Seks Lalki – Akcesoria – jakie warto dokupić?

Dzisiaj chcielibyśmy poruszyć bardzo ważny temat, który nurtuje każdego szczęśliwego posiadacza seks lalki – po jakimś czasie zaczynamy zastanawiać się jak polepszyć nasze doznania. A w związku z tym, że właściciele sex lalek traktują je zwykle jak drugą połówkę – jak zrobić przyjemność swojej seks lalce i jakie warto kupić jej akcesoria?

Pierwszą rzeczą u kobiet najłatwiejszą do zmiany jest fryzura. Zatem u seks lalki będzie to możliwość wyboru i zmiany peruki.

Na przykład opisywana już przez nas sex lalka o obfitych i apetycznych kształtach Katie: https://sekslalki.pl/ciekawa-lalka-milosci-o-pelnych-ksztaltach-katie/ posiada do wyboru aż 15 rodzajów fryzur, co oznacza, że możecie kupić Katie z jedną peruką, a potem w zależności od humoru i pomysłu nabyć jeszcze dodatkowe peruki wprowadzając element nowości do Waszego związku z lalką dla dorosłych.

Następnym elementem do wymiany mogą być oczy. Większość z opisywanych przez nas i tanich i drogich seks lalek miała minimum 6 kolorów do wybroru.

Kolejną możliwością customizacji jest wymienna wagina – polepszająca higienę i komfort użytkowania, ponieważ łatwiej utrzymać lalkę w czystości. Podobnie jak z e-papierosami – najpierw kupujemy zestaw, a potem zaczynamy robić tuning, wymieniając na przykład grzałkę, u seks lalki możemy wymieniać waginy, a nawet dobrać sobie taką, jaka nam odpowiada, jeśli chodzi o odczucia w „środku” – patrz masturbator onahole, w który może być wyposażona ekskluzywna lalka dla dorosłych: https://sekslalki.pl/najdrozsza-lalka-milosci/ .

Mniejszym nakładem finansowym można także zmienić sex lalce lub sex robotowi kolor paznokci. Do nabycia są oczywiście specjalne lakiery o nieco innym składzie chemicznym. Prawdziwe pole do popisu daje na pewno bielizna erotyczna. Zarówno ta kupowana w sklepach dla „żywych” kobiet, jak i ta sprzedawana przez producentów sex zabawek.

Istnieją także akcesoria nie polepszające wyglądu seks lalki, ale za to bardzo praktyczne. Wielu producentów poleca haki do wygodnego powieszenia lalki w szafie (unika się wtedy możliwości pogięcia najbliższego naszemu sercu produktu). Przyda się także skrzynia do przechowywania i transportu seks robota aby uniknąć wszelkich uszkodzeń oraz spojrzeń ciekawskich i zazdrosnych sąsiadów.

Na koniec warto zauważyć, że część akcesoriów sprzedawcy (szczególnie jeśli kupujecie seks zabawkę bezpośrednio u producenta) są w stanie dołożyć za free, lub z dużym upustem podczas składania zamówienia. Jeśli kupujemy seks lalkę za 10 000 złotych firma będzie bardziej skłonna dorzucić wybrane akcesoria aby sprzedać produkt. Natomiast jeśli dokupujemy je już po nabyciu lalki będzie usiłowała na nich zarobić.

Zatem warto targować się już przy pierwszej transakcji i poprosić o dołożenie czegoś ekstra. Prosimy więc o informacje w komentarzach, jakie gratisy ze strony producenta udało Wam się uzyskać?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *