Jestem prawiczkiem – jak przygotować się na pierwszy raz?

seksl lalka dla prawiczka

Pierwszy raz – dla jednych spontaniczny moment radości, dla innych powód do ciągłych zmartwień i pytań: czy dam radę, jak to się robi, czy nie skończę za wcześnie – czy będzie zadowolona?


Przecież może się nie udać tak wiele rzeczy począwszy od przedwczesnego wytrysku, aż po widoczną „nieznajomość tematu”. Gdybyśmy tylko mogli przećwiczyć podstawowe ruchy i obyć się z nową dla każdego z nas tematyką – pewnie byłoby o wiele prościej.

Uczymy się do egzaminów, trenujemy aby przygotować się do zawodów sportowych, zapisujemy się na kurs prawa jazdy po to, by poznać budowę samochodu i sposób, w jaki należy go prowadzić.

Zdajemy sobie zatem sprawę, że strach ma wielkie oczy, a trening czyni mistrza.

Czemu zatem pierwszy stosunek zostawiamy przypadkowi?

Oczywiście chodzi o uczucia wstydu i skrępowania. Mężczyźni, którzy już mają pierwszy raz za sobą i uprawiają sex regularnie cieszą się z niego i są dumni ze swoich łóżkowych wyczynów.

Mężczyźni zaś, którzy są jeszcze prawiczkami, wstydzą się mówić o „tych sprawach” nawet najbliższym kolegom, ponieważ boją się docinek i uszczypliwości.

Na tym polu nie możemy więc liczyć na skuteczną pomoc. Zresztą nawet najbarwniejsze opowieści o jeździe samochodem nie nauczą nas go prowadzić.

Pozostaje nam ewentualna życzliwość ze strony kobiet. Jeśli jednak liczysz, że spotkasz na swojej drodze istotę, z którą będziesz tak szczery, że Ci w tym pierwszym razie pomoże na spokojnie i nie wyśmieje, a Ty będzie mógł w swoim tempie wdrażać się w sztukę Ars Amandi – przyjmij nasze gratulacje i skończ czytać ten artykuł. Jesteś (a raczej masz nadzieję, że będziesz), wybrańcem. Niestety, większość z nas nie miała takiego komfortu i musiała iść na żywioł.

Tutaj nawet najlepsze opisy i rady ewentualnych koleżanek z „friend zone” również nie pomogą.

A przecież sex to połączenie spraw fizycznych i psychicznych – wiele zależy od naszego nastroju i, jak większość wykonywanych pierwszy raz czynności, wymaga przygotowania i nabycia doświadczenia. Wtedy bowiem staniemy się znacznie bardziej pewni siebie i spokojniejsi oraz lepiej wypadniemy podczas pierwszego razu.

Jak zatem nabyć niezbędne doświadczenie i cieszyć się pięknym seksem bez kompleksów przez całe życie? Wyjścia są dwa.

Pierwsze to skorzystanie z pomocy profesjonalistki, które albo wiąże się z wizytą w przybytku rozkoszy albo polega na zamówieniu escort-service. Super rozwiązanie na pierwszy trening?

Nie do końca – wiele osób czuje się bowiem skrępowana korzystaniem z usług prostytutek, uważając to za wspieranie handlu żywym towarem lub niemoralne zachowanie, którego chcieliby uniknąć.

Jeśli nie mamy takich skrupułów pozostają jeszcze kwestie higieny (panna w agencji nie obsługuje tylko jednego klienta dziennie, także jedyne, co możesz zrobić, to postarać się być pierwszym „szwagrem” po rozpoczęciu pracy). Ewentualna Pani na Wasz wyjątkowy pierwszy raz myje zwykle przecież pomiędzy stosunkami tylko miejsca intymne, a nie na przykład włosy, czy dokładnie skórę całego ciała.

Oprócz braku higieny niechcianym dodatkiem mogą też być choroby przenoszone drogą płciową. Nawet zastosowanie prezerwatywy nie chroni bowiem całkowicie przed kłykcinami wielopalczastymi, które pozostają na członku na całe życie, nie mówiąc już o wirusie HIV, czy żółtaczce.
Płacisz zatem za wątpliwą chwilę przyjemności z panią, która leży jak kłoda, ma braki w higienie, często pachnie dymem papierosowym, a na dodatek w czasie stosunku zastanawiasz się nad wytrzymałością prezerwatywy i ewentualnymi chorobami wenerycznymi.

Czy tak powinien wyglądać Twój trening przygotowujący na jedną z ważniejszych chwil życia? NIE – i oczywiście możemy zaproponować coś lepszego, czyli lalki miłości dla dorosłych.

Dobrej jakości lalka erotyczna jest bowiem idealnym rozwiązaniem do ćwiczeń i treningu ponieważ:

  1. Nie musisz się spieszyć – nikt nie patrzy na zegarek.
  2. Jesteś jej jedynym użytkownikiem – Ty sam dbasz o jej higienę i nie martwisz się o innych szwagrów. Polecamy wpis: https://sekslalki.pl/jak-czyscic-seks-zabawki-poradnik-uzytkownika/ .
  3. Sex lalka pomoże Ci opanować przedwczesny wytrysk, oraz nauczy podstawowych ruchów w trakcie seksu.
  4. Lalka miłości jest zawsze chętna i nie narzeka – nie ma ryzyka odrzucenia, czy obawy wyśmiania.
  5. Lalki dla dorosłych są dyskretne i cierpliwe – nikt nie musi wiedzieć! Nikt Cię też nie zobaczy, jak wchodzisz do agencji lub jak przyjeżdża do Ciebie prostytutka.
  6. Nie występuje ryzyko chorób wenerycznych, co zapewnia spokojny i radosny sex.
  7. Przy realnej wadze sex lalki w okolicach 32 kilogramów możesz już oswoić się z różnymi pozycjami.
  8. Pierwszy sex na imprezie po upojeniu alkoholowym może nie wypaść zbyt dobrze – może lepiej najpierw popróbować na spokojnie w domu?

 

A wrażenia? Ponieważ jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów przypominamy tylko nasze ekskluzywne lalki miłości z TPE lub Silikonu:

Na koniec zapraszamy do przeczytania naszego wpisu o tym, jak lalki miłości wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie, nie tylko podczas przygotowań do pierwszego stosunku: https://sekslalki.pl/lalki-i-roboty-do-uprawiania-milosci-jak-wplywaja-na-zdrowie-i-samopoczucie/ .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *