Gorąca Wyprzedaż Sex Lalek z TPE W Sklepie CompanionsDolls

Wyprzedaż Seks Lalek

Jeśli tylko, jako autorzy tego bloga, natrafimy na super gorącą okazję do zakupu sex lalek – atrakcyjnych i w dobrej cenie, zawsze dzielimy się tą radosną wiadomością z naszymi czytelnikami.

Wiadomo przecież, że każdy z nas chciałby zostać posiadaczem ekskluzywnej lalki dla dorosłych, ale ich ceny potrafią przyprawić o ból głowy. Dla niektórych z nas wyższa półka cenowa lalek miłości jest zwyczajowo niedostępna. Analogicznie jest z samochodami – tylko raczej nie ma zbyt wielu chętnych na używane sex produkty.

I o piękną lalkę i o kobietę jest o wiele trudniej i trzeba się niewątpliwie bardziej postarać (przypomina to trochę nasze układy z realu), jednak w tej branży z pomocą wszystkim, którzy marzą o ekskluzywnej seks lalce, przychodzą tematyczne strony takie jak nasza. Dzięki nim można bowiem upolować często smakowity, cieszący oko kąsek (tutaj już opisywany przez nas dobry deal na sex lalki w innym sklepie: https://sekslalki.pl/ciekawa-lalka-milosci-o-pelnych-ksztaltach-katie/ ).

Warto więc wyczekać dobrą okazję i na prawdziwej wyprzedaży zakupić sex gadżet, który rzeczywiście będzie z nami przez całe lata nieustannie rozpalając nas w łóżku.

Dlatego dzisiaj chcielibyśmy Wam przedstawić sklep z Wielkiej Brytanii, który oferuje przepiękne lalki erotyczne wykonane z najlepszej jakości TPE po rozsądnych cenach: https://www.CompanionsDolls.com/.

Z całej oferty sklepu polecamy zaś sex lalkę Bridget: https://www.companionsdolls.com/product/bridget-sex-doll/, która spełni wszystkie Wasze fantazje (a i pewnie będzie można się pochwalić jej urodą i wykonaniem przed wprowadzonymi w temat znajomymi).

Fotki Bridget nie wymagają komentarza, a na prośbę klienta sklep dodatkowo dosyła jej „nudesy”, powiemy więc tylko, że sama sex lalka z TPE waży 36 kg przy 160 cm wysokości, a jej wymiary to:

  • Piersi: 82 cm
  • Talia: 55 cm
  • Biodra: 88 cm

Głębokość otworów zaś to:

  • Seks oralny: 13 cm
  • Seks analny: 16 cm
  • Seks waginalny: 17 cm

Do każdej lalki miłości sklep dodaje zestaw do czyszczenia oraz komplet seksownej bielizny.

Uwaga!: wszystkie lalki mają przesyłkę wliczoną w cenę i jest to bardzo dyskretna paczka – czyste pudło bez naklejek, które mogłyby dać informację komuś ciekawskiemu co jest w środku.

Cena tego cacuszka to 550 Funtów (aktualnie została obniżona z 750 Funtów), co daje koszt zakupu niewiele ponad 2800 złotych. Jeśli macie większe fundusze możecie oczywiście zakupić na przykład taką lalkę miłości: https://sekslalki.pl/najlepsza-seks-lalka-za-okolo-2000-co-wybrac/ .
Jednak cena 2800 złotych to raptem koszt wycieczki zagranicznej, z której zaraz wrócicie z rozstrojem brzucha po all- inclusive albo komputera PC, którego parametry zaraz się zestarzeją. Może więc warto zrobić sobie prawdziwą przyjemność i kupić wreszcie to, co cieszy?