Seks lalki i seks zabawki – Cyberskóra

Seks lalki oraz seks zabawki z cyberskóry to często poszukiwane towary – i równie często sprzedawane, przynajmniej według handlujących na allegro.

Cyberskóra, po angielsku Cyberskin, to jednak opatentowana formuła (wyroby z niej produkowane także), która istnieje na rynku pod nazwą Virtual Touch. Na linię jej sex zabawek składają się wibratory oraz dilda w cenie od 100 do 300 złotych. Wydaje się, że mimo wysiłków marketingowych i tak każdy kojarzy tylko nazwę Cyberskin, ponieważ jest on jednym z najbardziej realistycznych materiałów na rynku imitujących skórę. Szybko rozgrzewa się do temperatury ciała oraz wiernie oddaje miękkość i elastyczność ludzkiego oryginału.

Materiał ten dzięki połączeniom w kształcie sprężynek pamięta swój kształt i natychmiast po zgięciu powraca do swojej pierwotnej formy. Jednocześnie zachowuje swoje unikalne właściwości przez długi czas nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Dodatkowo rewolucyjna metoda DualDensity sprawia, że przy odlewaniu dilda, czy wibratora można uzyskać za pomocą komputerowej wtryskarki różne stopnie twardości w ramach tego samego materiału. Pozwala to wiernie odwzorować na przykład męskiego członka we wzwodzie (z zewnątrz miękki, z wyraźną twardością wewnątrz). A w przypadku waginy – w jednym kawałku Cyberskin poczujemy miękkość warg sromowych i twardość kości łonowej.

Wśród ofert sex produktów z Cyberskóry próżno jednak szukać seks lalek. Tak jak pisaliśmy kiedyś lalki miłości dla dorosłych to głównie TPE i Silikon: https://sekslalki.pl/seks-lalki-i-seks-roboty-jaki-material-wybrac-tpe-czy-silikon/ . Oferowane produkty to raczej pojedyncze korpusy (głównie sex gadżety), które być może omówimy w jednym z następnych wpisów.

Wyszukując zatem oferty pod tytułem „seks lalki i seks zabawki cyberskóra” pamiętajmy, że może to być super materiał o ekstra jakości i strukturze, ale nie będzie to Cyberskin.

Warto nadmienić, że Cyberskin, korzystając z technologii wymyślonej przez inżynierów NASA, służy także do produkcji osłon na seks zabawki aby nie stykały się one bezpośrednio z otworami ciała. Takie pokrowce są wielokrotnego użytku, nie chronią jednak przed ciążą, czy chorobami wenerycznymi.

Jeśli jesteście ciekawi Cyberskin i zamierzacie kupić zabawkę z niego zrobioną, pamiętajcie aby nie stosować podczas jego czyszczenia olejów mineralnych lub klasycznych lubrykantów na bazie olejów podczas zabawy, ponieważ potrafi to wręcz zdezintegrować produkt.

Kliknijcie jeszcze na link: https://www.youtube.com/watch?v=NfoHhLoEWvU, gdzie aktorka Farrah Abraham pokazuje w jaki sposób wygląda odwzorowanie jej genitaliów do masturbatora z Cyberskin.