Jak czyścić seks zabawki – poradnik użytkownika

Jak czyścić seks lalkę

Jeśli macie ulubione zabawki dodające pieprzu w sypialni koniecznie przeczytajcie poniższe proste w zastosowaniu porady jak czyścić seks zabawki aby służyły Wam one jak najdłużej.

Po pierwsze należy poznać materiał, z którego zrobiona jest sex zabawka. Podczas zakupu nowego seks gadżetu na pewno zwracacie uwagę na to, z jakiego materiału jest zrobiony, ale z czasem zapominacie, który był który.

Silikon, TPE, bardzo delikatna cyberskóra?

Wtedy warto zerknąć do instrukcji, a jeśli ją wyrzuciliście – wyszukać dany produkt na internecie i zerknąć jak wrażliwy jest na środki czyszczące.
Tutaj ważna uwaga – jeśli sex zabawka jest bardzo miękka i w dotyku bardzo podobna do prawdziwej skóry – jest to cyberskóra. Należy czyścić zawsze delikatnie – roztworem mydła i ciepłej wody.

Pamiętajcie jednak – jeśli materiał jest porowaty nigdy nie domyjecie seks zabawki do końca i dla pełnej higieny należy nakładać na nią prezerwatywę.

Po drugie używajcie do czyszczenia seks zabawek i seks lalek zawsze delikatnego mydła aby nie uszkodzić i nie przebarwić powierzchni podczas wielokrotnego mycia w dłuższym okresie czasu. Mydło zatem powinno być bezzapachowe i nieuczulające. W końcu kiedy zechcemy znowu skorzystać z sex gadżetu może dość do jego kontaktu z intymnymi otworami ciała.

Możecie też nabyć spreje i chusteczki nasączane do mycia seks zabawek (szczególnie jeśli macie imponującą kolekcję, którą chcecie utrzymać w jak najlepszym stanie). Natomiast pamiętajcie – przy dzieleniu się sex zabawkami najlepiej korzystać z prezerwatywy.

Po trzecie używajcie do wycierania seks zabawek i lalek miłości dla dorosłych czystego miękkiego papieru, który nie jest niczym nasączony ani ubrudzony. Nie uszkodzi delikatnej powierzchni, gdy będzie już ona sucha.

Po czwarte – regularność – nic nie zastąpi dokładnego mycia i suszenia przed i po każdym użyciu.

Ciekawy dokument o myciu seks lalek możecie zobaczyć tutaj:https://www.youtube.com/watch?v=zq-Ro1AgrUg lub zajrzeć do naszego artykułu poświęconemu tej tematyce: https://sekslalki.pl/jak-czyscic-sekslalki/ .

Zapraszamy również na kanał firmy LoveHoney: https://www.youtube.com/watch?v=HldY1Wdb0O8 , żeby zobaczyć jak czyścić omawiany już u nas masturbator Fleshlight: https://sekslalki.pl/fleshlight-najbardziej-popularna-sex-zabawka-dla-mezczyzn-w-usa/ .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *