Wymienna Wagina W Sex Lakach – czy warto?

Wymienna wagina

Pewne elementy naszej upatrzonej i wyśnionej seks lalki są łatwe do zastąpienia w przypadku, gdy zmienimy zdanie na temat tego, jak nasza towarzyszka ma wyglądać. Są nimi na przykład peruki, stroje oraz makijaż. Wiele sklepów oferuje nawet możliwość dokupienia kolejnej głowy do ciała seks lalki żebyśmy mogli ożywić nasz związek, jeśli dotychczasowy wygląd lalki się znudzi.

Zwróćmy jednak uwagę, że przy zamawianiu seks lalki najczęściej musimy dokonać jeszcze jednego wyboru, który może nie jest oczywisty na początku nowej znajomości, ale potem nabiera dużego znaczenia. W związku z tym bowiem, że nie zmienimy samego ciała lalki – rozmiaru jej biustu, pupy lub rozpiętości ramion, pojawia się pytanie – czy warto stosować w sex lalkach wymienną waginę?

Odpowiedź na nie zaś zależy od naszych indywidualnych preferencji i zainteresowań, które przecież klienci mają tak różne.

Na przykład fetyszyści stóp muszą przemyśleć, czy szkielet nowo kupionej lalki miłości ma umożliwić przyjmowanie jej pozycji stojącej – jeśli lalka ma pozować do zdjęć w pionie to jest to okupione dodatkowymi metalowymi wzmocnieniami w stopach, które są od spodu widoczne i mogą zniechęcać osoby przykładające większą wagę do ich wyglądu.

Podobnie jest z wymienną waginą – wszystkie za i przeciw trzeba dokładnie przemyśleć ponieważ potem już nie zmienimy tego elementu wyposażenia.
Dodajmy, że wagina sex lalki to element najczęściej w niej używany – zależy od niej późniejsza radość czerpana z każdego stosunku oraz w ogromnym stopniu nasza higiena osobista.

Waginę montowaną na stałe radzimy kupić osobom, które przykładają wagę do estetyki dolnych partii lalek dla dorosłych. Wagina zamontowana w naszej lalce na stałe pozwoli bowiem na optymalny wygląd dolnych partii ciała – w zasadzie nie do odróżnienia od ludzkiego oryginału.

Pięknie brzmi, prawda?

Niestety są także i minusy – o ile waginy na stałe raczej się nie zużywają (nie dochodzi przecież zwykle do uszkodzeń mechanicznych) to problemem staje się utrzymanie wnętrza lalki w czystości. Producenci zalecają więc płukanie wnętrza wodą z delikatnym płynem myjącym (sex lalka powinna być odwrócona góra/dół), a nawet zakładanie prezerwatywy, żeby nasienie nie pozostało we wnętrzu seks lalki.

Dodatkowo waginy montowanej na stałe nie wymienimy jeśli nie będzie nam odpowiadało jej wnętrze – a na przykład masturbatory OnaHole, które bywają na wyposażeniu japońskich seks lalek oferują 2 rodzaje wnętrza dla potęgowania przyjemności : Octopus Grip i Whirlpool patrz nasz wpis na blogu z dnia 18 października 2019 roku: https://sekslalki.pl/najdrozsza-lalka-milosci/ .

Podobnie, jeśli wagina nam nie odpowiada możemy postarać się o kupno ciaśniejszej/luźniejszej albo wyposażoną w inne wypustki w środku.
Warto więc znaleźć sklep oferujący jak najszersze możliwości customizacji. Na przykład seksowna lalka Katie sprzedawana przez sklepy lovedoll.co.uk oraz wmdolls.com https://sekslalki.pl/ciekawa-lalka-milosci-o-pelnych-ksztaltach-katie/ posiada 36 głów do wyboru, wymienną waginę na życzenie oraz stopy miękkie lub ze wzmocnieniami wedle wyboru.

A jeśli nie dysponujemy funduszami za zakup Katie, możliwość tak pożądanego wyboru posiadają także tańsze sex lalki już za około 8 tysięcy złotych: https://sekslalki.pl/najlepsza-seks-lalka-za-okolo-2000-co-wybrac/ .

Na koniec polecamy filmik z YouTube.com, który jest swoistą instrukcją wymiany waginy w sex lalce: https://www.youtube.com/watch?v=bRmSYrfJb0g&t=2s . Na pierwszy rzut oka wymiana takiej waginy może być nieco kłopotliwa, ale brak stosowania prezerwatywy i ułatwiona higiena raczej nadrabiają te niedogodności.

Nie zamykajmy się więc na możliwość zmiany opcji i jeśli nie fotografujemy zawodowo sex lalek – wybierzmy waginę wymienną. A Wy – jakie waginy u swojej dame de voyage preferujecie?