Cadillac wśród wibratorów – potężne orgazmy dzięki Hitachi Magic Wand!

Ponieważ nasz wpis o sex zabawce Fleshlight: https://sekslalki.pl/fleshlight-najbardziej-popularna-sex-zabawka-dla-mezczyzn-w-usa/ cieszył się ogromnym powodzeniem, dzisiaj przedstawiamy wibrator, który oferuje najsilniejsze doznania i niesamowite orgazmy już w ciągu kilku minut, a historia jego zaistnienia na rynku erotycznym jest przykładem na to, iż dobry produkt zawsze znajdzie zastosowanie, tylko może ono być nieco niekonwencjonalne.

Urządzenie Hitachi Magic Wand powstało oryginalnie jako masażer do mięśni ciała w 1968 roku. Były to pierwsze kroki japońskich korporacji w purytańskiej Ameryce, gdzie z jednej strony temat seksu był zamiatany pod dywan, a z drugiej na popularności zyskiwał ruch hippisowski.
W takich warunkach Hitachi, chcąc pomóc amerykańskim gospodyniom domowym w ich codziennych bolączkach, opatentowało i wypuściło na rynek prosty i niezawodny masażer do mięśni.

Produkt polecano do masażu szyi, ramion, pleców, nóg oraz stóp, czyli partii, których zbytnie ustawiczne napięcie prowadziło do bólu przeciążonych mięśni. Hitachi Magic Wand – podłączany na stałe do prądu, z mocną końcówką masującą, sprawdził się na tym polu doskonale i rzeczywiście uwalniał kobiety od niepotrzebnego napięcia mięśniowego.

Panie jednak, masując swoje mięśnie, nieuchronnie kierowały urządzenie do jeszcze jednego miejsca, w którym odczuwały napięcie – łechtaczki. Okazało się, że omawiany masażer doskonale sprawdza się w roli sex zabawki i w ciągu kilku minut potrafi doprowadzić właścicielkę do potężnego orgazmu.

Wieści o dodatkowej funkcjonalności szybko się rozeszły wśród potrzebujących masażu gospodyń domowych. Najpierw pocztą pantoflową, potem w sklepach przez mrugnięcie okiem, a następnie dzięki Betty Dodson – wyzwolonej kobiecie prowadzącej sieć sex shopów w Stanach o nazwie BodySex i autorce książki zalecającej masturbację „Liberating masturbation”.

Magic Wand błyskawicznie stało się bestsellerem sprzedaży w USA i pozycją w asortymencie, którą musiał mieć na stanie każdy szanowany sklep z sex gadgetami, a nawet każdy sklep AGD.

Samo Hitachi, jako japońska korporacja w Stanach, odcinało kupony od sukcesu Magic Wand bardzo ostrożnie. Czasem nawet zdejmowało napis Hitachi z masażera w poczuciu skrępowania, a następnie go przywracało. W 1992 roku Hitachi wyprodukowało nawet wersję masturbatora w kolorze czekolady aby uhonorować 15 rocznicę powstania sex shopu Good Vibrations z Kaliforni: https://www.goodvibes.com/s/, który jest ikoną wśród sklepów z artykułami erotycznymi w Stanach Zjednoczonych. Wszystko po to aby w 1999 roku ogłosić, że masażer jest przeznaczony tylko do użytku związanego ze zdrowiem i masażem mięśni, a nie z seksem (hmm- czy te dwie rzeczy nie są ze sobą powiązane?).

Korporacja jednak komunikowała swoje (nie chciała być kojarzona z mega popularnym sex produktem), a rynek już 3 lata później oszalał ponownie – Hitachi Magic Wand zostało pokazane w odcinku popularnego serialu Sex and the City, czyli Seks w wielkim mieście: (https://www.imdb.com/title/tt0159206/ ). Po obejrzeniu sceny ze sklepu AGD: https://www.youtube.com/watch?v=q0m0ycTS_H8 , w której jedna z bohaterek, Samantha rozmawia o zakupie i funkcjonalności zabawki ze sprzedawcą i innymi klientkami, wibrator powrócił do dawnej chwały. Kolejny sukces skromnego masażera tak bardzo jednak przeraził managerów z Hitachi, że chcieli oni wstrzymać jego produkcję. Całe szczęście, że nowy dystrybutor zabawki, firma Vibratex, przekonał korporację do kontynuacji sprzedaży, która do teraz pozostaje na niezmiennie wysokim poziomie.

Czy sex zabawka, która istnieje na rynku od 50 lat, jest używana głównie dzięki swojemu efektowi ubocznemu i reklamowana jako masażer do ciała może być atrakcyjna również dzisiaj?

Jeśli potrafi doprowadzić do orgazmu w parę minut, a wytrzymuje pół godziny ciągłej pracy – jasne, że tak. Ten sex gadżet bowiem, o długość 30cm i średnicy główki 7 cm, wygląda niepozornie, ale dzięki swojej mocy wprowadza kolejne kobiety na szczyty rozkoszy.

Wibrator możecie kupić oczywiście także w Polsce na przykład na Allegro: https://allegro.pl/kategoria/erotyka-63757?string=HITACHI%20MAGIC%20WAND&bmatch=baseline-product-eyesa2-engag-dict43-ero-1-1-0513
gdzie możecie go nabyć już w cenie od 99 złotych, jeśli posiadacie opcję przesyłek Smart!

Możecie zatem nabyć tę sex zabawkę taniej, niż najtańsze sex lalki: https://sekslalki.pl/najtansze-seks-lalki-warte-nabycia-poradnik-zakupowy/ , w tym także lalki erotyczne w wydaniu męskim: https://sekslalki.pl/meskie-lalki-milosci/ .

Pomimo rozwoju technologii, proste urządzenie podłączane do gniazdka elektrycznego, o tylko 2 programach masażu wciąż święci triumfy – jest polecane zarówno do zabaw solo, jak i w parach. Może zatem warto czerpać z doświadczeń amerykańskich gospodyń domowych i kupić niezawodną sex zabawkę zaprawioną w wielu bojach zamiast kolejnej przereklamowanej nowinki technicznej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *