10 punktów przewagi lalek miłości w porównaniu do realnych kobiet

Ponieważ dobrej jakości lalki silikonowe lub z TPE wyglądają już jak żywe (dzięki zaawansowaniu technologicznemu), można śmiało pokusić się o porównanie erotycznych towarzyszek do prawdziwych kobiet. Każdy może mieć oczywiście własne zdanie, ale zdrowy rozsądek podpowiada najważniejsze punkty przewagi:

 

Poznaj 10 punktów przewagi lalek miłości

 

  1. Lalki miłości są dostępne w każdym potrzebnym momencie. Jeśli najdzie Cię ochota na seks – nie marudzą i nie mówią, że je boli głowa.
  2. Gumowe lalki dla dorosłych nie przenoszą chorób wenerycznych i utrzymują higienę taką, jak sobie życzysz i masz ochotę im zapewnić.
  3. Lalki erotyczne można przebierać dowolnie i dobrać im ulubioną fryzurę. Istnieją również lalki miłości wyglądające jak elfy czy inne postaci z powieści fantasy – żadna kobieta tego nie zapewni nawet na zjeździe cosplay.
  4. Jakość nowoczesnych lalek miłości pozwala je traktować jako inwestycję na lata dającą wiele radości, a nie szybko zbywalny produkt do wyrzucenia. Lepiej zatem zamiast korzystać z usług Pań lekkich obyczajów odłożyć pieniądze na konkretną i długofalową poprawę jakości życia.
  5. Używanie lalek dla dorosłych niweluje obawę o sprawność w łóżku. Pytania wielu mężczyzn, które ich dołują i stanowią blokadę przed odbyciem stosunku – Jak wypadnę? Czy kobieta będzie zadowolona? Czy seks nie był zbyt krótki?… odchodzą w niebyt. Jak wiadomo, przedwczesna ejakulacja stanowi dość poważną barierę psychiczną przed seksem – im bardziej się boimy przedwczesnego wytrysku, tym bardziej nasza psychika będzie nakręcać spiralę stresu, aż rzeczywiście seks nie będzie udany. Lalki dla dorosłych kupione w sprawdzonym sklepie stanowią zatem doskonałe narzędzie do treningu w młodszym wieku i dobre rozwiązanie dla osób 50+ mających problemy z potencją – lalka jest cierpliwa i zawsze zadowolona.
  6. Z inteligentną seks lalką lub zaawansowanym seks robotem można porozmawiać i odbyć grę wstępną – w wyniku odpowiedniego doboru tematów podczas programowania, lalka może być zainteresowana na przykład piłką nożną, a nie najnowszym odcinkiem romantycznego serialu.
  7. W przypadku różnych poziomów apetytu na seks wykazywanych przez osoby będące w związku, silikonowa towarzyszka pozwala rozładować emocje bez poczucia zdrady.
  8. Można mieć kolekcję lalek miłości i nie będą one o siebie nawzajem zazdrosne.
  9. Nawet ekskluzywne lalki dla dorosłych, które sporo kosztują, wychodzą w ostatecznym rozrachunku taniej niż randkowanie z kobietami (nie ma seksu za darmo dla mężczyzny).
  10. Seks lalki i seks roboty pozwalają na realizację skrytych fantazji seksualnych oraz na zdrowe kontakty z kobietami – nie musisz już prosić płci pięknej o seks (kobiety lubią, jeśli mężczyzna stara się o stosunek cały czas, a nie tylko kiedy już ma na niego ochotę), ponieważ jesteś seksualnie zaspokojony.