Sex Lalka 2.0 – tylko ze sklepu KinkysDolls.com

KinkyDolls

W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy przedstawić firmę działającą w Kanadzie i USA (wysyłka na cały świat), która robi znaczne postępy, jeśli chodzi o wyposażanie sex lalek w sztuczną inteligencję.
Warto zauważyć, że celem KinkysDolls.com nie jest sprzedawanie kosmicznie drogich sex robotów, ale w miarę rozsądne wyposażanie lalek dla dorosłych w komputery i czujniki po to, aby więcej klientów mogło cieszyć się występowaniem A.I. u swojej towarzyszki.

Firmę oferującą realistyczne i inteligentne seks lalki 2.0 założył Yuval Gavriel, przedsiębiorca i wizjoner, który zarazem nakreślił jej misję i sposób działania.

Dzięki niemu KinkysDolls.com podkreśla, że sprzedaje „companion robots”, czyli roboty towarzyszące, które mają za zadanie wypełnić klientom lukę, jaką jest seks, ale jednocześnie dotrzymywać towarzystwa.

Celem firmy (oprócz oczywiście zysku) jest:

  • przeciwdziałanie handlu ludźmi i zmuszaniu do prostytucji
  • pomoc osobom pozbawionych towarzystwa poprzez sprzedaż robotów towarzyszących
  • zmniejszenie liczby przestępstw seksualnych

KinkysDolls.com jest także pierwszym sklepem z sex lalkami w USA, który pozwala na wypożyczenie i przetestowanie ich przed kupnem – pod hasłem „try before you buy”, czyli „testuj zanim kupisz”. Wszystkie lalki miłości są oczywiście bardzo dokładnie myte po użyciu przez poprzedniego klienta. Jeśli wydaje się Wam to wciąż niehigieniczne, pomyślcie o ciężko pracujących „żywych” dziewczynach, które często nie mają czasu na dokładną ablucję pomiędzy klientami.

Sklep podkreśla, że sprzedawane sex lalki (roboty towarzyszące) są dla każdego – bez względu na płeć, wiek, czy orientację seksualną są w stanie zaproponować Ci odpowiednią lalkę do seksu, a nawet rozmowy.

W ofercie firmy znajdują bowiem się zarówno realistyczne sex lalki, jak i roboty towarzyszące – dla kobiet i mężczyzn oraz lalki transseksualne.
Ofertę sklepu bardzo chwalą sobie klienci potrzebujący nie tylko seksu, ale przyjaciółki, towarzyszki i kochanki w jednym.

KinkysDolls.com pragnie bowiem podarować klientom zarówno przyjemność, jak i przyjaźń.

Jest także jedyną firmą w Stanach Zjednoczonych, która posiada własną fabrykę sex robotów 2.0 (sex lalek) w Chinach aby zapewnić najwyższe standardy obsługi.

Sklep przyjmuje oczywiście rozliczenia za pomocą bezpiecznych transakcji
PayPal, Visa, Mastercard, Maestro i American Express, a darmową wysyłką obejmuje cały świat.

Uwaga!
Warto zwrócić uwagę na politykę zwrotów firmy.

Podobnie jak sklepy omawiane w poprzednich postach: https://sekslalki.pl/polecane-sklepy-siliconwives-com/ oraz https://sekslalki.pl/jak-zachowuja-sie-w-dotyku-nowoczesne-i-realistyczne-sex-lalki-milosci-dla-doroslych/ KinkysDolls.com, z racji seksualnej natury produktu, nie uznaje zwrotów. Jeśli sex lalka przyjdzie do nas uszkodzona powinniśmy zgłosić ten fakt w ciągu 12 godzin do sprzedawcy. Lalkę odsyłamy na nasz koszt – nieużywaną i w oryginalnym opakowaniu. Tylko wtedy sklep wymieni nam uszkodzoną lalkę miłości na nowy egzemplarz.

Aktualnie w sklepie trwa wyprzedaż – 12 sex lalek jest przecenionych z 2000 dolarów (7800 złotych) na 1400 dolarów (5460 złotych). Przecena nie obejmuje jednak w pełni męskich sex lalek: Jacka, który kosztuje 1200 dolarów (czyli obniżka jest jeszcze większa) oraz Johna, który kosztuje oryginalnie 3000 dolarów, a teraz 1500 dolarów.

Warto podkreślić, że wymienione seks lalki są wyposażone w funkcję seksownych jęków, a ich detale omówimy w jednym z następnych wpisów.

Niestety nie ma aktualnie wyprzedaży na roboty towarzyszące: Emma Ai (zapraszamy do przeczytania recenzji na naszym blogu z 13 listopada 2019: https://sekslalki.pl/inteligentna-seks-lalka-emma/ ), Tammy Ai, Ashley Ai, Amy Ai oraz Enyia Ai kosztują po 5000 dolarów, czyli 19500 złotych.
Czy skusilibyście się raczej na sex lalkę z funkcją zmysłowego mruczenia, czy raczej chcielibyście kupić od razu uczącego się sex robota? Czekamy na komentarze.