Seksowna Jessica z Piper Doll – fantazja miesza się z rzeczywistością

Piper Doll seks lalka

Czy pamiętacie film „Kto wrobił królika Rogera? Jeśli nawet samego filmu nie, to na pewno kojarzycie jak wyglądała Jessica Rabbit – pełna sex-appealu femme fatale, która, mimo że animowana, potrafiła łamać serca bohaterów filmu i wywoływała dreszcze emocji u mężczyzn na całym świecie.
Piękna Jessica Rabbit, jak sama o sobie mówi na filmie, nie jest zła z natury – została po prostu tak narysowana.
Zresztą głos postaci świetnie współgra z jej atrakcyjnością – dla potrzeb filmu użyczyła go Kathleen Turner, natomiast piosenka wykonywana na scenie w klubie nocnym „Ink and Paint Club” jest w rzeczywistości śpiewana przez Amy Irving. Mamy więc tak seksowne głosy podkładane przez kobiety, że aż miękną kolana oraz wymagania dotyczące wyglądu postaci opisane przez reżysera Roberta Zemeckisa – atrakcyjność, piękno, sensualność.
Rysownicy dostali więc niełatwe zadanie – stworzyć seks bombę, która jako wokalistka w nocnym klubie Los Angeles łamie ludzkie serca, a pozostaje wierna tylko królikowi Rogerowi.

Efektem jest rysunkowa postać tak seksowna, że na plotkę o jej pojedynczych gołych kadrach wmontowanych pomiędzy normalnymi klatkami w filmie, wszystkie kopie filmu z pierwszego nakładu zostały wykupione. Jessica dostała także wyróżnione miejsce w sklepie Disneya, gdzie sprzedaż przeróżnych towarów i koszulek z jej podobizną osiągała bardzo wysokie poziomy.

Jej image filmowy zatem się udał bezapelacyjnie i podbił serca mężczyzn na całym świecie – nawet jeśli Jessica Rabbit to tylko rysunkowa animacja, bezapelacyjnie śniła się ona po nocach wielu facetom, co powodowało zawrotną popularność gadgetów z nią związanych.

Jessica Rabbit była także pierwszym charakterem rysunkowym , który na taką skalę udowodnił, że animacja w filmach pełnometrażowych może być bardzo atrakcyjna, także seksualnie, a jeśli tylko zrobić ją dobrze, efekt końcowy nie jest gorszy od występu prawdziwej aktorki.

Wyobraźcie sobie teraz, jaki produkt erotyczny byłby spełnieniem marzeń facetów, którzy kupowali taśmy VHS związane z rudą pięknością licząc, że oglądając film na pauzie zobaczą skrawek golizny? Oczywiście – lalka miłości.

Dzięki temu że zmieniły się czasy, a technologia poszła do przodu możemy przedstawić Wam prawdziwe cudo za 2100$, czyli po dzisiejszym kursie dolara 3,72 zł – 7791 złotych: https://www.piperdoll.com/product_in.php?id=22 .

Specyfikacja tej cudownej sex lalki to:

 • Materiał: Platinum TPE
 • Wzrost: 150 cm
 • Waga: 31,5 kilograma
 • Biust: 89,7 cm
 • Pod biustem: 53 cm
 • Talia: 45 cm
 • Biodra 84 cm
 • Długość ramion: 45,7 cm
 • Długość nóg: 75,6 cm
 • Długość stopy: 18,8 cm

I to co tygrysy lubią najbardziej:

 • Głębokość do seksu oralnego: 14 cm
 • Głębokość do seksu analnego: 16 cm
 • Głębokość do seksu waginalnego: 18 cm

Zapraszamy także na Youtube.com, gdzie możecie zobaczyć dokładnie wszystkie apetyczne kształty tej lalki erotycznej z Silikonu Premium: https://www.youtube.com/watch?v=FkdrlaASWeg&feature=emb_logo .

Jessica jest częścią serii Piper Fantasy i naszym zdaniem najseksowniejszą lalką do seksu dla dorosłych w sklepie PiperDoll.com, a kupując taką sex lalkę już teraz możecie nawet zdążyć przed ewentualną izolacją na jesieni: https://sekslalki.pl/sex-lalki-a-koronawirus-pandemia-2019-ncov-i-sars-zostanwdomu/ .

Zapraszamy jednak do przejrzenia całej oferty przedstawionej na stronie internetowej, ponieważ wszystkie produkty tego producenta mają bardzo dobrą jakość wykonania, a ich ceny w porównaniu do atrakcyjności stoją na dobrym poziomie. Jeśli nie odpowiada Wam natomiast rysunkowy klimat fantasy, możecie wybrać w PiperDoll także lalkę miłości z serii Real – wtedy staniecie się posiadaczami towarzyszki o bardzo wysokim poziomie realizmu w podobnej cenie do Jessici. Realizm ten nie będzie aż taki, jak w opisywanym przez nas flagowcu SRSD: https://sekslalki.pl/ekskluzywna-seks-lalka-milosci-flagowy-produkt-srsd/ , ale za to do dyspozycji macie trzy pełnoprawne otwory do seksu, a nie jeden.

Jeśli dysponujecie mniejszą kwotą, a chcecie mieć sex na najlepszym poziomie to możecie zmniejszyć cenę zakupu i kupić w Piper nawet sam tors lalki erotyczne za 1200$, czyli 4450 złotych. Szczerze mówiąc, jeśli mielibyśmy wybierać pomiędzy nowym komputerem PC, a atrakcyjną blondynką za podobne pieniądze (ok – właściwie tylko jej górną częścią) https://www.piperdoll.com/product_in.php?id=10 , u nas nowy blaszak byłby zakupiony w drugiej kolejności.

Tors sex lalki ma bowiem wszystko co potrzeba do uprawiania seksu przy bardzo poręcznych wymiarach:

 • Wysokość : 80 cm
 • Waga : 21 kg
 • Szerokość ramion : 34 cm
 • Biust : 85 cm
 • Pod biustem : 52cm
 • Talia : 46 cm
 • Biodra : 89 cm

Jak możecie sami zauważyć rozmiar biustu, czy talii, różnią się więc nieznacznie od Jessici, natomiast otwory do sexu posiadają identyczne parametry, jak opisywanej wcześniej czerwonowłosej piękności.

Jakiej linii produktów byście jednak w PiperDoll.com nie wybrali, w każdej sex zabawce znajdziecie najlepszy Silikon (platynowy, bez zapachu) oraz opracowany przez Piper szkielet, który pozwala lalce na utrzymywanie naturalnej pozycji i imitowanie ruchów człowieka.

Nawet najlepsze technologie produkcji (https://sekslalki.pl/jak-wyglada-produkcja-seks-lalek-od-srodka-irontech-doll/ ) nie pomogą jednak, jeśli twórcom brakuje talentu, doświadczenia oraz artystycznej wizji.

W PiperDoll.com znajdziecie wszystkie cechy dobrej lalki dla dorosłych z dodatkową cechą artyzmu, ponieważ Platinum TPE pozwala na osiąganie perfekcji, jeśli chodzi o piękno i dokładność wykonania sex lalki. Jeśli więc chcecie kontynuować (https://sekslalki.pl/seks-lalki-i-seks-roboty-dla-wdowcow-i-rozwodnikow/) lub rozpocząć (https://sekslalki.pl/jestem-prawiczkiem-jak-przygotowac-sie-na-pierwszy-raz/) życie erotyczne ciesząc się produktem najlepszej jakości – weźcie koniecznie pod uwagę ofertę PiperDoll.com.