Lalki erotyczne nowe technologie i materiały

Lalki erotyczne nowe technologie i materiały

Kolejne nowości opracowane ostatnio przez producentów w zakresie technologii budowy sex lalek umożliwiają jeszcze bardziej realistyczną zabawę. W opcjach przy kupowaniu lalki erotycznej coraz częściej pojawia się realistyczna budowa waginy oraz możliwość osiągnięcia niespotykanego dotąd realizmu twarzy sex lalek dzięki połączeniu dwóch materiałów o różnych, czasem wykluczających się możliwościach – Silikonu i TPE.

Firma JYDoll – jeden z największych producentów seks lalek na świecie zaczęła wytwarzać strefy intymne swoich lalek miłości na wzór omawianego już u nas masturbatora Fleshlight. O ile ta omawiana już u nas sex zabawka jest znana z tego, że oferuje szeroki wybór wygodnych wkładek do wnętrza, które potrafią masować i na wiele różnych sposobów doprowadzić do orgazmu, to zastosowanie tego udogodnienia w waginach lalek erotycznych na szerszą skalę nowością. O Fleshlight możecie przeczytać tutaj: https://sekslalki.pl/fleshlight-najbardziej-popularna-sex-zabawka-dla-mezczyzn-w-usa/ .

Do tej pory takie cuda w możliwości customizacji możliwe były jedynie w najdroższych modelach sex lalek – na przykład Octopus Grip i Whirlpool to dwa różne wnętrza waginy z naszego artykułu pod tytułem Najdroższa Lalka Miłości: https://sekslalki.pl/najdrozsza-lalka-milosci/ . Zwróćmy jednak uwagę, iż jest to oddzielny masturbator (https://sekslalki.pl/wymienna-wagina-w-sex-lakach-czy-warto/ ), a taka lalka dla dorosłych to koszt rzędu 9500 dolarów, czyli ponad 33 000 złotych.

Modele JYDoll reprezentują natomiast rozsądny poziom cenowy. Sex lalki są dodatkowo aktualnie przecenione – na przykład z 1600 na 1299 $, czyli najwyższej jakości lalkę dla dorosłych możemy mieć już za nieco ponad 5 tysięcy złotych. Jeśli dopłacimy raptem 200 złotych (50 dolarów) za realistyczną waginę wybierając ją w dodatkowych opcjach to możemy się cieszyć dotąd niedostępnym realizmem za niewielkie pieniądze.

Nam wpadły najbardziej w oko Fairy – mierząca 153 cm sex bomba o dużych piersiach https://www.jydoll.com/jydoll-5ft-153cm-big-breast-fairy.html za 1299$ (około 5 tys złotych) oraz o 100$ droższa, za to pełna amerykańskiego stylu, Wendy, za 1399$: https://www.jydoll.com/jydoll-5ft4-165cm-big-breast-wendy.html .

Kolejnym postępem w budowie realistycznych sex lalek jest możliwość łączenia korpusu z TPE i głowy lalki miłości z Silikonu.

Takie sex lalki są oczywiście bardziej ekskluzywne – model oferujący taką nowość w sklepie JY kosztuje już 2199 $, czyli 8620 PLN:

https://www.jydoll.com/jydoll-5ft58-170cm-silicone-head-godness.html . Co daje takie połączenie? Otóż TPE użyte przy budowie sex zabawki jest miłe i miękkie w dotyku, a jednocześnie odporne na użytkowanie, zaś Silikon umożliwia wyposażenie tej top lalki miłości w prawdziwe włosy i brwi oraz niespotykany realizm i piękno twarzy – ta sex lalka naprawdę wygląda jak żywa.