Sex Lalki Na Meczu piłki nożnej uznane za zbyt atrakcyjne!

Ostatni mecz piłki nożnej w Korei Południowej pomiędzy FC Seoul a Gwangju FC, rozgrywany na Seoul World Cup Stadium dostarczył widzom na całym świecie emocji nie tylko sportowych.

 

Nawet jeśli liga koreańska nie była do tej pory zbyt popularna, to dzięki wczesnemu wznowieniu rozgrywek oglądali ją widzowie z innych krajów, złaknieni widowiska po przerwie wywołanej COVID-19.

Puste miejsca na trybunach (stadion może pomieścić ponad 66 000 kibiców) starano się oczywiście choć trochę optycznie zapełnić. Koreańczycy chcieli jednak być bardziej kreatywni od włodarzy lig europejskich i zamiast siermiężnych podobizn wycinanych z kartonu, postawili na piękno i atrakcyjność. Przestrzegając reguły dystansu społecznego usadowili na krzesłach gustownie ubrane „manekiny”, co wniosło do atmosfery meczu sporo kolorytu.

Jednak jeden z manekinów szybko przykuł uwagę zbyt dużymi piersiami, co spowodowało lawinę domysłów i podejrzeń:

https://twitter.com/WhoAteTheSquid/status/1262068981546000386

Kamery zaczęły bardziej wnikliwie przyglądać się „manekinom” na trybunach i wypatrzyły logo znanego w Korei Południowej producenta sex lalek:
https://twitter.com/BLUESTAR__23/status/1261968494460985344/photo/1 . Stało się jasne, że to nie manekiny zyskały wreszcie seksowne kształty, tylko na widowni poustawiano lalki erotyczne (część sex lalek była oczywiście męska dla meczowej równowagi).

Lawina ruszyła, pomimo że tak naprawdę wiele osób nie widzi nic złego w lakach do sexu na trybunach meczu piłki nożnej, szczególnie, że od manekinów odróżniają je tylko nieco bardziej obfite kształty, a poza tym wszystkie sex lalki były ubrane.

Całe zaś przedsięwzięcie wymyśliła znana w Korei Południowej firma Solos, która prowadzi sklep z sex lalkami. Jeśli chcecie więc kupić sobie lalkę podobną do tych, które podbiły koreańskie serca i stadiony to zapraszamy na: https://twitter.com/SolosLab . Niestety, aktualnie strona firmy (http://dalkomsquare.com/ ) chwilowo nie działa, ale jeśli macie ochotę na orientalne piękności możemy polecić taką sex zabawkę:

https://sekslalki.pl/orientalna-pieknosc-realistyczna-lalka-do-sexu-z-azji/ , lub poradnik na naszym sex blogu o japońskich lalkach miłości https://sekslalki.pl/japonskie-lalki-milosci-poradnik/ .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *