Ekskluzywna Seks Lalka Miłości – Flagowy produkt SRSD

Ekskluzywna seks lalka miłości

Tym razem mamy dla Was prawdziwą ucztę – ekskluzywną seks lalkę miłości prosto od producenta- z amerykańskiego sklepu https://sexyrealsexdolls.com/ .
Jest to lalka dla dorosłych typu „ultra real” z Silikonu przeznaczona tylko dla prawdziwych koneserów.

Zapytacie co w tej sex lalce specjalnego?

  1. Zrobiona jest z najlepszej jakości Silikonu.
  2. Ma bardzo realistyczny design – są nawet żyły i piegi!
  3. Ulepszony szkielet pozwalający tej lalce na pozowanie w sesjach zdjęciowych etc.
  4. W palcach u rąk znajdują się stawy, a nie druciane połączenia – gwarantuje to najlepsze możliwe wrażenia estetyczne.
  5. Ramiona i nogi łatwo oddzielają się dzięki czemu tę ekskluzywną seks lalkę można wygodnie przechowywać.
  6. Zawiera skrzynię do wygodnego transportu.

 

Wymiary lalki to:
Wysokość 163 centymetry
Wymiary: 84x62x86cm
Rozmiar biustu C
Waga 30 kilogramów

 

Jest to limitowana edycja i tylko 500 szczęściarzy rocznie może nabyć tę lalkę – przeznaczona raczej dla kolekcjonerów, niż klientów myślących tylko o seksie.

Ten model posiada bowiem detale, których nie znajdziemy u innych lalek miłości. Wspomniane już piegi i żyły są tylko przedsmakiem możliwości wyglądu tej seks lalki – zobaczcie na filmie jak genialnie składają się palce!:

Ten flagowiec opisywanej już na naszej blogu firmy SRSD: https://sekslalki.pl/sexy-real-sex-dolls-srsd/ jest pomyślany jako unikalne cacko dla klientów lubiących fotografię i przebywanie z lalkami jak z towarzyszkami życia.

Producent wyraźnie podkreśla, że o tę lalkę trzeba dbać – używać do czyszczenia odpowiednich środków i nie zginać nadmiernie materiału. Zatem nikt nie mówi, że będzie łatwo. Jaka może być cena tego produktu dla miłośników i koneserów seks lalek?

Aktualnie pozostałe do sprzedaży sztuki można nabyć za 4299 $ + przesyłka 500 $. Czyli suma naszego zamówienia to trochę ponad 18 000 złotych. Sprawdźcie możliwość zamówienia tej sex lalki tutaj: https://sexyrealsexdolls.com/products/exclusive-limited-edition-163cm-5ft4-silicone-doll

Uwaga! – jako produkt kolekcjonerski dla estetów lalka nie zawiera otworów do sexu oralnego i analnego – pozostaje tylko klasyka.
Musimy więc zapłacić osiemnaście tysięcy złotych za lalkę, która pozbawiona jest możliwości seksu analnego i oralnego – zgodzicie się zatem, że do jej kupna trzeba prawdziwego konesera!