznaczona dla zawodowych podrywaczy po kursach u trenerów na YouTube i wciąż mających płonną nadzieję na stosunek, ale dla statystycznych mężczyzn, którzy chcą ułożyć sobie życie i poprawić jego komfort.

Może zatem zamiast tkwić w desperacji lepiej pomóc sobie lalką lub robotem do seksu i spokojnie czekać na okazję do poznania odpowiedniej dziewczyny? Przecież nie musicie jej pokazywać, że macie lalkę erotyczną, tak samo jak Wasza randka nie mówi od razu o wibratorach, czy innych sposobach redukowania ciśnienia.

 

Realistyczne, Silikonowe lalki miłości jak żywe dla samotników:

Na szczęście dla wszystkich pozbawionych drugiej połówki, sex dolls, przy całym swoim rozwoju technologicznym: https://sekslalki.pl/lalki-erotyczne-nowe-technologie-i-materialy/, nie są już produktami dla przegrywów, ale atrakcyjnymi wizualnie sex gadżetami dla myślących facetów, którzy potrafią tonować swoje emocje i chcą dobrze zaplanować i rozegrać swoje życie: https://sekslalki.pl/jak-zachowuja-sie-w-dotyku-nowoczesne-i-realistyczne-sex-lalki-milosci-dla-doroslych/ .

Lalki dla dorosłych takie jak na przykład Lauren z Silikonu i TPE jednocześnie: https://sekslalki.pl/sex-lalka-lauren-z-tpe-i-silikonu-jednoczesnie-oferta-tygodnia/, pozwolą Wam czekać komfortowo i spokojne na okazję do seksu.

Wybory pod wpływem emocji są w życiu zwykle zgubne nie tylko w przypadku związków – zauważcie, że większość promocji posiada ograniczenia czasowe po to aby wywołać u Was impuls, na którym zyskuje producent (kobieta). Po fakcie zaś zaczynacie się dopiero zastanawiać, po co myśleliście impulsywnie małą główką, zamiast rozegrać sprawę na chłodno i trafić rzeczywiście na jak najkorzystniejszą ofertę.

A jeśli Was na to stać i kupicie wypasionego sex robota Harmony za 40 000 złotych (https://sekslalki.pl/realdoll-com-matt-mcmullen-i-sex-robot-harmony/ ) albo taką seks lalkę jak żywą z Allegro: https://sekslalki.pl/sex-lalka-160cm-ultra-miekkie-tpe-realistyczna-zabawa-allegro-5450-zlotych-oferta-tygodnia/, powinniście być dumni ze swojego zakupu i dbać o niego jak najlepiej potraficie: https://sekslalki.pl/jak-czyscic-sekslalki/.

 

 

Sex lalka dla kobiet:

Oczywiście każdy medal ma dwie strony i niektórym kobietom, z braku urody lub zaufania do mężczyzn, również nie jest łatwo znaleźć odpowiedniego partnera.

Kobiety twierdzą też (zapewne nie bez powodu, ale winą należy także obarczyć nowoczesną pop-kulturę i mass media), że pula atrakcyjnych mężczyzn znacznie się zawęża po 30tym roku życia.

Na rynku matrymonialnym do wzięcia zostają wtedy albo faceci po rozwodach płacący alimenty na byłe żony, albo tacy, którzy maja do kobiet „dwie lewe ręce” i po prostu nie są dla nich atrakcyjni. Można w takiej sytuacji kupić oczywiście wibrator czy dildo (https://sekslalki.pl/cadillac-wsrod-wibratorow-potezne-orgazmy-dzieki-hitachi-magic-wand/ ).

Natomiast męska sex lalka (https://sekslalki.pl/meskie-lalki-milosci/ ) albo lalka z konwerterem transgener (https://sekslalki.pl/lalki-dla-doroslych-transgender/ ), sprawdzą się lepiej w takich sytuacjach, pozwolą na przebieranki i dadzą poczucie bliskości.

Zapraszamy również do przeczytania wpisu na naszym blogu z z 25 grudnia 2019 roku: https://sekslalki.pl/kobiety-po-50-tce-kupuja-drogie-modele-seks-lalek-glownie-w-wydaniu-zenskim/ , gdzie znajdziecie celne spostrzeżenia, dlaczego kobiety kupują ekskluzywne modele seks lalek nie patrząc na cenę – liczy się dla nich głównie estetyka wykonania i możliwość posiadania miłego towarzystwa. Męska sex lalka miłości premium dla kobiet są zresztą kupowane przez klientki 50+ coraz chętniej. Ten bardzo ciekawy trend został zaobserwowany przez jeden ze sklepów online sprzedających lalki erotyczne najwyższej jakości o dość wysokich cenach. Spory udział płci pięknej w kupowaniu sex zabawek jest oczywisty, ale zaskoczeniem może być fakt, że klientki kupują lalki głównie w wydaniu żeńskim, najchętniej z możliwością użycia nasadki/konwertera transgender. Dzieje się tak, ponieważ w gruncie rzeczy potrzebują przyjaciółek i kogoś bliskiego, żeby móc razem „pogadać”, wypić kawę, pobawić się w przebieranki. Dodatkowy gadżet w postaci dildo jest zaś czymś extra, kiedy przyjdzie czas na zabawę erotyczną, która jest jednak tylko miłym dodatkiem do więzi emocjonalnych.

 

Sex lalki dla mężczyzn:

Wśród klientów płci męskiej natomiast królują sex dolls w damskich wersjach, o obfitych kształtach (biust, pupa) i miłych, delikatnych rysach twarzy.
Tutaj również sprzedawcy lalek erotycznych dla dorosłych mają swoją teorię i twierdzą, że mężczyźni najczęściej poszukują (szczególnie jeśli mogą sobie pozwolić na customizację lalki u dobrego producenta) głównie towarzyszek wzorowanych na sąsiadkach, znajomych sprzedawczyniach, itp.
To na pewno tłumaczy popularność filmów dla dorosłych typu „dziewczyna z sąsiedztwa” etc. Po prostu część mężczyzn decyduje się spełnić swoje marzenia o sąsiadkach, czy innych dziewczynach, które znają, ale z różnych powodów nie mogą się z nimi umówić, nie mówiąc już o uprawianiu seksu.
Sporo amatorów znajdują także lalki do sexu tworzone na podobieństwo bohaterów fantastycznych – Elfów, Kosmitów i innych seksownych stworzeń.
Wiele lalek erotycznych przypomina Ciri lub Yennefer z Wiedźmina, ale nie brakuje także mniej przyjaznych dla człowieka wampirzyc, czy strzyg.
Jedna z najpopularniejszych lalek erotycznych ze sklepu Piper Doll to na przykład Jessica z filmu „Kto wrobił Królika Rogera?” :https://sekslalki.pl/seksowna-jessica-z-piper-doll-fantazja-miesza-sie-z-rzeczywistoscia/ .

Jej komiksowe kształty, do których wzdychało tak wielu mężczyzn, stały się rzeczywistością, a producent tej seks laski z TPE nie narzeka na brak zamówień od klientów chcących zrealizować młodzieńcze marzenia. Jeśli natomiast lubicie klimaty cosplay możecie zaszaleć i zamówić sobie przedstawicielkę kosmicznej rasy z 3 piersiami podobną do prostytutki na Marsie, która kusiła wdziękami przebywających na planecie górników w filmie Total Recall https://www.imdb.com/title/tt0100802/, z Arnoldem Szwartzeneggerem w roli głównej. Jeśli Ty również do tej pory wspominasz te pamiętną scenę, poznaj Gwen: 146 centymetrów szczęścia z 3 cyckami za 1899$ (czyli niespełna 7 tysięcy złotych) ze sklepu z renomowanymi seks lalkami SexyRealSexDoll.com: https://sexyrealsexdolls.com/products/146cm-4ft9-c-cup-sex-doll-with-three-boobs-gwen.

Gwen to bardzo starannie wykonana lalka erotyczna stworzona z najlepszej jakości TPE, której specyfikacja aż zachęca do zabawy:

 • Wysokość: 148 cm
 • Biust: 82 cm
 • Talia: 52 cm
 • Biodra: 78 cm
 • Waga: 26,5 kg (jak na dumną posiadaczkę 3 piersi jest więc w miarę lekka)
 • Pod biustem: 58 cm
 • Długość stopy: 18,5 cm
 • Długość ramion 31 cm

Otwory do seksu to odpowiednio:

 • Waginalny: 18 cm
 • Analny: 15 cm
 • Oralny: 13 cm

Pudło z przesyłką ma zaś wymiary 134x40x28 cm.

Być może warto dodać trochę pieprzu do alkowy i zaprosić do niej prawdziwą seks bombę, szczególnie, że sklep oferuje darmową przesyłkę i posiada dobre recenzje? Do tego oczywiście dochodzą bezpieczne formy płatności takie jak PayPal, czy certyfikaty Shopify Secure, które wraz z procesowaniem kart kredytowych największych firm takich jak Visa, Mastercard, JCB, Discover, Diners Club, czy American Express utwierdzają nas w przekonaniu, że warto dokonać zakupu właśnie tutaj.

 

Repliki gwiazd porno – prawdziwe sex laski:

Bardzo ciekawym rodzajem sex lalek i sex robotów, który praktycznie każdemu przypadnie do gustu są także repliki gwiazd gwiazd porno, które pozwalają na realizację naszych najskrytszych pragnień. Brak popularności tych sex zabawek jest spowodowany wyłącznie ich ceną. Przecież tak atrakcyjny sex gadżet jest idealny na wieczory kawalerskie, panieńskie, czy do łóżka, ponieważ doskonale wygląda. A jeśli przyjrzymy się serii Wicked firmy ReallDoll.com (sklep, w którym dostaniecie również sex robota Harmony), to przekonamy się, że każdy na widok gwiazd porno takich jak Asa Akira, Samantha Saint, Jessica Drake, czy Stormy Daniels dozna charakterystycznego mrowienia, które powoduje, że krew krąży nieco szybciej.

Niestety takie cacka kosztują dość sporo – lalka pre-konfigurowana na gwiazdę porno kosztuje od 6999 dolarów, czyli prawie 26 tysięcy złotych. Ich realizm jest jednak bezcenny – wyglądają po prostu jak żywe. Zresztą sami sprawdźcie na stronie producenta: https://www.realdoll.com/wicked-realdoll/ oraz koniecznie przeczytajcie nasz wpis z 6 października 2019 pod tytułem: https://sekslalki.pl/ekskluzywne-lalki-milosci-poczuj-sie-jak-donald-trump/ . Przypominamy, że warto rozglądać się także za innymi sex lalkami wzorowanymi na gwiazdach przemysłu erotycznego.
Na przykład Korina Kova: https://sekslalki.pl/korina-kova-i-jej-goraca-seks-lalka-od-firmy-reallovedolls-com/, czy Reya Sunshine, obecna na sex tarach AVN w USA: https://sekslalki.pl/reya-sunshine-seks-lalka-gwiazdy-porno-na-targach-avn-w-usa/ , również sprzedają seks zabawki jak żywe wykonane na swoje podobieństwo.

 

Lalki do seksu – pary z długim stażem:

Lalki do seksu stają się także coraz częściej receptą na rutynę w związku dla par z długim stażem. W Internecie sporo jest przykładów ludzi, którzy dzięki seks lalce lub robotowi erotycznemu ożywili swój związek. Jeśli bowiem do Waszej alkowy wkrada się rutyna, a oboje wciąż macie ochotę na sex, tylko trochę w nowym wydaniu, dobra lalka do seksu zapewni Wam obojgu powiew świeżości w łóżku. Żona może przecież również się bawić z nową towarzyszką (szczególnie jeśli dokupimy konwerter transgender umożliwiający stworzenie lalki erotycznej shemale) i nie powinna być o nią zazdrosna.

Dla wielu par zresztą kupno lalki to dopiero wstęp do wspaniałych zabaw w szerszym gronie, czyli sposób na trzecią osobę w łóżku. Mimo, że „ta druga” będzie sex laską z Silikonu lub TPE, można dzięki niej zrobić tak zwany test drive, czyli bez rujnowania związku i wzajemnych pretensji wypróbować w łóżku układy inne niż 1+1.

Dla wielu osób próbujących zabaw w większym gronie możliwość rozpadu związku jest całkiem realna w momencie, kiedy już ustaną łóżkowe uniesienia. Warto więc być może poznawać granice swojej seksualności w sposób emocjonalnie bezpieczny, podobnie, jak w przypadku społeczności LGBTQIA+: https://www.uis.edu/gendersexualitystudentservices/about/lgbtqaterminology/ .

Z tego punktu widzenia kupno sex doll może być jedną z lepszych inwestycji Waszego życia, ponieważ kupując lalkę do seksu premium za 4300 złotych na Amazon: https://sekslalki.pl/wulkan-milosci-z-amazon-com-za-1099-oferta-tygodnia/ , dostajecie sex zabawkę, która rozpala zmysły, a jednocześnie Waszego związku nie zniszczy zazdrość, czy wzajemne pretensje.

 

Sex lalki po 50 i 60 roku życia:

Czasami nasza druga połowa wraz z wiekiem 50+, czy 60+ ma kłopoty ze zdrowiem lub potencją. Wtedy nasz temperament seksualny nie zgadza się z potrzebami żony/ męża i powstaje pytanie, czy rujnować dla seksu długoletni związek?

Wiele par decyduje się w tym momencie na zakup sex lalki, która wyrówna potrzeby obojga małżonków i pozwoli dalej cieszyć się wspólnym życiem.
Podobnie bywa w okresach rekonwalescencji lub dłuższej nieobecności drugiej połówki. Nie trzeba już wybierać między szkodliwym dla ciała i ducha napięciem erotycznym, a umawianiem się pokątnie na randki, czy wizytami u pań lekkich obyczajów.

Oba wyjścia z sytuacji narażają nas na krytykę, zazdrość i ostracyzm społeczny, nie wspominając już o chorobach wenerycznych i brakach higieny (szczególnie przy korzystaniu z usług profesjonalistek). Zresztą w wielu przypadkach żonie, czy mężowi, jest obojętne Wasze napięcie seksualne.
Jeśli na przykład cierpią w chorobie to nie będą (co zrozumiałe) przejmowali się Waszymi seksualnymi niedoborami.

Natomiast fakt, że żona szybciej zgodzi się na seks lalkę niż kochankę jest nie do przecenienia. Jeśli bowiem zakupimy lub wynajmiemy lalkę erotyczną i z niej skorzystamy, nie dochodzi w tym momencie (technicznie rzecz biorąc) do zdrady i dzięki temu nie występuje problem z zazdrością, a jest wiele dobrej zabawy. Można zresztą na naszym blogu przeczytać o facecie, którego potrzeby seksualne w miarę trwania związku zwiększały się, a kobiet, które poznawał, wręcz przeciwnie. Prowadziło to do pytania, czy warto uganiać się cały czas za seksem? A może lepiej kupić seks lalkę i skupić się na czymś innym: https://sekslalki.pl/brick-dollbanger-hobby-warte-200-000-dolarow/ ?

Wiele par z długoletnim stażem tworzą ludzie bardzo towarzyscy, którzy martwią się, co powiedzą znajomi na fakt, że facet ma kochankę, ponieważ odczuwa on potrzebę dodatkowego seksu. Oczywiście nigdzie nie znalazłby on zrozumienia, nie mówiąc już o podszeptach przyjaciółek małżonki, które doprowadziłyby ją wcześniej czy później do szału. Tak jak piszemy w innej sekcji tego tekstu masturbacja na dłuższą metę nie rozwiązuje problemu napięcia seksualnego – odczuwamy tylko trochę ulgi na krótki czas, co, jeśli trwa parę lat, tylko pogarsza problem – idealnym rozwiązaniem wydają się być zatem opisywane przez nas lalki erotyczne.

 

Seks doll pomocne w okresie ciąży partnerki:

Seks lalki mogą również być bardzo pomocne w innych momentach życia, kiedy sex nie jest możliwy. Konstruktor i pomysłodawca jednego z najpopularniejszych masturbatorów na świecie, Steven Shubin, wpadł na pomysł swojego wynalazku, gdy jego żona była w ciąży i z powodów zdrowotnych lekarz zabronił jej współżycia z mężem. Steven, nie chcąc jej zdradzać, poszukał sex zabawek, które mu mogą pomóc w potrzebie, ale nie znalazł dla siebie nic interesującego – i tak narodził się masturbator Fleshlight: https://sekslalki.pl/fleshlight-najbardziej-popularna-sex-zabawka-dla-mezczyzn-w-usa/.

Ponieważ jednak, jak już ustaliliśmy, sama masturbacja wiosny nie czyni, do tej pory tak naprawdę nie było idealnego rozwiązania dla ogromnej części populacji cierpiącej na niedobór seksu. Ostatnie badania ze Stanów Zjednoczonych przecież dowodzą, że 30% mężczyzn w ogóle go nie uprawia. Być może przez to coraz głośniejszy staje się temat uzależnienia od masturbacji. W gazetach udzielane są wywiady osób, które zaczęły oglądać porno non stop i próbowały sobie ulżyć, a moment relaksu tak naprawdę nigdy nie następował. Oczywiście postulaty wszelkich fundacji walczących z tym uzależnieniem są słuszne, ale nadal nie jest to rozwiązanie istoty problemu (a przecież nie chcemy obniżać popędu sztucznie, czyli farmakologicznie). Podpowiadamy jednak, że skutecznym rozwiązaniem problemu jest lalka erotyczna, która redukuje napięcie podobnie jak prawdziwa kobieta.

 

Lalki erotyczne dla społeczności LGBTQIA+:

Lalki erotyczne to także ogromna pomoc dla społeczności LGBTQIA+, która także znajdzie pośród nich przydatne przy stawianiu pierwszych kroków w świecie seksualnej przyjemności produkty. Sex lalka lub sex robot mogą być bowiem bardzo pomocne w stawianiu kroków w dorosłość u osób, które nie są pewne swojej orientacji seksualnej, a boją się odrzucenia czy stygmatyzacji. Pozwalają one członkom społeczności LGBTQIA+ odnaleźć kierunek, w którym chcą podążać jeśli chodzi o kontakty intymne bez narażania się na ostracyzm społeczny. Pomagają się także otworzyć na świat i nabrać pewności siebie, tak potrzebnej szczególnie w młodszym wieku, kiedy dopiero zaczyna się rozumieć dorosłość.

Seks lalki transgender, shemale:

Część osób chce także poznać klimaty transgender, a ciężko w realnym życiu spotkać odpowiednią osobę. Nabywają zatem wersję lalki lub robota do seksu, którą można łatwo przestawić na klimaty shemale/transgender za pomocą adaptera dołączając wymienne dildo. Spora część mężczyzn kupujących lalki erotyczne poszukuje także wersji transpłciowych, czy shemale posiadającej już penisa w pożądanym rozmiarze.

Więcek o lalkach erotycznych transgender możecie przeczytać tutaj.
Omawiane w tekście dildo wsadza się do środka waginylalki. Jest ono wyposażone w adapter nachylony pod kątem 90 stopni, pasujący do wnętrza naszej zabawki do seksu, a ceny zaczynają się już od 570 złotych.

Taki sex gadżet możecie kupić na przykład w sklepie SexyRealSexDolls: https://sexyrealsexdolls.com/collections/male-sex-doll/products/transexual-penis-insert w dwóch rozmiarach: 15cm i 19 cm.

Być może warto zatem, kiedy będziecie poszukiwali nowego dildo na Allegro https://allegro.pl/listing?string=dildo&bmatch=baseline-product-eyesa2-engag-dict45-ero-1-1-0825 , kupić takie, które będzie pasowało do seks dolls?

Możliwość osadzenia dildo na sztywno w sex lalce, którą można potem położyć wygodnie na łóżku, dostarczy doznań nieporównywalnych do dostępnych na rynku sex zabawek w postaci klasycznych masturbatorów, wibratorów itp.

Jeśli ciekawi Was temat nowoczesnych akcesoriów do seksu zerknijcie także na nasz wpis: https://sekslalki.pl/seks-lalki-i-seks-zabawki-cyberskora/ .

Czy seks z lalką to zdrada?

Pytanie to niestety pozostanie nierozstrzygnięte, ponieważ zbyt dużo zależy tu od nastawienia naszego partnera/partnerki. Czasami przecież nawet oglądanie porno i masturbacja mogą być uważane za zdradę, dla każdego ten termin oznacza więc co innego. Jednak myśląc logicznie uprawiając seks z lalką erotyczną minimalizujemy ewentualny szok dla naszej żony. Byłby on przecież o wiele większy, jeśli przyłapałaby nas z sąsiadką, czy prostytutką. Oczywiście Panowie działa to także w drugą stronę – chyba wolelibyście żeby Wasza kobieta zaspokajała się dodatkowo męską seks lalką: https://sekslalki.pl/meskie-lalki-milosci/ , niż kolegą z pracy?

Idealne rozwiązanie, które pomoże każdej parze, to właśnie lalka erotyczna z dildo lub wibratorem, dająca sprawiedliwą przyjemność obu stronom w związku. Na przykład ta orientalna lalka miłości o pięknych, azjatyckich rysach twarzy: https://sekslalki.pl/orientalna-pieknosc-realistyczna-lalka-do-sexu-z-azji/, posiada w swojej opcji (płatnej dodatkowo 99$) adapter transgender, który stworzy z niej sex zabawkę idealną dla niego i dla niej.

 

Podsumowanie zmian społecznych:

Zabawki te są niewątpliwie odpowiedzią na negatywne zmiany na naszym świecie dotyczące chorób wenerycznych, a także wirusów takich jak COVID-19. Dzięki korzystaniu z lalek dla dorosłych możemy uniknąć niepotrzebnego ryzyka i uprawiać satysfakcjonujący seks, ale jest to możliwe oczywiście tylko pod warunkiem atrakcyjności substytutu. Nie musi być to 100% realności, ale już rzut oka na te sex zabawki musi sprawiać, że pobudzą się nasze zmysły. Dobrym przykładem takiej atrakcyjnej sex zabawki jest Katie: https://sekslalki.pl/ciekawa-lalka-milosci-o-pelnych-ksztaltach-katie/ , która bujnymi kształtami rekompensuje swoją dość słoną cenę – prawie 11 000 złotych.

W telewizji, czy internecie takie atrakcyjne lalki erotyczne dla dorosłych zaczynają być pokazywane coraz częściej i stają się popularne, ponieważ ludzie zaczynają być nimi zainteresowani (choćby przez ciekawość i chęć patrzenia na ładne rzeczy). Z tego też powodu seks lalki wchodzą coraz szerzej do kultury masowej i stają się modne – ich wygląd już nie odstręcza i nie sugeruje, że właściciel jest zdesperowany. Tutaj możecie zobaczyć ciekawy dokument na YouTube zatytułowany „Porn Dolls, Sex Robots, Love Machines!”: https://www.youtube.com/watch?v=Ch8abGllb5I, który pokazuje nowinki techniczne na polu erotycznych zabawek.

 

Kupno sex doll – gotowa, czy na zamówienie?

Lalki powstają z Silikonu lub TPE, a także ostatnio z połączenia tych dwóch materiałów.

Jeśli zajrzycie do środka fabryki produkującej seks lalki – firmy Irontechdoll: https://sekslalki.pl/jak-wyglada-produkcja-seks-lalek-od-srodka-irontech-doll/, to zobaczycie jak skomplikowany jest proces wytworzenia takiej sex zabawki i ile artyzmu i pieczołowitości potrzeba by oddać wiernie szczegóły, które tak nas wszystkich później cieszą w łóżku.

Zrozumiecie także, czemu możliwość customizacji lalki erotycznej tak bardzo wydłuża proces produkcji oraz opóźnia czas wysyłki nowej seks zabawki.

Wydłużony czas oczekiwania na wymarzoną seks laskę to zresztą najważniejszy czynnik, oprócz ceny, który powoduje, że klienci kupują gotowe lalki znajdujące się na magazynie sklepu.

Kiedy nasze ściśle określone wymagania ingerują w samą budowę lalki z Silikonu lub TPE, to po złożeniu zamówienia trafia ono do producenta, który zaczyna tworzyć lalkę erotyczną specjalnie na nasze potrzeby.

Jeśli natomiast nam się spieszy warto kupić gotową już lalkę, którą sklep ma na stanie magazynowym i może ją wysłać z europejskiej lub polskiej lokalizacji – po prostu po wpłynięciu zamówienia producent będzie mógł przyspieszyć swoją pracę używając standardowego korpusu i głowy, którą posiada na stanie.

Lalki gotowe do sprzedaży mają zresztą możliwość zmiany zaskakującej ilości detali, tak więc kiedy dana lalka dla dorosłych nam się spodoba w prekonfiguracji i poczujemy, że musimy zrealizować nasze zauroczenie z małymi poprawkami, natychmiast możemy wybierać spośród całkiem sporej ilości modeli, które składają się z różnych kombinacji korpusów, głów, czy oczu.

Zwracajmy oczywiście baczną uwagę na podstawowe cechy, których już potem nie można zmienić, takie jak na przykład wymienna wagina: https://sekslalki.pl/seks-lalki-akcesoria-jakie-warto-dokupic/ . W przypadku seks lalek zresztą, produkowanych głównie w Chinach i właśnie stamtąd importowanych, sklepy zwykle eksponują artykuły erotyczne, które posiadają na stanie. Często w specjalnej zakładce znajdziemy towar, który znajduje się na miejscu, jest wstępnie sprawdzony i posiada atrakcyjną cenę właśnie dlatego, że został zamówiony na spokojnie, bezpośrednio przez sklep, często w większej ilości. W regulaminach sklepów zwykle znajduje się także dopisek, że towar, jeśli nie znajduje się na stanie mavazynowym, potrzebuje od 4 do 6 tygodni zanim zostanie wyprodukowany. Warto więc wybrać czasami opcję seks dolls już istniejącej, co w połączeniu z gwarancją przesyłki i braku cła może dać nam pewność nienaruszonej dostawy na czas.

Na przykład sklep eusexdolls.com: https://sekslalki.pl/super-sklep-z-lalkami-erotycznymi-trwa-promocja-eusexdolls-com/ posiada duży wybór lalek na miejscu, w Unii Europejskiej, więc jeśli wybierzecie jedną z nich jest w stanie ją dosłać bardzo szybko i zgrabnie w ciągu paru dni roboczych.

 

Najczęściej wybierane detale przy kupnie sex lalek:

 1.  Zmiana koloru włosów i fryzury. 10 różnych rodzajów fryzur to standard w dzisiejszych czasach przy lalkach do seksu za około 2000 złotych. W dobrym sklepie z seks lalkami/seks robotami znajdziesz do wyboru włosy krótkie, do ramion, długie oraz loki. Do tego producent zwykle oferuje kolory blond, ciemny lub rudy. Fryzury sex dolls fantasy w stylu cosplay zostawimy już wyobraźni czytelników, ale długie złote anielskie loki,czy elfickie zielone fryzury są już dostępne w wielu sklepach.
 2. Wymienna wagina. Podkreślamy jej znaczenie, ponieważ wielu posiadaczy lalek dla dorosłych twierdzi, że to nie piersi, czy fryzury mają największe znaczenie w codziennym użytkowaniu, ale właśnie wymienna wagina. Wymienną waginę jest oczywiście o wiele łatwiej czyścić. Jest to także ta część sex doll, której najczęściej używamy i możemy po pewnym czasie chcieć ją wymienić ze względów higienicznych, czy rozrywkowych. Wymienna wagina pozwala bowiem na coraz popularniejszą wymianę środka, który penetrujemy penisem w czasie seksu. Możemy więc po „dogłębnym” poznaniu sex zabawki i wszystkich jej dziurek dokupić później inaczej wyściełany środek w waginie.
  Ciaśniejszy, lub ze specjalnymi wypustkami, a nawet anatomiczny, imitujący jak najbardziej realnie waginę kobiety. Zapraszamy do przeczytania wpisu czy wybrać waginę wymienną, czy wbudowaną na stałe: https://sekslalki.pl/wymienna-wagina-w-sex-lakach-czy-warto/.
 3. Usztywniane stopy umożliwiające przyjmowanie pozycji pionowej. Od razu myślicie o seksie na stojąco? Niekoniecznie o to chodzi. Wielu właścicieli seks lalek uwielbia, kiedy mogą one przyjmować naturalne wertykalne pozy – stają się wtedy one doskonałymi obiektami dla fotografii. Zresztą widoczna ostatnio tendencja do stosowania lalek miłości jako manekinów także cieszy oko klientów, ponieważ pod prezentowanymi ubraniami kryją się atrakcyjniejsze i bujniejsze kształty. Należy wziąć jednak pod uwagę, że usztywnienia w stopach są widoczne. Jeśli więc to stopy lalek są Waszym fetyszem wybierzcie wersję bez metalowych bolców. Będziecie się wtedy mogli w pełni rozkoszować dokładnością wykonania stóp i docenicie w pełni, dodawany najczęściej gratis, pedicure francuski. Na przykład japońska sex lalka dla dorosłych Yasuragi https://sekslalki.pl/najdrozsza-lalka-milosci/, firmy Orient Industry (która produkuje przeróżne sex zabawki premium typu dilda i masturbatory), ma tak piękne stopy, że nie chcielibyśmy popsuć ich wyglądu żadną ingerencją.
 4. Szkielet EVO/ ulepszony szkielet/ szkielet 2.0. Producenci i sklepy mogą podawać różne nazwy, ale zawsze warto rozważyć taki upgrade, który oznacza nowocześniejszą wersję klasycznego szkieletu lalki. Niektóre szkielety są lżejsze i cieńsze, inne pozwalają na ustawianie lalki dla dorosłych w prawie dowolnych pozycjach, a czasami mają większą ruchomość stawów. Warto się nad nimi zastanowić, gdyż waga lalki używanej do miłości jest bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na późniejsze komfortowe użytkowanie tej sex zabawki. Jeśli ciężar około 40 kilogramów jest dla Ciebie za duży aby go wygodnie przenosić, wybierz lalkę lżejszą. Postaraj się jednak by była realnych rozmiarów – seks okaże się lepszy i będziesz mógł zamawiać jej bieliznę w normalnych sklepach. Warto podkreślić, że szkielet EVO oznacza zwykle mniejszą masę wyposażoną w większą ilość nowoczesnych stawów, które zginają się na przykład pomiędzy paliczkami palców dłoni. Dobrą okazją do kupna lalki jak żywej wyposażonej w taki szkielet jest skorzystanie z opisywanej przez nas wyprzedaży w sklepie RealLoveSexDolls.
 5. System ogrzewania, dodatkowe sensory dotyku. Czasami producenci wyposażają w te nowości swoje lalki już w standardzie. Chcą się po prostu pochwalić nową opcją i dzięki niej wyróżnić na rynku. Częściej natomiast możemy te opcje prostu dokupić za dodatkowe 100 – 200 złotych podczas zamawiania produktu i konfigurowania go. Ogrzewana seks lalka zapewni nam w miejscach intymnych temperaturę około 36 st. Celsjusza. Polepszy to Wasze doznania, ale pamiętajcie, że możecie podobny efekt osiągnąć za pomocą specjalnego podgrzewacza lub termoforu. Element grzewczy to bowiem jeszcze jedna rzecz w seks lalce, która może się zepsuć lub zużyć. Zatem być może, jeśli nie kupujemy zaawansowanego robota humanoidalnego do seksu, trzymać się należy jak najprostszych rzeczy będących esencją zabawy? Sex lalkę z ogrzewaniem podłączaną do portu USB możecie zakupić tutaj: https://sekslalki.pl/szczytujaca-i-ogrzewana-sex-lalka-juz-za-7900-zlotych/. Natomiast najpopularniejsza sex lalka ze sztuczną inteligencją Harmony oferuje możliwość dokupowania czujników zmysłu za 500$, czyli 1875 PLN ( Harmony X już praktycznie seks robot z AI, co musi generować spore koszty peryferiów).
 6. Rozmiar ciała lalki, czyli korpusu z TPE lub Silikonu. Naprawdę możemy popuścić wodze wyobraźni, jeśli chodzi o „widoczną” wagę seks lalek i ich krągłości. Pamiętajcie jednak, że sex lalki to nie tylko szkielet, moduły sztucznej inteligencji, czy serwomotory. Skóra z Silikonu, TPE, czy Platynowego TPE, również sama sporo waży. Dlatego oglądając lalki o wyjątkowo obfitych kształtach zawsze sprawdzajcie ich wagę- jeśli wynosi ponad 35 kilogramów zastanówcie się, czy będzie się Wam chciało przenosić ją na przykład do wanny w celu mycia i czyszczenia. Podczas zakupu lalki erotycznej zwykle w opcjach jest dostępna jej pełna rozmiarówka biustu, talii, bioder, a także możliwość wyboru ogólnego wyglądu ciała: modelka/chuda/puszysta, etc. Jeśli więc marzysz o sąsiadce o obfitych kształtach śmiało kieruj swoją uwagę ku sekcji puszyste, ale dobierz lekki szkielet. TPE i Silikon swoje ważą, a są trwałe i przyjemne w dotyku tylko jeśli mają odpowiednią grubość i gęstość.
 7. Twarz i głowa lalki dla dorosłych. One także mogą być zmieniane podczas kupna seks lalki, podobnie jak peruki, wstępny makijaż, usta i kolor oczu. Dodatkowo pojawiła się ostatnio możliwość wyposażenia lalki w prawdziwe brwi i włosy. Niektórzy klienci, nawet jeśli nie dążą do ingerencji w najmniejsze detale, kupują po prostu dodatkową głowę aby mieć potem możliwość jej wymiany kiedy będą mieli taki kaprys. Często sklepy oferują przy kupnie zapasowej głowy atrakcyjną zniżkę lub nawet dodają ją za darmo – a posiadając głowę na zapas możemy szybko i diametralnie zmienić wygląd swojej wybranki tak aby była zupełnie inną osobą. Przykładem atrakcyjnej promocji na drugą głowę gratis jest letnia wyprzedaż lalek miłości w sklepie RealLoveSexDolls.com.
 8. Biust, kształt warg sromowych, kolor i wielkość sutków, włosy łonowe, kolor paznokci. To detale, ale zakup lalki erotycznej jest przecież dla nas poważną inwestycją, a nie ma przecież nic przyjemniejszego, niż dobieranie najmniejszych detali do naszej seks zabawki po to aby stała się naszym gadżetem marzeń jeśli chodzi o sex. Perfekcjoniści zauważą tutaj pole do popisu, które nie występuje w świecie realnym. Dobieramy się przecież w relacjach damko-męskich również pod kątem wyglądu, ale tylko sex lalki premium i humanoidalne sex roboty zapewniają nam aż takie detale do wyboru. Najdłużej warto zastanowić się oczywiście nad rozmiarem biustu. Dostępne są miseczki od A do E, a nawet do L – w zależności od Waszych upodobań. Sutki, czy wargi sromowe, mogą natomiast mogą wydawać się mieć mniejsze znaczenie, ale skoro już przeznaczamy na produkt premium konkretną kwotę (tanie sex lalki nie mają aż takich możliwości wyboru), może warto przypomnieć sobie ulubione aktorki z filmów dla dorosłych i poszukać inspiracji? Jeśli chodzi natomiast o kolor paznokci – specjalne kosmetyki do sex lalek pozwolą Wam na zmianę ich koloru. Podobnie jest z makijażem – jeśli macie zacięcie artystyczne – nie musicie się ograniczać.
 9. Ostatnim hitem jest głowa sex lalki z TPE dokładana do korpusu z Silikonu, ale czasami klasyka również jest godna polecenia, szczególnie jeśli jest wyposażona w sztuczną inteligencję, jak na przykład ta sex lalka 2.0: https://sekslalki.pl/sex-lalka-2-0-tylko-ze-sklepu-kinkysdolls-com/.

 

Najchętniej kupowane akcesoria do lalek miłości:

 1. Lubrykant bezpieczny dla TPE na bazie wody. Tak – na początku o tym nie myślimy, ale kiedy już przejdziemy z naszą lalką erotyczną do rzeczy… potrzebny będzie lubrykant. Uważajcie! Podobnie jak w przypadku prezerwatyw, lubrykanty na bazie oleju niszczą delikatną powierzchnię sex lalki z TPE. Jeśli chcecie utrzymać swoją lalkę dla dorosłych w jak najlepszej kondycji przez lata, stosujcie tylko to, co bezpieczne. Mimo, iż sex lalka, czy sex robot w ciążę nie zajdą, stosowanie środka na bazie oleju (a są one najpopularniejsze, ponieważ dłużej zapewniają pożądany „poślizg”) osłabi i zniszczy powierzchnię skóry Waszej sex zabawki.
 2. Wkładka do waginy umożliwiająca jej ogrzanie.
  Zanim ją zakupicie prosimy zwrócić uwagę na długość kabla łączącego lalkę do seksu z gniazdkiem. Jeśli natraficie na produkt erotyczny wyposażony w przewód za krótki, to użytkowanie grzałki czy to USB, czy podłączanej do kontaktu w ścianie, będzie bardzo utrudnione.
  W końcu najlepiej chyba włączyć urządzenie jeśli Wasza seks laska jest już wygodnie zainstalowana na łóżku, a nie przesuwać ją po ogrzaniu po pokoju?
 3. Dodatkowa bielizna. Bardzo często dokładana gratis podczas zamówienia, szczególnie do droższych sex zabawek premium. Jeśli jednak lubimy przebierać naszą towarzyszkę to sprawdźmy koniecznie, czy wybranej przez nas dodatkowej bielizny nie da się kupić przez internet w normalnym sklepie z damską odzieżą. Ponieważ sex lalki mają zwykle rozmiary realnej kobiety, do dyspozycji mamy nieprzebrane bogactwo seksownej bielizny dostępnej na rynku. Podobnie wygląda sprawa z innymi elementami garderoby takimi jak buty, kapelusze, spodnie, czy bluzki. Więcej zaś o akcesoriach do seks lalek możecie przeczytać tutaj: https://sekslalki.pl/seks-lalki-akcesoria-jakie-warto-dokupic/.

 

Produkty do czyszczenia i higieny lalek erotycznych:

Higienie sex lalek poświęciliśmy już parę wpisów na naszym blogu: https://sekslalki.pl/jak-czyscic-sekslalki/, oraz https://sekslalki.pl/jak-czyscic-seks-zabawki-poradnik-uzytkownika/. Zasygnalizujemy więc tylko poniżej najchętniej kupowane produkty do czyszczenia seks lalek i utrzymywania ich w dobrej kondycji.

 1. Zestaw do irygacji waginy. Każdemu posiadaczowi lalki erotycznej przyda się specjalny irygator, który wypłucze z niej dokładnie pozostałości po seksie aby utrzymywać Waszą sex zabawkę w top kondycji. Oczywiście, jeśli używacie wymiennej waginy ma to mniejsze znaczenie, ale w przypadku waginy stałej lub otworów lalki do seksu analnego czy oralnego, warto mieć taki produkt pod ręką: https://sekslalki.pl/czyszczenie-lalek-do-seksu-irygator-waginalny/.
 2. Żel do mycia seks lalek. Powinien być łagodny dla Twoich dłoni, dobrze się pienić, dbać również o skórę TPE lalki i nie zmieniać jej oryginalnego zapachu. Polecamy wersje bez barwników i hypoalergiczne aby kolor sex lalki pozostał taki sam, a Twoja skóra była bezpieczna.
  Mycie lalek miłości trochę trwa i produkt, który stosujesz, powinien mieć jak najlepszy skład, ponieważ w praktyce myjesz nim swoje ręce.
 3. Drystick. Osuszający wkład w kształcie długopisu pozwalający na osuszenie otworów sex lalki. Otwierasz, wyjmujesz, wsadzasz do którejś z dziurek, którą niedawno używałeś i właśnie umyłeś. Następnie czekasz chwilę, aż higroskopijna substancja wchłonie wilgoć pozostałą po myciu i higienizacji sex lalki i gotowe! Wkład osuszający może stać się nieoceniony szczególnie w utrzymywaniu higieny sex lalki z waginą wbudowaną – dostęp do środka jest wtedy nieco utrudniony, a środowisko wewnątrz cały czas wilgotne.
 4. Zestawy do usuwania plam z TPE oraz naprawcze. Jedno lub dwuskładnikowy (skuteczniejszy) preparat zapewni ratunek w chwilach, kiedy na skórze Waszej lalki pojawią się niechciane zabrudzenia. Klej do naprawy lalek w formie buteleczki z pędzelkiem natomiast przyda się, jeśli dojdzie do rozdarcia „skóry” naszej seks laski.

Zarówno Drystick, jak i kleje do naprawy, łagodne szampony oraz kremy do demakijażu i wiele innych są dostępne na przykład w sklepie RealLoveSexDolls w zakładce akcesoria – https://reallovesexdolls.com/sex-doll-accessories/.

 

Dilda, maturbatory, zabawki do seksu:

Wiele sklepów z sex lalkami i sex robotami sprzedaje także sporo akcesoriów nie związanych bezpośrednio z towarzyszkami z Silikonu lub TPE.
Są to na przykład dilda (patrz Realcock firmy RealDoll.com: https://www.realdoll.com/realcock-2/), czy wibratory (patrz Hitachi Magic Wand) oraz wiele innych produktów występujących w sex shopach. Warto zwrócić na te pozycje uwagę, ponieważ firmy produkujące lalki erotyczne premium korzystają z najnowszych zdobyczy technologii materiałowej. Sex lalki z wyższej półki, potrafiące kosztować ponad 20 000 złotych to produkty, w których nie ma miejsca na niedoróbki, czy cięcie kosztów przy obniżaniu jakości, dlatego też zwykle sex zabawki z tych źródeł są bardzo dobrze wykonane.

Standardem dzisiaj zaczynają być wymienne wkładki waginalne. Mogą nawet być w przypadku seks robotów, czy lalek dla dorosłych premium, wyposażone w elektroniczne sensory. Te „narządy” robota, które sprawiają nam tyle frajdy to nic innego jak sex gadżety premium wiernie oddające kształty realnej kobiety. Opisywaliśmy już zresztą na naszym blogu jak wnętrze masturbatora dla mężczyzn Fleshlight znalazło swe miejsce w waginie jednej z seks lalek: https://sekslalki.pl/lalki-erotyczne-nowe-technologie-i-materialy/.

Polecamy zatem zakup seks zabawek w dobrych sklepach z lalkami erotycznymi , szczególnie, że uzupełniają one stale swoją ofertę o wszelkiego rodzaju bieliznę, żele do masażu, sensualne zapachy, etc.

 

Sklep z sex lalkami – jaki wybrać?

Czym się powinien zatem charakteryzować dobry sklep z sex lalkami i sex robotami aby był godny polecenia i warto było w nim dokonać zakupu?
Sex shopów na poziomie jest oczywiście mnóstwo, a wiele z nich już opisywaliśmy na naszym blogu w sekcji Polecane Strony: https://sekslalki.pl/category/polecane-strony/:

Jako przykładem w tym opracowaniu posłużymy się ostatnim wymienionym sklepem, czyli renomowanym RLSD: https://reallovesexdolls.com/, który ma wszystko co potrzeba, jeśli chcecie zacząć przygodę z lalkami dla dorosłych.

Jest wiele czynników, które powinniśmy wziąć pod uwagę przy wyborze sklepu, w którym będziemy składać zamówienie. Wszystkie są ważne i poniższa checklista na pewno przyda się Wam w przyszłości.

Szeroka oferta.
O ile nie szukacie konkretnej sex dolls czy sex robota i jesteście otwarci na różne propozycje, wybierzcie sklep z możliwie szeroką ofertą. Umożliwi to Wam jasne i wygodne porównanie lalek różnych producentów w jednym miejscu. Pozwoli to na łatwy przegląd towaru pod względem jakości (wyglądu), rozmiaru lalki, jej podstawowej specyfikacji oraz ceny. Co więcej, ponieważ większe sklepy z reguły mają w ofercie bardziej znanych i popularniejszych producentów lalek erotycznych, łatwo porównać ceny wraz z kosztami przesyłki w porównaniu do innych stron, które również posiadają w sprzedaży popularne marki. I tak sklep RLSD sprzedaje, często po promocyjnych cenach, lalki dla dorosłych premium takich producentów jak:

 • WM Doll,
 • RLSD Dolls,
 • Thindoll,
 • OR Doll,
 • YL Doll,
 • Doll-Forever,
 • Piper Doll.

 

WM Doll http://wmdollshop.com/:

To znany producent sex lalek z Chin, którego wyroby słyną z niezwykłej atrakcyjności. Przeczytajcie zresztą nasz wpis na blogu dotyczący bardzo seksowne lalki z tej manufaktury .
Sex dolls WM Doll to najwyższej jakości TPE i bardzo seksowne kształty, w które aż chce się wtulić. Swoją urodę zawdzięczają zaawansowanemu procesowi produkcji, który pozwala na otrzymanie gładkiej i delikatnej powierzchni (skóry). Całość sprawia wrażenie miękkości, elastyczności i pozwala na jak najwierniejsze odwzorowanie ludzkiej skóry zarówno w dotyku, jak i podczas wrażeń wzrokowych.

RDSD https://reallovesexdolls.com/:

Kolejna kategoria to seks lalki sygnowane logo RLSD, które sklep posiada w sprzedaży na wyłączność. Marka RLSD, która obejmuje lalki erotyczne premium, koncentruje się w tym przypadku na jak najwyższym poziomie realizmu oferowanych produktów erotycznych. Te lalki dla dorosłych zostały zaprojektowane specjalnie tak, żeby wyglądały jak żywe. Są naturalnych rozmiarów (wiąże się z tym niestety także waga sex lalek – 43,5 kilograma) wraz z zachowaniem proporcji ciała oraz kształtnymi piersiami, talią oraz biodrami.

YL Doll https://www.yldoll.com/shop:

YLDoll to kolejna firma mieszcząca się w Chinach – powstała w 2013 roku i produkuje realnych rozmiarów lalki z termoplastycznego elastomeru (TPE). Realistyczne lalki miłości wyprodukowane przez YLDoll cechuje miękkość materiału, który, jeśli o niego dbamy i regularnie pudrujemy, będzie podobny do ludzkiej skóry tak, że można się pomylić! Wszystkie lalki erotyczne są anatomicznie poprawne, a ich głównym przeznaczeniem jest dotrzymywanie towarzystwa w alkowie. Natomiast twórcy tych piękności wskazują na możliwość zastosowania lalek miłości tej klasy podczas kręcenia filmów jako rekwizytów, manekinów lub dekoracji. Sex dolls YLDoll charakteryzuje używanie unikalnego szkieletu ze stali nierdzewnej, który mimo swojej wytrzymałości zgina się w wielu miejscach i pozwala na ustawianie naszej towarzyszki w wymarzonych pozycjach. Producent podkreśla, że siedmioletnie doświadczenie w produkcji najlepszej jakości lalek erotycznych pozwoliło mu na skompletowanie załogi składającej się z najlepszych dostępnych fachowców (z zacięciem artystycznym), którzy tworzą bardzo atrakcyjne pod względem wizualnym produkty. YLDoll zapewnia również, że utrzymuje swoje wysokie standardy także po fazie produkcji, przykładając się do obsługi klienta – sklep stara się szybko reagować na ewentualne problemy kupujących z towarem i pomagać w ich rozwiązywaniu. Warto podkreślić, że wszystkie materiały tego producenta użyte do wytworzenia lalek erotycznych spełniają wymagania National Health & Safety Standards, co oznacza, że są bezpieczne w użytkowaniu dla ludzi, a także przyjazne środowisku. Lalki 160 cm mają bardzo obfite, niemalże rozlewające się kształty, podczas gdy lalki 170 cm są smuklejsze, oczywiście kosztem obfitości biustu, czy bioder. Każdy znajdzie zatem tu coś dla siebie, a my chcielibyśmy przedstawić Wam złoty środek – lalkę dla dorosłych 166 cm, która jest optymalnym połączeniem urody i atrakcyjnych kształtów: https://www.yldoll.com/shop/index.php?route=product/category&path=59_80 .

Oczywiście, możecie skorzystać z dowolnej głowy by zmienić ogólny całokształt wyglądu, ale umówmy się, przy takim pięknym korpusie wygląd głowy plasuje się raczej na drugim miejscu. Nam najbardziej podobają się głowy nazwane Rania lub Vanessa, które dobrze współgrają z seksownym, ale wciąż delikatnym, ciałem lalki.

Specyfikacja tego produktu:

 • Wysokość: 166 cm
 • Waga: (razem z ciężarem wymiennej głowy): 33,8 kg
 • Szerokość ramion: 30cm
 • Biust: 88 cm – ehh marzenia!
 • Pod biustem: 52 cm
 • Talia: 49 cm
 • Biodra: 87 cm
 • Długość nogi: 94 cm
 • Rozmiar stopy: 18 cm

W ramach podstawowej ceny – 2250$, czyli 8415 złotych, dostajemy już naprawdę sporo opcji do wyboru:

 • Kolor skóry: biały, naturalny, opalony.
 • Kolor oczu: niebieski, brązowy, zielony.
 • Wagina: wbudowana na stałe lub wymienna.
 • Paznokcie różowe albo manikiur francuski.
 • 13 rodzajów kolorów paznokci u nóg.
 • 15! rodzajów fryzur i kolorów włosów.
 • 40 głów do wyboru, co pozwala nam zmienić wygląd lalki do sexu praktycznie według uznania.

Ciekawie prezentują się też dodatkowo płatne akcesoria.

Jest oczywiście skrzynia do transportu lalki w podróży, czy też jej przechowywania w domu, za 450$ (1674 złote). Można też nabyć klej do TPE aby skleić ewentualne uszkodzenia sex zabawki oraz balsam do wywabiania plam, ponieważ TPE znakomicie oddaje fakturę ludzkiej skóry, ale jest dość delikatne i podatne na zabrudzenia. Przeczytaj koniecznie: https://sekslalki.pl/jak-czyscic-sekslalki/ oraz https://sekslalki.pl/jak-czyscic-seks-zabawki-poradnik-uzytkownika/ aby uzyskać więcej informacji jak czyścić sex lalki z taką delikatnością, żeby służyły przez lata.

Z rzeczy mniej oczywistych, a dzięki temu ciekawszych, możemy wyposażyć naszą lalkę erotyczną w ogrzewanie ciała za 100$ (372 złote) oraz funkcję dźwięku imitującą seksowne jęki rozkoszy za 60$ czyli 223 złote. Dla wielbicieli mroczniejszych klimatów sklep YLDoll.com przygotował także coś smakowitego. To wampirzyca Allura, której głowę możecie dołożyć do dowolnego kupowanego na stronie internetowej ciała. Zmienia to kompletnie wygląd lalki i pozwala wczuć się w klimaty rodem z hrabiego Draculi: https://www.yldoll.com/shop/index.php?route=product/product&path=59_63&product_id=160 .

Oriental Rose Doll, czyli ORDoll https://www.ordoll.com/:

Kolejnym producentem dostępnym w omawianym sklepie z sex lalkami jest ORDoll, czyli Oriental Rose Doll. Wytwórnia lalek erotycznych Oriental Rose Doll powstała w 2005 roku i przez 15 lat nabrała sporo doświadczenia w produkcji i projektowaniu sex produktów. Jej siedziba znacznie się rozrosła, a zatrudnienie sięga 230 osób. Wśród pracowników są profesjonalni rzeźbiarze, designerzy oraz 20 techników – wszyscy oni są częścią zgranego zespołu, którego celem jest opracowanie, produkcja oraz sprzedaż jednych z najbardziej realistycznych lalek do seksu na świecie z TPE.
15 lat nieustannego rozwoju produkcji i polepszania jakości pozwoliło ORDoll zacząć działać z międzynarodowym rozmachem. Firma posiada biuro na Florydzie w USA, skąd sprzedaje sex lalki z darmową wysyłką. Wszyscy inni klienci z reszty świata powinni zaś kontaktować się z biurem sprzedaży w Chinach (przeczytaj, czy seks lalki z chińskich sklepów są bezpieczne podczas pandemii COVID-19, tutaj: https://sekslalki.pl/czy-seks-lalki-z-chin-sa-bezpieczne/ ). Najbardziej dobitnym przykładem na międzynarodowy rozmach firmy jest jednak sex lalka Helga. To posiadająca jedne z najlepszych opinii o lalkach dla dorosłych seksowna dziewczyna kojarząca się z kwiatem niemieckich kobiet na Octoberfest. A przy tym nie kosztuje ona zbyt wiele – ORDoll jest na szczęście producentem, który tworzy realistyczne lalki wysokiej jakości nie będące jednocześnie szokiem cenowym dla klienta.
Helga kosztuje 1900$, czyli trochę ponad 7100 złotych, a oferuje niesamowitą jakość wykonania i taki wygląd, że aż chce się ją przytulić i pociągnąć do łóżka:

Wymiary Helgi to:

 • Wysokość: 167cm
 • Biust: 94cm
 • Talia: 59cm
 • Biodra: 95cm
 • Waga: 42.5kg
 • Szerokość ramion: 38cm
 • Długość nogi: 90cm
 • Długość stopy: 24cm

Doll-Forever https://www.doll-forever.com/:

Kolejne produkty w omawianym sklepie pochodzą od firmy, która zostawia w każdej sex lalce kawałek swego serca. Doll- Forever powstała w 2016 roku, jest więc na rynku stosunkowo nowa, szczególnie w porównaniu do chińskich wytwórców, których fabryki często mają dłuższy staż.
Załoga firmy podkreśla jednak, że składa się z ludzi z ogromnym doświadczeniem w branży, którzy po prostu marzyli o własnym biznesie i dobrali się według swoich umiejętności by stworzyć zespół, który wejdzie z impetem na rynek za pomocą wyjątkowej jakości oferowanych lalek erotycznych.

Jak zapewnia sklep, to właśnie zadowolony klient jest dla niego najlepszą reklamą i poleca on produkty innym osobom, które są ciekawe świata sex lalek. Dobrym przykładem kunsztu wyrobów Doll-Forever jest pełna seksu i charakteru kowbojka Christi: https://www.doll-forever.com/en/?

 

Co sprawia, że Christi jest tak ciekawą seks laską?

Kapsułkowane TPE służące jako materiał do stworzenia lalki, co zaowocowało wyjątkową miękkością i elastycznością skóry. Powierzchnia wykonana z niego jest bardzo zwarta w sobie i bardzo przypomina ludzkie ciało. Szkielet wykonany ze stali nierdzewnej, który jest opracowany tak, by osiągać jak największą giętkość stawów. Producent zapewnia, że wymyślona przez niego technologia pozwala na imitację 70% ruchów prawdziwej osoby. Christi idealnie nadaje się więc do pozowania przy fotografiach, uprawiania seksu w przeróżnych pozach lub po prostu przebieranek i podziwiania w domowym zaciszu. Każdy produkt jest tworzony ręcznie – firma nieustannie dba o jakość i lalki są pozbawione wad, ale podobnie jak inne luksusowe rzeczy ręcznie robione na zamówienie, każdy egzemplarz rożni się nieco od siebie i mogą być widoczne łączenia powstałe przy odlewaniu TPE.

Omawiana lalka erotyczna posiada 3 w pełni funkcjonalne otwory: oralny, analny oraz waginalny. Pierwsze dwa są wbudowane na stałe, natomiast wagina może być także w wersji wyjmowanej, co ułatwi nam czyszczenie Christi po stosunku. Ciekawostką jest fakt, że pomiędzy waginą wbudowaną i wyjmowaną nie ma żadnej różnicy w wyglądzie narządów intymnych tej lalki dla dorosłych. Jest to więc idealny przykład na ciągły rozwój technologii tych sex gadżetów w celu poprawienia wrażeń estetycznych użytkownika. Możesz ustawić także oczy lalki korygując jej spojrzenie, tylko uważaj, żeby nie uszkodzić przepięknych jej rzęs! Uwaga: producent zastrzega, że nowy produkt prosto ze sklepu może trochę pachnieć charakterystyczną wonią TPE (nie jest to TPE platynowe, ale kapsułkowane) i zaleca umieszczenie lalki w przewiewnym miejscu. Zapach nowości oczywiście ulotni się po pewnym czasie.

Specyfikacja tej sex zabawki:

 • Wysokość: 165cm
 • Waga: 43kg
 • Szerokość ramion: 38cm
 • Biust: 89cm
 • Talia: 52cm
 • Biodra: 100cm
 • Długość ramion: 27cm
 • Obwód ramienia: 24cm
 • Stopa: 21.5cm
 • Otwór oralny: 14cm
 • Otwór analny: 16cm
 • Otwór waginalny: 18cm

Jak Doll-Forever zdołała wymyślić takie cudo? Otóż podzieliła swoje działania na 4 główne obszary rozwoju:

Opracowywanie prototypów.
Doll-Forever nigdy nie daje do opracowania projektów firmom zewnętrznym. Sami tworzą wstępne rzeźby by uzyskać jak najseksowniejsze kształty lalki dla dorosłych. Samodzielnie również dbają o formy do odlewu na podstawie wyrzeźbionych modeli aby mieć kontrolę nad całym procesem produkcyjnym sex zabawek i lepiej dostosować się do potrzeb i wymagań klientów. To trzymanie pieczy nad całym procesem tworzenia lalki przypomina sposób w jaki działa Matt McMullen: https://sekslalki.pl/realdoll-com-matt-mcmullen-i-sex-robot-harmony/), zatem i dzieła tej firmy również są wyjątkowe.

Korzystanie z najlepszych dostępnych materiałów.
Doll-Forever potrafi z pełnym profesjonalizmem używać do procesu produkcji surowych materiałów. Zna więc zalety i wady substancji, z których są tworzone najlepsze na rynku lalki, a także ich strukturę oraz specyfikę. Pozwala to na perfekcję wykonania Waszej towarzyszki z klasycznego, bądź platynowego TPE.

Szkielet bez kompromisów.
Szkielet to niewidoczna, ale jakże ważna część lalki. Wielu producentów oszczędza na szkieletach kupując je już gotowe od tańszych firm i tylko naciągając na nie warstwy zewnętrzne ciała – ale nie Doll-Forever. Korzystają oni zamiast tego z najlepszych kompanii metalurgicznych, które według ich własnego projektu tworzą szkielety, co umożliwia pilnowanie jakości na każdym etapie odlewu. Efekt? Szkielet lalki o wyjątkowej ruchomości oraz stabilności, co zapewnia najlepszą możliwą zabawę.

Technologia produkcji.
Nieustanne pilnowanie jakości, stabilny proces produkcyjny oraz dopieszczanie każdego szczegółu lalki przed wysłaniem jej do klienta. Te właśnie działania pozwoliły producentowi Doll-Forever na rozpoczęcie sprzedaży wyjątkowych lalek miłości. Mimo, że są one na rynku relatywnie nowe i świeże (obecne od ponad roku), już zaskarbiły sobie pozytywne opinie osób poszukujących seksu z lalką premium na całym świecie.

 

Piper Doll https://www.piperdoll.com/:

Kolejnym producent sex lalek premium, który jest obecny na stronie sklepu RealLoveSexDolls.com to Piper Doll. Jej najbardziej seksowny produkt to lalka Jessica opracowana na podstawie bohaterki filmu „Kto wrobił królika Rogera” opisywana już na naszym blogu.

Fabryka mieści się w Chinach i jest najlepszym przykładem na to, że jeśli w Państwie Środka chcą produkować rzeczy o atrakcyjnym wyglądzie i dobrej jakości, to są w stanie to zrobić. Kluczem do pięknych lalek erotycznych oraz sex akcesoriów firmy jest osoba jej właściciela, który w tworzenie arcydzieł wkłada cały swój przeogromny talent. Jako prawdziwy artysta zresztą od początku trzyma się swojej wizji, projektując damy do towarzystwa takie, jakie sam chciałby mieć u siebie w domu. W osiągnięciu perfekcji wizji artystycznej Piper Doll pomaga używanie najlepszej jakości Platinum TPE, które pozwala na wyższy poziom piękna i realizmu (jako dodatkowy bonus pozbawione jest przykrego zapachu). W efekcie każdy wyrób Piper Doll to małe dzieło sztuki. Na przykład stworzona w najlepszych orientalnych klimatach Miyuki: https://www.piperdoll.com/product_in.php?id=8 jest esencją delikatnego piękna uosabiającego ducha Piper-Doll.

Oczywiście, delikatne piękno nie wyklucza ogromnych piersi i apetycznej pupy, ponieważ produkt ma nie tylko cieszyć oko, ale pobudzać inne zmysły i zapewniać dobrą zabawę. Uważajcie, bo zakochacie się w tej orientalnej piękności! Może ona bowiem śmiało konkurować z lalką do seksu przedstawianą w jednym z poprzednich postów, która została wyprodukowana w limitowanej edycji 500 sztuk i kosztuje 4300$ + koszty wysyłki: https://sekslalki.pl/ekskluzywna-seks-lalka-milosci-flagowy-produkt-srsd/, a jej cena jest sporo niższa.

Specyfikacja tej sex zabawki ze sklepu PiperDoll.com wygląda następująco:

 • Cena: 2300$, czyli 8556 złotych.
 • Wzrost: 160 cm
 • Materiał do produkcji: Platynowe TPE
 • Waga: 30.5 kg – Miyuki przy swoim wzroście jest więc stosunkowo lekka
 • Szerokość ramion: 34 cm
 • Biust: 85 cm
 • Pod biustem: 50cm
 • Talia: 45 cm
 • Biodra: 82 cm
 • Długość ramienia: 44 cm
 • Długość nogi: 80 cm
 • Rozmiar stopy: 20 cm
 • Otwór oralny: 11 cm
 • Otwór analny: 15 cm
 • Otwór waginalny: 17 cm

Rozmiary są więc naturalne i bardzo apetyczne, a po obejrzeniu załączonego powyżej filmiku będziecie sobie zdawać sprawę jak w samo sedno trafia motto producenta: „Weszła wolnym krokiem z magicznym fletem w dłoni i zagrała przepiękną melodię. Niegrzeczne spojrzenie oraz atrakcyjna figura roztopiły moje serce. Piper Doll dotyka Twojego serca”.

 

Sklepy fabryczne producentów sex lalek:

Oczywiście zawsze warto porównać cenę wymarzonej lalki erotycznej bezpośrednio na stronie producenta. Wielu wytwórców sex lalek bowiem (szczególnie tych większych) prowadzi z sukcesem własne sklepy internetowe. Tak naprawdę nie ma reguły – cena może być atrakcyjniejsza u resellera, bądź w sklepie, także warto sprawdzać każdorazowo koszt zakupu produktu wraz z kosztami transportu. Nie bez znaczenia przy szukaniu dobrego sklepu z lalkami do seksu są także promocje, rabaty, ceny specjalne etc. Może to być kolejna przewaga większych sklepów nad mniejszymi – dzięki efektowi skali i współpracy z renomowanymi producentami lalek erotycznych, duże sklepy z sex akcesoriami mogą oferować obniżki cen niedostępne gdzie indziej. Często dodawane są także gratis sex gadżety takie jak peruki, stroje, dodatkowe głowy, czy zestawy do pielęgnacji lub upgrade lalki za free o szkielet EVO albo wymienny otwór waginalny. Tutaj jednak sklepy producentów mogą również mile zaskoczyć, ponieważ dla nich koszt dodania dodatkowej głowy do Waszego zakupu to grosze, tak więc stosunkowo często kupując bezpośrednio w sklepie producenta możemy spotkać takie atrakcyjne promocje, z których warto skorzystać.

 

Lalki ze sztuczną inteligencją i sex roboty:

Ponieważ coraz szybciej tanieją komponenty elektroniczne, na rynku lalek miłości pojawiają się wciąż nowe wersje sex lalek 2.0. i 3.0, które pozwalają tym sex zabawkom na nawiązanie kontaktu z użytkownikiem. Oczywiście mamy tutaj do czynienia z ogólnym trendem wyposażania urządzeń w inteligentne rozwiązania ułatwiające życie, które największym gigantom technologii na świecie pozwalają na badania zachowań użytkowników i postęp w dziedzinie sztucznej inteligencji. Mamy w tym zacnym gronie takich gigantów technologii jak: Amazon – Alexa, Apple – Siri, Google – Assistant, czy Microsoft – Cortana. Widzimy więc, że worki z pieniędzmi są praktycznie bez dna i w wyścigu biorą udział zawodnicy wagi ciężkiej. Wszystkie te wymienione powyżej koncerny prowadzą badania nad ulepszaniem swoich osobistych asystentów osobno, ale dzięki sympozjom naukowym, prezentacjom możliwości sprzętu przy okazji promowania nowych produktów, czy konferencjom takim jak TED-x, rozwija się cały rynek sztucznej inteligencji. A.I. to oczywiście wciąż dla ludzkości relatywna nowość, ale wchodzi ona dość energicznie pod nasze strzechy, podobnie jak staje się coraz bardziej rozpowszechniona w sex lalkach.

Zaznaczmy oczywiście, że opisane powyżej rozwiązania techniczne AI to nie tylko miły głos, ale ciągle ucząca się technologia w chmurze, która potrafi coraz lepiej odpowiadać na zadawane pytania, wyciągać wnioski z poprzednich doświadczeń, etc. Przedstawieni giganci technologii IT starają się jednak omijać temat seksu, nie chcąc by rozrywka dla całej rodziny miała jakikolwiek seksualny podtekst. Jeżeli nawet ich produkty mają w tej chwili jakiekolwiek możliwości erotyczne – nie są tym obszarem zainteresowani. Podobnie zresztą jak koncern Hitachi, który omijał jak mógł zastosowanie swojego masażera jako wibratora. Japoński gigant po prostu nie życzył sobie być kojarzonym z branżą erotyczną, nawet jeśli ich produkt cieszył się dużym popytem i dobrymi opiniami: więcej.

Skoro więc największe światowe firmy nie są zainteresowane zastosowaniem sztucznej inteligencji na polu seksualnym, luka ta zaczyna być wypełniana (z powodzeniem) przez mniejsze firmy, które mają biorą swój początek w tworzeniu, produkcji i sprzedaży klasycznych seks lalek z TPE lub Silikonu. Na szczęście dla wszystkich zainteresowanych sex lalkami 2.0 lub 3.0 istnieje całkiem sporo producentów opracowujących niezależnie systemy AI, ponieważ może to być następny Złoty Graal branży erotycznej. Branży, która bardzo szybko wchłania wszelkie nowości i jest niesłychanie innowacyjna.

Sex zresztą zawsze charakteryzował się popytem, dla którego cena nie gra aż takiej roli, ponieważ nie brakuje osób majętnych chcących się zabawić.
Nie na darmo prostytucję określa się najstarszym zawodem świata, a już w starożytnym Rzymie panie lekkich obyczajów (te ładne) mogły liczyć na spore zarobki i dobre traktowanie ze strony mieszczan, którzy je bardzo cenili, a podczas biesiad suto zakrapianych alkoholem hojnie obdarowywali pieniędzmi lub kosztownościami. Skoro zatem klienci kupując lalki erotyczne po parę tysięcy złotych są w stanie wydać kolejne tysiące na moduły AI czy serwomotory – zaczęto produkować lalki 2.0 i 3.0 w nie wyposażone.

 

Androidy i Sex Roboty w filmach i serialach:

Wszystko to sprawia, że nadchodzi kolejna rewolucja technologiczna, czyli seks roboty. Stworzone z najlepszej jakości TPE lub Silikonu stają się coraz trudniejsze do rozróżnienia od realnych osób, a ich zdolności konwersacyjne pozwalają już nawet na pojawianie się w telewizji i udzielanie wywiadów. Ich stale powiększająca się obecność w pop kulturze i naturalne zainteresowanie ludzi nowościami rynkowymi sprawiają, że coraz więcej osób jest świadomych, że sex roboty, czy inteligentne lalki, istnieją oraz są naprawdę atrakcyjne i pociągające: https://www.youtube.com/watch?v=zqM4iUZ1wkA.

Produkcją, która najbardziej przyczyniła się do popularyzacji terminu „sex robot” jest niewątpliwie serial „Westworld”, który rozpalił zmysły widzów na całym świecie i kusił obrazami orgii z sex robotami, o których wielu z nas wciąż nie może zapomnieć. „Westworld” pokazał nam bowiem bardzo prawdopodobny sex przyszłości – to androidy ze sztuczną inteligencją i serwomotorami ruchu, zapewniające żądnym emocji klientom firmy Delos Destinations (operatora świata rozrywki Westworld) dobrą zabawę. Mogą oni zażyczyć sobie przygodę na podstawie właściwie dowolnego scenariusza i na przykład uwolnić miasteczko od złych drani, którzy napadają i zabijają mieszkańców. Największym powodzeniem cieszą się jednak oczywiście scenariusze przygodowo-erotyczne, a dobrym przykładem tych klimatów jest szczególnie odcinek „Contrapasso”: https://www.imdb.com/title/tt4625866/?ref_=kw_li_tt. Pokazane w nim jest, że jeśli klienci parku rozrywki mają możliwość wzięcia udziału w dowolnej przygodzie (i płacą za to krocie), to chcą zwykle realizować swoje najskrytsze fantazje seksualne. Erotyka bowiem to spora część naszego życia i marzeń o seksie w większym gronie, dziewczynach, z którymi nie możemy się umówić, atrakcyjnych sąsiadkach, itp. Zresztą, kiedy firma LoveDoll.co.uk, produkująca lalki do seksu w Wielkiej Brytanii uruchomiła możliwość tak zwanego klonowania (czyli stworzenia lalki erotycznej z TPE na podstawie zdjęcia, rysunku, czy opisu), okazało się, że większość fantazji klientów dotyczy właśnie sąsiadek i koleżanek z pracy: https://sekslalki.pl/lovedoll/. Pozwala to stwierdzić, że mężczyźni mają sporo niezrealizowanych marzeń i przygód dotyczących seksu, które w rzeczywistości są nie do spełnienia. Nawet jeśli nie mamy kłopotów z kobietami i umawiamy się na randki, skromna dziewczyna z sąsiedztwa może przecież mieć narzeczonego i być dla nas niedostępna.

Dla zainteresowanych tą tematyką polecamy również serial „Almost Human” i odcinek Skin: https://www.imdb.com/title/tt3063232/?ref_=kw_li_tt, w którym detektyw John Kennex odkrywa bardzo zyskowny, ale i tajemniczy świat Intimate Robot Companions, czyli Intymnych Robotów Towarzyszących. Świat, w którym sex, pieniądze i pożądanie doprowadzają do morderstw bogatych klientów o statusie VIP.

Jeśli zadawaliście sobie natomiast pytanie, czy inteligentna seks lalka może być zazdrosna i czy sztuczna inteligencja stosowana w robotach Harmony przyniesie Wam na pewno same korzyści, warto obejrzeć serial „Po Tamtej Stronie”. Odcinek „Valerie 23” pokazuje bowiem, że nasza nowa towarzyszka może mieć typowo kobiece cechy, które staramy się omijać w realnym życiu: https://www.imdb.com/title/tt0667998/?ref_=kw_li_tt.

Tematykę seksu w przyszłości dobrze ukazuje również miniserial „Future Sex”, który w 5 odcinkach przewiduje nasze zachowania intymne w ciągu nadchodzących dekad: https://www.imdb.com/title/tt7143388/?ref_=kw_li_tt . Polecamy także film „Ex Machina”, który w ciekawy sposób pokazuje wpływ androidów na nasze życie i niebezpieczeństwa z tym związane: https://www.imdb.com/title/tt0470752/?ref_=kw_li_tt, za pomocą historii programisty, który dostaje do testowania sztuczną inteligencję zamkniętą w ciele ponętnego sex robota. A dla koneserów wisienka na torcie: jednym z pierwszych filmów, który pokazał roboty z A.I., czyli Androidy, z erotycznym zabarwieniem, był słynny Blade Runner, którego druga część – Blade Runner 2049 również zawiera ciekawy wątek miłosny z maszyną: https://www.imdb.com/title/tt1856101/.

Warto odwiedzić także serwis YouTube.com, w którym zamieszczane są niezliczone materiały dotyczące inteligentnych seks lalek, na przykład kompilacja 10 najbardziej zapadających w pamięci sex robotów: https://www.youtube.com/watch?v=qghADJ_YnP4.

 

Rosnąca popularność robotów do seksu:

Popularność tematyki sex lalek z Silikonu lub TPE, a także wyposażania ich w moduły AI bierze się oczywiście stąd, że 1 na 3 Amerykanów nie uprawia seksu, a perspektywa posiadania sex zabawki z jednego z przedstawionych powyżej obrazów jest niewątpliwie bardzo kusząca. Do tego dochodzi szalony postęp technologiczny oraz obawa o wirusy i bakterie prowadzące do chorób wenerycznych. A dodatkowo do wyżej wymienionych czynników musimy także dodać ostatnią pandemię COVID-19, która dodatkowo wpływa na wyobcowanie ludzi i sprawia, że nie chce nam się szukać wrażeń na mieście. Brak ruchu w interesie potwierdzały zresztą same przedstawicielki sex biznesu w Polsce w wywiadach oraz komentarzach na branżowych portalach, a także zwiększone zakupy zabawek do sexu i sex lalek w sklepach internetowych: https://sekslalki.pl/pandemia-koronawirusa-brakuje-sex-lalek-w-sklepach/ .

Podstawą idealnych warunków do popularyzacji tego rodzaju sex gadżetów wydaje się jednak być rozwój technologii online i wkraczanie elektroniki do wszystkich obszarów naszego życia. Komunikatory zmieniają bowiem postrzeganie przez nas świata i jeśli piszemy tylko z kimś wiadomości, choćby najbardziej dowcipne i inteligentne, to go niestety jednocześnie nie przytulimy i nie potrzymamy za rękę. Przy przebywaniu tylko i wyłącznie w świecie wirtualnym ciężej jest (wbrew pozorom) o poznanie odpowiedniej osoby. Chyba, że jesteś Chadem z Tindera, ale wtedy nie do Ciebie skierowany jest ten tekst).

 

Seks roboty serwisowe/opiekuńcze:

Bardzo ważnym aspektem sex lalek i sex robotów, który pozwoli im się dynamicznie rozwijać, jest także wykorzystanie ich funkcji seksualnej jako dodatku ekstra do ich głównej funkcji opiekuńczej. Prawdziwe dobrodziejstwo androidalnych robotów wyposażonych w A.I. leży bowiem w pomocy osobom starszym lub z niepełnosprawnościami. Jest to trend, który będzie się stale rozwijał, ponieważ już trwają próby wprowadzania opiekunów-robotów do procesu codziennego dbania o osoby, które nie są w pełni w życiu samowystarczalne i potrzebują pomocy. Połączenie cech robota stworzonego do opieki nad osobami starszymi, bądź niepełnosprawnymi z dodatkową funkcją może spowodować, że omawiane sex zabawki mogą się pojawić w naszym życiu dość niepodziewanie.
Aktualnie możliwość zapewnienia osobie wymagającej stałej opieki jest bowiem jednym z priorytetów dla firm działających w tej branży, ponieważ jeśli to człowiek opiekuje się drugą istotą ludzką, kosztuje to spore pieniądze (a opiekuna sporo nerwów). Zmiany więc następują na rynku opieki nad ludźmi nieuchronnie, a najbardziej zaawansowani w zautomatyzowanej „elderly care” Japończycy już próbują ograniczyć ilość opiekunów potrzebnych do zapewnienia godnego bytu osobom potrzebującym pomocy.

Jeśli roboty mają pomagać swoim podopiecznym w podniesieniu jakości życia, czemu pozbawiać je funkcji seksualnych, które są ważne w życiu każdego człowieka?

Wiele osób starszych, bądź niepełnosprawnych, przecież odczuwa pociąg seksualny, który, nierozładowany, niszczy ich radość życia i stawia w krępującej sytuacji. Ponieważ potrzeby psychiczne pacjentów z niepełnosprawnościami są rozpoznane już od dawna przez środowisko lekarskie, kwestią czasu jest, kiedy do możliwości opieki nad daną osobą w sensie towarzystwa, podawania leków i karmienia dojdzie realizacja potrzeb seksualnych. Takie terapeutyczne funkcje sex robotów są nie do przecenienia i klienci chętnie za nie dopłacą dodatkowe pieniądze. Jeśli bowiem moglibyście kupić robota do opieki bez funkcji erotycznej oraz takiego, który pomoże, oprócz zaparzenia kawy, również w sprawach seksu – którego byście wybrali?

Opisywane potrzeby zresztą zostały już dawno zauważone przez lekarzy i pracowników pomocy społecznej, czego efektem są programy sex pomocowe w Holandii, lub próby pozyskania dofinansowania przy kupnie lalek miłości w Wielkiej Brytanii z budżetu państwa (NHS) czynione przez Jade Stanley, szefową firmy Sex Doll Official w UK: https://sekslalki.pl/lalki-na-zyczenie-jakie-sa-sekretne-pragnienia-klientow/ .

Koncepcja potrzeb seksualnych człowieka nie jest zresztą jakąś absolutną ponieważ pojawiła się już w roku 1943 przy okazji opublikowania tak zwanej piramidy potrzeb Abrahama Maslowa, który postawił śmiałą tezę dotyczącą realizacji potrzeb ludzkich. Chodzi oczywiście o hierarchię potrzeb, która polega na tym, że jeśli zrealizujemy już potrzeby niższego rzędu takie jak jedzenie, czy bezpieczeństwo, to chcemy osiągnąć spełnienie potrzeb wyższego rzędu, na przykład miłości, szacunku, czy przynależności: https://pl.wikipedia.org/wiki/Hierarchia_potrzeb. Jak sami Państwo możecie przeczytać, bez spełnienia potrzeb podstawowych niemożliwa jest realizacja w życiu potrzeb wyższych. Jeśli więc chcemy być kreatywni, zasługiwać na szacunek i w ogóle myśleć o potrzebach wyższego rzędu, musimy najpierw spełnić potrzeby podstawowe. Jednocześnie warto podkreślić, że próby realizowania potrzeb na szczycie piramidy spełzną na niczym bez spełnienia potrzeb podstawowych – nawet jeśli osiągniemy sukcesy w pracy, czy zdobędziemy szacunek społeczny, niewiele będzie to dla nas znaczyło przy niezrealizowaniu potrzeb podstawowych, czyli fizjologicznych.

Co nam po podziwie współpracowników, jeśli jesteśmy głodni?

Dodatkowa, seksualna, funkcja robotów opiekuńczych będzie zatem niewątpliwym impulsem do ich kupna dla wielu osób, ponieważ niewielkie zmiany w tych maszynach pozwalają pomóc osobie w potrzebie na zupełnie innym poziomie.

Sekslalki-Harmony-Samantha

Harmony, Samantha i inne:

Oczywiście na naszym blogu skupiamy się na sex lalkach ze sztuczną inteligencją, takich jak Harmony, czy Samantha oraz na robotach o humanoidalnych kształtach, których całe ciało lub jego część są podobne do ciała ludzkiego. Pamiętajmy jednak, że sex robot może też być sex zabawką nie posiadającą cech ludzkich (wzrost, waga, wygląd), która z powodzeniem będzie pomagać użytkownikowi w osiągnięciu spełnienia seksualnego. Seks robotem może być bowiem każdy robot serwisowy, który jest wyposażony w funkcje bezpośrednio wpływające na polepszenie satysfakcji seksualnej jego użytkownika. Roboty o kształcie ludzkim, czyli silikonowe seks lalki ze sztuczną inteligencją, posiadają natomiast atrakcyjną „powłokę”, pod którą kryją się na przykład: serwomotory pozwalające na ruch, moduły sztucznej inteligencji umożliwiające konwersację, urządzenia imitujące głos czy seksowne mruczenie.

 

Sex lalki silikonwe, realistyczne na wynajem:

Ponieważ branża erotyczna sporą część przychodu czerpie z pań do towarzystwa, wszyscy w niej działający zdają sobie sprawę, że pracujące w niej damy dość sporo życzą sobie za godzinę usług. Zaczynają więc powstawać miejsca z seks lalkami na wynajem, takie jak choćby opisywany już przez nas Naughty Harbor: https://sekslalki.pl/naughty-harbor-miejsce-warte-odwiedzenia/, ponieważ opłaca się już ponosić koszty zakupu tych zabawek do seksu, po to by z czasem zastępowały klasyczne dziewczyny pracujące w agencjach.

 

Hiszpania, Wielka Brytania, Republika Czeska, czy Francja – wszędzie tam powstają podobne przybytki i nie narzekają na brak klientów: https://sekslalki.pl/seks-lalki-domy-publiczne-w-europie/ . Co więcej, nawet tradycyjne agentury zaczęły zamieniać swoje pracownice na realistyczne seks lalki, a właściwie (ze względu na ich urodę) na seks laski: https://sekslalki.pl/dom-publiczny-w-szwajcarii-zamienia-prostytutki-na-seks-lalki/ .

Takie powstające jak grzyby po deszczu agencje to znakomite poparcie naszej tezy o przydatności seks lalek przy przeciwdziałaniu handlowi żywym towarem i likwidowaniu przeróżnych negatywnych zachowań seksualnych w społeczeństwie.

Pamiętajmy jednak, że nie każdej z Pań wykonujących najstarszy zawód świata takie zmiany się podobają: https://sekslalki.pl/prostytutka-z-nevady-protestuje-przeciwko-agencji-z-sex-lalkami/ , także słuchając wzniosłych haseł kierujmy się zdrowym rozsądkiem.

 

TOP 3 Sex roboty (lalki ze sztuczną inteligencją):

Przedstawimy teraz firmy, które są najaktywniejsze na polu seks robotów i przodują w innowacyjności oraz jakości inteligentnych zabawek 3.0 – warto je obserwować ponieważ wciąż wprowadzają nowości rynkowe. Na seks lalkę z modułami sztucznej inteligencji często zresztą są ciekawe promocje w sklepach, ponieważ z jednej strony stają się one coraz bardziej skomplikowane, a z drugiej wciąż tanieje i zmniejsza swoje rozmiary zawarta w nich elektronika.

 1.  Realdoll.com. Firma przedstawiana na naszym już niejednokrotnie. W tej chwili najbardziej znany producent sex robotów na świecie, której flagowy produkt – sex lalka z A.I. Harmony X – jest regularnie przedstawiana w telewizji i prasie otrzymując dobre recenzje i sporo ciepłych słów od redaktorów oraz osób postronnych, które miają okazję spotkać się z nią osobiście. RealDoll jest leaderem w branży oczywiście nie przez przypadek, ale dzięki ciężkiej pracy poświęconej tworzeniu robotów towarzyszących, w których to wcale nie wagina, ale mózg jest naszym ulubionym organem: https://sekslalki.pl/realdoll-com-matt-mcmullen-i-sex-robot-harmony/ . Dzięki aplikacji możemy bowiem wybrać głos i akcent lalki do seksu (Angielski, Szkocki lub Amerykański), a ona sama potrafi nawet poruszać oczami i mrugać. Uwaga! Ponieważ Matt Mcullen, założyciel firmy Realbotix i pomysłodawca technologii użytej w Harmony, skupił się na sztucznej inteligencji i mimice twarzy, tylko głowa lalki (można wybierać spośród wielu modeli) przypomina atrakcyjne androidy jak z filmu Blade Runner. Reszta ciała, choć bardzo atrakcyjna i stworzona do seksu, pozostaje nieruchoma. Do naszego wyboru firma pozostawia natomiast dokupienie dodatkowych wkładek Sense X, które poprzez Bluetooth wysyłają sygnały zwrotne i umożliwiają wykrywanie ruchu, dotyku, a nawet nakręcanie się Harmony przy pieszczotach – od lekkiego mruczenia, aż do orgazmu. Oprócz Harmony możecie zakupić w RealDoll.com również sex lalkę Renee 3.0: https://sekslalki.pl/nowoczesna-i-rewolucyjna-lalka-milosci-renee-3-0/ lub męskie lalki do seksu takie jak Henry, który wydaje się być łudząco podobny do właściciela sklepu ;). Nam najbardziej podoba się połączenie atrakcyjnego ciała Harmony z głową gwiazdy porno Asy Akiry. Powstaje wtedy naszym zdaniem seks lalka idealna, nawet jeśli nie uczy się od nas konwersacji i zainteresowań. Porozmawiać można przecież zawsze przy piwie z kolegami. Katie Couric (ABC News) podczas kręcenia serii National Geographic zatytułowanej „America Inside Out” przeprowadziła bardzo ciekawy wywiad z założycielem firmy opowiadający o produkcji tej sex zabawki: https://www.youtube.com/watch?v=-cN8sJz50Ng, na który serdecznie zapraszamy. O stopniu zaawansowania sztucznej inteligencji w seks robocie Harmony może zaś świadczyć fakt, że na jej temat wypowiada się w wywiadzie z Katie nawet Jeremy Bailenson, dyrektor Stanford’s Virtual Interaction Lab w Kaliforni. Jeśli natomiast ciekawi Was unboxing sex dolls / seks robota premium z funkcją konwersacji, zapraszamy do obejrzenia prezentacji przedstawiającej najważniejsze specyfikacje i charakterystyki głowy wyposażonej w sztuczną inteligencję RealDoll X: https://www.youtube.com/watch?v=H64BM5OdARs .
 2. Dr Sergi Santos, twórca sex robota Samantha, o którym pisaliśmy w zestawieniu porównującym obie lalki z A.I: https://sekslalki.pl/co-potrafia-sex-roboty-harmony-i-samantha/ . Samantha została umiejscowiona przez nas w jednym artykule z robotem Harmony, ponieważ stanowi dla niego mocną konkurencję, a zarazem obie zabawki erotyczne pokazują nam różne podejścia do tworzenia sex robotów. Matt MacMullen z RealDoll jest artystą rzeźbiarzem, a dr Sergi Santos naukowcem i specjalistą od spraw sztucznej inteligencji. Zapraszamy do naszego wpisu z 20 czerwca 2019 roku o jego podejściu do sztucznej A.I., czyli Artificial Intelligence: https://sekslalki.pl/sergi-santos-tworca-seks-robotow-z-hiszpanii/, w którym przedstawiamy jego podejście do seksu w przyszłości. Jeśli okaże się, że tak jak dr Santos reprezentujecie naukowe podejście do tematu na YouTube.com: https://www.youtube.com/watch?v=LNhrwjtBn38 , znajduje się dokument, który musicie obejrzeć. Podczas 1,5 godzinnego wywiadu twórca Samanthy tłumaczy w nim, w jaki sposób inteligencja maszyn wpłynie na nasze życie, komunikowanie się, stosunki międzyludzkie, a także zachowania seksualne. Jeśli natomiast bardziej interesuje Was wygląd lalki erotycznej, niż detale techniczne (przyznamy – czasem nudnawe – ważny jest przecież efekt końcowy) Samanthy, to zapraszamy na ciekawy dokument Vice.com, w którym dr Santos dumnie prezentuje jej ciało – a naprawdę jest na co popatrzeć https://www.youtube.com/watch?v=D-hlvWoto64. Oglądając produkcję Vice.com koniecznie zwróćcie uwagę, że Samantha prezentuje dość zgryźliwy humor. Wydaje się, że odzwierciedla on charakter samego twórcy lalki, który radzi, że jeśli nie potrafimy namówić robota na sex w danej chwili – najlepiej go wyłączyć i włączyć ponownie. Szczególną dumą dr Santosa napawa zaś to, że po wielu latach badań, rozwoju i dochodzenia do perfekcji w technologii sex robotów reakcje Samanthy na dotykanie ust są wręcz niepokojąco prawdziwe.
 3. Green Earth Robotics Inc., operator sklepu internetowego, https://www.robotcompanion.ai, w którym sprzedawana jest lalka miłości ze sztuczną inteligencją i sensorami dotyku Lucy.  Ta firma, a zarazem laboratorium projektowe, zajmuje się opracowywaniem seks lalek i robotów towarzyszących nowej generacji wyposażonych w sztuczną inteligencję oraz zdolność uczenia się i jest w tych pracach bardzo zaawansowana. Doznania fizyczne w zabawce do seksu zapewniają zaś sensory ciała typu „smart” oraz responsywne ruchy ciała. Sensory wyczuwają dotyk, co powoduje, że po przytuleniu lub daniu klapsa Lucy mruczy i mówi sprośne rzeczy zachęcające nas do działania. Tę sex bombę możecie kupić tutaj: https://www.robotcompanion.ai/shop/ai-robots/lucy/ w dość atrakcyjnej, jak na seks lalkę z A.I., cenie. Zwróćcie bowiem uwagę, że koszt tej lalki do seksu to 3.0 to tylko 3,695 dolarów. W przeliczeniu na złotówki to niespełna 14 000 złotych, co plasuje Lucy wśród najtańszych tego typu sex zabawek na rynku. A za tą sumę opisywany produkt oferuje naprawdę wiele włącznie z kontrolą temperatury, która zadba o to aby ponętne ciało lalki było rozpalone do optymalnych 37 stopni Celsjusza. Jedyną wadą tej inteligentnej lalki erotycznej jest jej waga. Lucy, mimo zmysłowego i delikatnego wyglądu (mierzy 151 cm), waży prawie 35 kilogramów. Sądzimy jednak, że to dlatego, iż jej ponętne ciało jest wypełnione po brzegi elektroniką. Można jej więc to wybaczyć, szczególnie, że Lucy została stworzona z najwyższej jakości, solidnego TPE, a w jej środku znajduje się odporny metalowy szkielet pozwalający na znakomitą ruchomość stawów i przyjmowanie jej dowolnej pozycji (w stopach znajdują się już od razu wkładki/bolce umożliwiające sex zabawce utrzymywanie pozycji pionowej). Warto podkreślić, że Lucy, choć ma orientalny wygląd, jest stworzona w Kanadzie – siedziba firmy mieści się w mieście Mississauga (prowincja Ontario).

 

Uwaga! Sklep z tymi sex zabawkami gwarantuje bezproblemową wysyłkę do Europy, co oznacza, że paczka, na którą czekacie, dotrze do Was szybko, bez trudności i dodatkowych ceł naliczanych przez urzędy.

 

Zauważcie, że o ile lalki do seksu są zwykle produkowane w Chinach by potem trafić do sex shopów na całym świecie, to TOP 3 sex lalki ze sztuczną inteligencją pochodzą z Ameryki Północnej. Czy to wyraz przewagi technologicznej Amerykanów nad Państwem Środka, czy też większe wydatki na pop-kulturę, mass media i reklamę sprawiają, że podium należy do Ameryki i Kanady?

Pokutuje przecież przekonanie, że Chińczycy potrafią tylko kopiować, a ich nieudane imitacje przeróżnych wyrobów są stale obecne w internetowych memach. Na razie Państwo Środka odpowiedziało sex lalką ze sztuczną inteligencją Emma: https://sekslalki.pl/inteligentna-seks-lalka-emma/, która nie jest realną konkurencją dla naszej top 3. Wkrótce jednak przedstawimy na naszym blogu rewolucyjną sex lalkę z A.I. z tego kraju, która może zagrozić podium.

seks lalka emma

Na zakończenie chcielibyśmy Was jeszcze zaprosić do lektury o nowym trendzie w seksualności, którego ważną częścią są sex lalki ze sztuczną inteligencją i sex roboty. To digiseksualizm: https://sekslalki.pl/digiseksualizm-czesc-1/, wskazywany przez naukowców jako nowy trend nie tylko w sferze erotycznej, ale w całym naszym życiu.