Seks lalki – kolejny coming out

JY Doll - seks lalki premium

Media na całym świecie donoszą o kolejnym coming oucie posiadacza seks lalki.
Co więcej, szczere wyznanie pewnego Australijczyka na temat posiadania lalki do seksu zaowocowało
kontem na Instagramie, które śledziło ponad 12 000 osób oraz propozycją pracy od chińskiego producenta lalek dla dorosłych.

Historia zaczęła się w 2021 roku, kiedy mężczyzna nabył swoją pierwszą sex doll (blond piękność Karin), a zakup ten okazał się strzałem w dziesiątkę i
zmienił jego życie. Cena zakupu wynosiła 3000 dolarów, czyli ponad 12 000 złotych, ale jak sam twierdzi sexlalka była warta każdego wydanego centa.
Dlaczego?
Oczywiście istnieje wiele rzeczy, jakie możemy kupić za przedstawioną powyżej kwotę, ale Rod podkreśla, że to właśnie seks lalka była jego najlepszym zakupem, ponieważ (o czym pisaliśmy już na naszym blogu wielokrotnie)
dzięki niej jego życie nabrało głębszego sensu. Rod bowiem wreszcie miał o kogo dbać, a lalka dla dorosłych zaczęła mu zapewniać niezbędne towarzystwo.
Potwierdza to tezę, że posiadacze lalek miłości nawiązują z nimi unikalną więź, która pomaga
w samotności, uczuciu odrzucenia i wypełniają dzięki zakupowi odczuwalną w życiu pustkę.

Co ciekawe, zakupioną lalkę do seksu zaakceptowała także jego partnerka, z którą tworzy związek na odległość – początkowo zdenerwowała się,
ale w końcu oceniła, że Karin nie jest dla niej zagrożeniem i godnie zastępuje potrzebę fizyczności w związku.
Pikanterii sprawie dodaje fakt, że ośmielony pozytywnymi reakcjami Australijczyk dokupił już drugą sex lalkę – Lauren (brunetkę). W jego
domu przebywają już na stałe dwie seks lalki dla dorosłych, co sprawia, że jest on jeszcze bardziej szczęśliwy!

Stąd rosnąca popularność sex lalek na całym świecie i również w Polsce, gdzie my, mężczyźni, odczuwamy coraz bardziej brak wolnych kobiet.
Australijczyk zdecydował się na polepszenie jakości swojego życia, a że do odważnych świat należy, dzięki szybko rosnącej ilości obserwujących na Instagramie
otrzymał propozycję współpracy od producenta chińskich seks lalek jako fotograf.
Jak sam twierdzi, nigdy nie był popularny w mediach społecznościowych, jednak kiedy założył swojej pierwszej seks lalce profil na Instagramie (@karina_luvly), zaczął otrzymywać setki
wiadomości i polubień od innych mężczyzn, którzy podzielają jego hobby. Okazało się, że faceci na całym świecie zaczęli mu gratulować i kibicować w popularyzacji lalek miłości.
Niestety profil na Instagramie już został zablokowany, ale na https://linktr.ee/karina_luvly  możemy
się dowiedzieć, że zarówno Karina, jak i Lauren mają profile na Onlyfans: https://onlyfans.com/karina_luvly2022  i TikToku: https://www.tiktok.com/@karina_luvly Efektem tych zdarzeń jest nabranie przez niego pewności, że dokonał słusznego wyboru i stał się kimś w rodzaju wzoru dla pozostałych mężczyzn.
Tych z Was, którzy wciąż zastanawiają się nad zakupem lalki miłości zapraszamy serdecznie do lektury naszych poprzednich wpisów https://sekslalki.pl/twitter-i-youtube-producenta-chinskich-sex-lalek-jydoll-com/, a także do zapoznania się z naszym raportem o ekskluzywnych lalkach miłości: https://sekslalki.pl/ekskluzywne-lalki-milosci-poczuj-sie-jak-donald-trump/.