Realdoll.com, Matt McMullen i Sex Robot Harmony

Sex Robot Harmony

Sex Robot Harmony stał się ostatnio jednym z najgorętszych tematów w internecie. Flagowy produkt w sklepie Realdoll.com kosztuje 7,999 $, czyli niespełna 30000 złotych i jest to cena wyjściowa, która może sięgnąć nawet powyżej 10 000 dolarów, jeśli pozwolimy sobie na dodatkowe ekstrawagancje, takie jak powiększone piersi etc.

Oprócz Harmony, opisywanej już na naszym blogu: https://sekslalki.pl/seks-robot-harmony-recenzja/ RealDoll.com oferuje wiele innych sex robotów – na przykład Renee 3.0: https://sekslalki.pl/nowoczesna-i-rewolucyjna-lalka-milosci-renee-3-0/ , za niższą cenę 6200 $, czyli 22 940 PLN.
W ofercie znajdziecie również lalki do seksu jak żywe, którym ze względu na zaawansowanie techniczne bliżej do seks robotów – niestety cenowo także.

Wszystkie lalki i roboty czy to 2.0, czy 3.0, czy interaktywne i wyposażone w sztuczną inteligencję, czy nie, łączy jedno – piękno wykonania i najwyższej jakości realizm, który gwarantuje Matt McMullen – założyciel firmy dbający o jakość sex zabawek sprzedawanych klientom na całym świecie.

Matt zaczął bowiem swoją drogę do stworzenia najbardziej zaawansowanych akcesoriów erotycznych na świecie od rzeźby, a jego celem było stworzenie kobiecego manekina bardziej seksownego niż te, które widzimy na wystawach sklepowych. Zresztą nie tylko on uważa, że manekiny, które mają krągłości, są atrakcyjniejsze: https://sekslalki.pl/sex-lalki-na-meczu-pilki-noznej-uznane-za-zbyt-atrakcyjne/ .

Ucząc się rzeźby w garażu i powoli doskonaląc rzemiosło Matt zaczął być uważany przez część rodziny za dziwaka. Do tej pory był przecież samotnikiem lubiącym majsterkować, a teraz znalazł sobie jeszcze dodatkowo dość nietypowe hobby. Po stworzeniu pierwszych udanych modeli Matt postanowił zatem pokazać je światu i sprawdzić, co ludzie sądzą o seksownych manekinach. Ku jego zdziwieniu okazało się, że większość zapytań/opinii dotyczyła tego, czy pokazane dzieła mogą pełnić funkcję erotyczną i czy są wyposażone w podstawowe szczegóły anatomiczne. Ponieważ w wiadomościach zawarte były także pytania o możliwość kupna jego dzieł – zdał sobie sprawę, że hobby uprawiane w garażu może być sposobem na życie.

Postanowił zatem wyposażyć manekina w waginę, przetestować samemu i wypuścić na rynek.

Szybko okazało się, że mimo wcale nie najtańszych cen (klienci widząc atrakcyjność sex lalek nie zważali bardzo na koszty) lalki erotyczne z grubego Lateksu (z tego materiału były pierwsze modele) sprzedają się świetnie, co utwierdziło Matta w przekonaniu, że jeśli wygląd manekina jest seksowny, realny i rozpala zmysły, to jeśli do takiego produktu dołożymy dobrą waginę – powstanie wspaniała sex lalka, która znajdzie wielu klientów.

Klienci zresztą planują zakup lalki dla dorosłych lub robota do sexu w tej kategorii cenowej z wielomiesięcznym wyprzedzeniem i bardzo szczegółowo, a zakupiona sex zabawka staje się często najbliższą osobą, z którą nawiązują intymną więź. Matt szybko zauważył, że klienci traktują jego dzieła z należytym pietyzmem – przygotowują dla seks lalki lub sex robota miejsce w szafie by unikać zagięć i zniszczeń „skóry” i bardzo dbają o higienę i dobry wygląd swoich podopiecznych. Okazało się, że swoją pracą czynił wiele dobrego ludziom samotnym i bardzo potrzebujących towarzystwa, także w zakresie seksu.

Dzięki temu był zmotywowany, by w każdą sex lalkę wkładać kawałek serca i dążyć do ich nieustannego rozwoju łącząc zamiłowania artystyczne z pomysłowością i innowacyjnymi technologiami.

Najpierw zmienił skórę seks lalki – zamiast Lateksu użył Silikonu, a następnie docelowo Silikonu Platynowego, który jest bardziej odporny na rozdarcia i wgniecenia. Lalki do sexu firmy RealDoll pojawiły się zatem w ostatecznej wersji w 1996 roku, a w roku 2006 opracowano i wdrożono system Face-X, który pozwala zmieniać sex robotom twarze w łatwy sposób za pomocą magnesów. W roku 2009 natomiast ukazała się finalna wersja sex lalek, która została wyposażona w wyjmowane wkładki do ust i waginy. Sukces tej linii erotycznych zabawek pozwolił RealDoll na opracowanie i doskonalenie sex robotów takich jak Harmony, Renee i inne oraz na testowanie różnych pośrednich rozwiązań pomiędzy seks lalkami, a seks robotami (możliwość wyposażenia w dodatkowe sensory itp). W ofercie sklepu znajdują się zatem najbardziej zaawansowane i najdroższe sex roboty na świecie. Warto podreślić, że sklep z lalkami i robotami erotycznymi RealDoll.com został uhonorowany nagrodą Sex Doll of The Year na XBIZ Awards 2020 w Los Angeles: https://xbizawards.xbiz.com/winners.php , a wszystkie sex gadżety (w ofercie są także męskie torsy, dilda etc) są „Made in USA”.

Firma Abyss Creations natomiast – spółka matka RealDoll.com jest na tyle popularna i zasobna finansowo, że mogła sobie pozwolić na nawiązanie współpracy z największymi gwiazdami porno takimi jak Stromy Daniels czy Jessica Drake, co zaowocowało pełną seksu serią Wicked: https://sekslalki.pl/ekskluzywne-lalki-milosci-poczuj-sie-jak-donald-trump/ .

Na stronie sklepu znajdziecie serie RealDoll, oraz ReallDoll X (tutaj znajduje się na przykład sex robot Harmony), a także sekcję RealCock2, jednej z najbardziej realistycznych sex zabawek typu dildo na świecie oraz możliwość stworzenia swojej sex towarzyszki naprawdę od podstaw.

Do wyboru w opcji pełnej customizacji (wyjściowe ciało kosztuje 5999 $ , czyli 22 tysiące złotych) są:

  • 33 twarze,
  • 10 rodzajów wielkości korpusów,
  • 5 kolorów skóry,
  • 13 rodzajów fryzur (9 kolorów włosów),
  • 4 podstawowe kolory oczy + 8 super realistycznych,
  • 11 wkładek waginalnych,
  • 4 rodzaje włosów łonowych (4 kolory do wyboru),
  • Transgender Converter, który pozwala na dołączenie do sex lalki penisa.

Niestety, bardziej zaawansowane zmiany i sensory są dodatkowo płatne, docelowo Wasza sex lalka może więc kosztować krocie.

Jeśli jednak jesteście zwolennikami funkcjonalnych sex gadżetów i jakości za rozsądną cenę oraz chcecie mieć po prostu sex lalkę jak żywą do łóżka, a nie pogaduszek, sklep RealDoll.com sprzedaje także lalki erotyczne do towarzystwa już za 3999,99 dolarów, czyli 12000 złotych https://www.realdoll.com/product/classic-realdoll/, co może być bardzo atrakcyjną ofertą dla osób poszukujących zabawy na wysokim poziomie realizmu.

Nie ma tutaj zbyt wielu możliwości wyboru (2 twarze), ręce i stopy nie są wytworzone z materiału Duracast, a włosy są dostępne jedynie w 4 kolorach, ale to chyba nie jest wielki kłopot, prawda?

Jeśli interesuje Was natomiast skomplikowana tematyka sex robotów zapraszamy do przeczytania wpisu z 28 czerwca 2019 roku pod tytułem „Kiedy nadejdą sex roboty?”: https://sekslalki.pl/kiedy-nadejda-seks-roboty/ oraz do zerknięcia na różne podejścia do zastosowania sztucznej inteligencji w artykule o Harmony i Samancie: https://sekslalki.pl/co-potrafia-sex-roboty-harmony-i-samantha/ .