Prostytutka z Nevady protestuje przeciwko agencji z sex lalkami.

Roxanne Price, prostytutka z Los Angeles, protestuje przeciwko nierównemu, jej zdaniem, traktowaniu przez władze stanu Nevada żywych dam lekkich obyczajów i ich wersji jako sex lalek z Silikonu lub TPE.

W tematach wiązanych z seks lalkami zaczynają zabierać głos takie gwiazdy lekkich obyczajów jak (jakże różniąca się od naszych dziewczyn z Roksy) Roxanne Price. Sprawdźcie jej twitter: https://twitter.com/RoxannePriceGFE/ oraz koniecznie portfolio: https://www.roxannepricegfe.com/portfolio/ .

Lalki miłości dla dorosłych to bowiem już nie bezkształtne materace z dziurami, ale zaczynające być prawdziwą konkurencją dla realnych kobiet bardzo atrakcyjne wizualnie i seksualnie istoty. Roxanne Prince jest legalną prostytutką w Los Angeles w stanie Nevada zatrudnioną aktualnie w https://www.sherisranch.com/ w miejscowości Pahrump oddalonej o godzinę jazdy od Las Vegas. Również samo rancho, znane również jako Sheris Brothel: https://twitter.com/SherisBrothel, działa legalnie poddając się różnorakim restrykcjom, które podnoszą koszty działalności.

Roxanne twierdzi, że skoro ona i jej koleżanki muszą podlegać specjalnej rejestracji to seks lalki również powinny, ponieważ świadczą podobne usługi. Do jej oburzenia przyczyniła się też pewnie cena za godzinę w nowym przybytku – 150 $ czyli 600 złotych. To kwota, która jest dla pań lekkich obyczajów z Las Vegas zupełnie nieatrakcyjna.

Cały temat w dyskusji publicznej wywołała pierwsza w Nevadzie placówka, w której sex lalki są gotowe spełniać życzenia klientów. Otworzyła ona niedawno swoje podwoje w Dolinie Las Vegas i działała ze sporym rozmachem.

Niestety sąsiedztwo firmy – Sex Dolls Experience – nie pasowało okolicznym mieszkańcom, którzy zaczęli narzekać na sporą ilość samochodów parkujących przed lokalem i przy innych nieruchomościach (co pokazuje, że popyt na lalki dla dorosłych był spory).

W wyniku działania władz dom uciech, który prowadził również sklep z sex lalkami musiał chwilowo zawiesić działalność.

Prawdziwym powodem zamknięcia wydaje się jednak fakt, że pierwsza agencja z seks lalkami w Nevadzie otrzymała duży wydźwięk w mediach z powodu nowatorskiego podejścia do tematu. The Studios LLC w Dolinie Las Vegas, które wynajęło pomieszczenia pod Sex Dolls Experience okazuje się bowiem według wywiadu klubem LGBT+, gdzie odbywają się przeróżne imprezy grupowe dla osób poszukujących przeróżnych fetyszy.

Zapraszamy do obejrzenia materiału lokalnej telewizji z Las Vegas: https://www.youtube.com/watch?v=joRUM3rF2R0, który dobrze podsumowuje całą sytuację.

Polecany zaś klub z sex lalkami i sklepem z lakami dla dorosłych zaledwie 3,5 godziny drogi od granic Polski, możecie znaleźć tutaj: https://sekslalki.pl/wiedenski-raj-dla-milosnikow-sex-lalek/.