Męskie lalki miłości

Pierwszym skojarzeniem przychodzącym na myśl kiedy pojawia się hasło seks lalki, jest produkt dla mężczyzny, który ma pomóc w zaspokojeniu jego potrzeb seksualnych oraz towarzyskich.

Ponieważ jednak producenci w branży erotycznej poszukują wciąż aktywnie możliwości rozwoju, w momencie kiedy lalki erotyczne zmieniły się z prostych dmuchanych produktów w seks roboty, których cena dochodzi nawet do 10 tysięcy dolarów (na przykład seks robot Harmony – https://www.youtube.com/watch?v=-cN8sJz50Ng ), zaczęli myśleć o innych rodzajach wytwarzanych już seks towarzyszek.

 

 

Oczywistym był krok w stronę produkcji męskich lalek miłości – firma 1 AM Dolls wypuściła zatem na rynek partię męskich seks lalek – wyposażonych w penisa o dowolnej giętkości, kształcie i długości.

Dodatkowymi funkcjami są również możliwości uprawiania seksu analnego oraz oralnego – lalka kierowana jest więc nie tylko do kobiet, ale i do homoseksualnych mężczyzn.
Sama męska seks lalka wyprodukowana została z TPE (na metalowym szkielecie) i jest bardzo dopracowanym produktem, ponieważ 1 AM Dolls ma już lata doświadczenia w produkcji kobiecej odmiany lalek z TPE lub silikonu.

Twórcy tej realistycznej seks lalki w męskim wydaniu napotkali jednak jeden problem, który może wpłynąć na jej późniejszą sprzedaż i użytkowanie – jest to waga lalki dla dorosłych, ponieważ przy konstrukcji TPE plus metalowy szkielet rozmiar lalki ma kolosalne znaczenie, gdyż wraz z wielkością lalki rośnie jednocześnie jej masa.

Typowe lalki miłości stworzone jako repliki kobiet ważą od 36 do 38 kilogramów. Męskie lalki dla dorosłych zaś, ze względu na większe rozmiary (jest to przecież ważny element tak pożądanego realizmu) ważą zaś do 56 kilogramów przy wyborze wyższej wersji lalki mierzącej 175 centymetrów (do wyboru jest jeszcze wersja mierząca 160 cm.)

Producenci jednak nie są skłonni do odchudzenia lalki, ponieważ wysokiej jakości materiał użyty do ich produkcji musi swoje ważyć. Odpowiednia waga wydaje się więc być także ważną składową nowoczesnej lalki miłości jeśli chodzi o realizm – niemniej jednak ciężar 56 kilogramów jest zwykle kłopotliwy do przenoszenia i obsługi.

Aktualnie męski seks towarzysz Blake, mierzący 175 cm i oferujący możliwość wyboru 4 wymiennych głów z różnymi fryzurami jest oferowany w promocyjnej cenie zawierającej już koszty wysyłki do większości krajów na świecie https://iamdollusa.com/product/blake-175cm/ . Jeśli zatem nie boicie się przeciążenia przy seks igraszkach lub przenoszeniu lalki – warto skorzystać, ponieważ jakość produktu jest naprawdę dobra.