Seks Lalki Do Wypożyczenia – czy warto?

Temat wypożyczania seks lalek może być ciekawy pod dwoma warunkami. Po pierwsze lalki muszą być na tyle drogie i ekskluzywne aby przyciągnąć klientów. Po drugie cena przyjemności za godzinę powinna być dobrze skalkulowana. Zrozumienie tego stało się kluczem do sukcesu firmy Natrl Dolls z Calgary: https://natrldolls.com/, która otwiera swoją drugą filię w Langley, pod Vancouver, ponieważ oferowane lalki cieszą się równym powodzeniem, co w opisywanym już przez nas przybytku w Szwajcarii: https://sekslalki.pl/dom-publiczny-w-szwajcarii-zamienia-prostytutki-na-seks-lalki/.


Firma stara się więc wypożyczać ekskluzywne seks lalki po atrakcyjnych cenach, po to, aby oferta wynajmu była jak najbardziej atrakcyjna dla wypożyczających.

Średnia cena zakupu lalek miłości proponowanych przez firmę to około 3000 $ czyli w przeliczeniu 12 000 złotych. Natomiast 2 godziny seksu z silikonową lalką miłości kosztują 189 $ (około 756 złotych). Cała noc to wydatek rzędu 289 $, czyli 1156 złotych. Ceny wydają się w porównaniu do żądań naszych pań lekkich obyczajów kosmiczne, ale pamiętajmy, że to jednak Kanada, a 2 godziny z lalką to 6,3 % jej ceny zakupu. Atrakcyjna jest więc sama możliwość przetestowania lalki za ułamek jej wartości – jeśli nam nie podpasuje można zawsze przetestować inną, szczególnie, że na przykład omawiany już na naszym blogu sklep SiliconWives.com zwraca pieniądze tylko pod warunkiem uszkodzenia produktu podczas przesyłki: https://sekslalki.pl/polecane-sklepy-siliconwives-com/ .

Wskazana seks lalka po podaniu adresu jest dostarczana pod dom klienta w dyskretnym samochodzie i pudełku w kształcie futerału muzycznego. Obsługa bardzo starannie kieruje się też instrukcjami, które podajemy na stronie podczas zamówienia. Może zostawić pudło we wskazanym miejscu, albo przywieźć elementy scenografii i zrobić lalce makijaż oraz lekko ją skroplić seksownymi perfumami.

Do wyboru w natrldolls.com jest 14 sex lalek: 13 kobiecych i 1 męska. Mamy na przykład wenezuelską modelkę bikini, a dla osób spragnionych fantazyjnych wrażeń – kobietę Elfa. To mieszkanka lasów Islandii (gdzie kobiety mają zabronione odmawianie seksu swojemu kochankowi ;).
Właściciele firmy twierdzą, że nie zauważyli jakiś szczególnych podziałów demograficznych, jeśli chodzi o klientelę. Dominują osoby w wieku 21 – 65 lat, zarówno kobiety i mężczyźni. Są to osoby zarówno samotne, jak i te potrzebujące chwili relaksu i poszukujące czegoś nowego.
Bardzo ważnym elementem wypożyczania seks lalek jest także pomoc osobom niepełnosprawnym fizycznie lub umysłowo. Sex lalki z TPE lub Silikonu to bowiem doskonałe towarzyszki do rozmowy i przytulania.

Jak jednak okazuje się najważniejsza wątpliwość klientów dotyczy nie tego, czy spotkanie z lalką będzie udane (wiedzą, że będzie ok). Zastanawiają się natomiast nad sposobem czyszczenia seks lalki po użyciu przez poprzedniego klienta. Natrldolls zapewnia, że lalki są bardzo dokładnie myte i czyszczone (także wodą utlenioną). Potem zaś podświetlane promieniami UV by sprawdzić absolutną czystość lalki – co gwarantuje higienę większą niż u niejednej Pani z roksa.pl. Dodatkowo podczas spotkania obowiązuje pisemna umowa podpisywana z klientem. Powinien on założyć kondom, a samą tratować lalkę łagodnie, ponieważ skóra jest delikatna.

Co sądzicie o wypożyczaniu seks lalek? Czy Natrl Dolls albo przybytki opisywane w artykule: https://sekslalki.pl/seks-lalki-domy-publiczne-w-europie/ wydają się Wam atrakcyjne i warte polecenia?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *