Japońskie Lalki Miłości – Poradnik

Tak jak opisywaliśmy w jednym z poprzednich wpisów na blogu (https://sekslalki.pl/nieznana-historia-lalek-milosci-czesc-2/ ), lalki erotyczne dla dorosłych były znane w Japonii już w 17 wieku pod nazwą Dutch Wives. W odróżnieniu jednak od innych określeń, na przykład Dames de Voyages, termin Dutch Wives ma w Japonii nieco pejoratywne znaczenie oznaczające słabą jakość pełną niedoróbek oraz nieatrakcyjny wygląd. Obrazuje to stosunek Japończyków do produktów z Europy – zawsze sądzą, że potrafią wykonać daną rzecz lepiej.

Po opisanej już poprzednio ekspedycji na biegun południowy, za sprawą wyposażenia ekipy podróżników w lalkę Antarctic nr 1, temat seks lalek stał się w Japonii głośny i modny. Zaczęły powstawać firmy produkujące seks lalki oraz wynajmujące je. Trend ten doskonale wpisuje się w obecne w tamtej kulturze żony z gier komputerowych lub traktowanie hologramu postaci jako swojej dziewczyny. Jednocześnie w Japonii pojawiają się głosy, że seks lalki, oferując nie tylko wirtualną przyjemność, ale rozładowując skutecznie popęd płciowy, mogą zastąpić kobiety tak perfekcyjnie, że mężczyźni nie szukają realnych kobiet w celu utworzenia związku.

Dyskusje te są jednak czysto teoretyczne, ponieważ w Japonii od lat spada ilość mężczyzn, którzy mogą związać się z kobietą – przez czynniki ekonomiczne, kulturowe oraz demograficzne. Można więc wysnuć raczej wniosek, że lalki miłości pomagają samotnym Japończykom (którzy i tak nie chcą lub nie mogą znaleźć kobiety) w podniesieniu jakości życia, a nie pogłębiają ich alienację.

 

Czy warto kupić seks lalkę z Japonii?

Ponieważ ten spór jeszcze długo nie zostanie rozstrzygnięty proponujemy, aby każdy sam podjął własną decyzję, czy warto kupić seks lalkę z Japonii.

Szczególnie polecamy kanał YouTube bardzo sympatycznej polsko-japońskiej pary – jeśli chcecie zobaczyć obiektywną i ciekawą relację z wystawy seks lalek zobaczcie:

 

 

Warto także odwiedzić stronę firmy Orient Industry https://www.orient-doll.com/?language=en i przekonać się samemu, jak wyglądają seks lalki z Kraju Kwitnacej Wiśni, które możemy kupić.

Sprzedawane lalki erotyczne są, niestety, jak większość produktów z Japonii, dość drogie – w granicach 3000 $- 5000 $, ale ich jakość jest bardzo wysoka. Dodatkowo, tak jak w przypadku samochodów na rynek japoński, producenci pozwalają na wybór bardzo wielu opcji, ponieważ Japończycy kochają możliwość customizacji i dostosowywania produktu do ich potrzeb. Można sobie nawet zażyczyć skórę z zaznaczonymi naczyniami krwionośnymi, aby dodać swojej nowej towarzyszce realizmu.

Polecamy także nieco bardziej poważny dokument o mężczyznach, którzy muszą sobie radzić bez kobiet:

 

 

Zawierający także ciekawy wywiad z Noboru Tanaką – sprzedawcą seks lalek.

Jeśli macie już ciekawe doświadczenia z japońskimi lalkami miłości koniecznie podzielcie się nimi w komentarzach w celu wymiany opinii.