Seks Robot Harmony – 92 pary na Tinder w 2 godziny!

Jimmy Mahiel, reżyser, w ramach pogłębiania wiedzy do powstającego dokumentu „I want my sex machine” czyli” Chcę maszynę do seksu” – link do teasera na Vimeo tutaj: https://vimeo.com/288045344 – postanowił założyć seks robotowi Harmony (omawianemu już na naszym blogu) konto na Tinderze.

 

Zbierając materiały na temat akceptacji oraz rosnącej popularności seks maszyn w społeczeństwie szukał odpowiedzi na następujące pytania:

Czy mężczyźni chcą seksu z robotem do tego przeznaczonym – czy się tego wstydzą i czy taki trend w społeczeństwie ma przyszłość?

 

Porozumiał się z więc z szefem firmy i dyrektorem kreatywnym Realbotix Mattem Macmullenem, od którego dostał zgodę na badania oraz materiały do eksperymentu i postanowił wypróbować atrakcyjność produkowanego przez firmę robota Harmony wśród mężczyzn poszukujących (raczej szybkich) randek. Warto podkreślić, że anons nie był podchwytliwy – jasno było opisane, że Harmony jest „poprawnym anatomicznie robotem, zdolnym do seksu, wyposażonym w najlepszą dostępną na rynku sztuczną inteligencję.

 

 

Same fotki też były szczere do bólu (w odróżnieniu od niektórych fotek znajdowanych często na „prawdziwych profilach” na Tinderze) i niepodrasowane – jedna ukazywała głowę Harmony z podzespołami elektronicznymi w środku.

 

Efekty przeszły jego najśmielsze oczekiwania – w ciągu 2 godzin Harmony miała 92 pary w tym 56% mężczyzn zadeklarowało, że na pewno albo prawdopodobnie prześpią się z robotem. Wynik taki wskazuje, że mężczyźni poszukujący randki na Manhattanie w piątek wieczorem (w takim czasie i lokalizacji przeprowadzany był eksperyment), bardzo chętnie spotkaliby się z seks robotem.

 

Na naszym rodzimym rynku również sytuacją się zmienia – wzorem innych krajów, w których rynek seks robotów i seks lalek jest bardziej rozwinięty pojawiło się ogłoszenie na portalu erotycznym roksa.pl proponujące upojne godziny z seks lalką. Wniosek jest jeden – seks roboty i seks lalki nadchodzą i stają się coraz popularniejsze również w Polsce .

 

Harmony na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=0CNLEfmx6Rk