Pandemia Koronawirusa – brakuje sex lalek w sklepach!

Sekslalki w dobie pandemi

W Europie największe kolejki ludzi przygotowujących się na apokalipsę ustawiają się po papier toaletowy, a w Stanach Zjednoczonych po broń i amunicję.


Niezależnie jednak od tego, kto by wygrał ewentualny konflikt o kurczące się zasoby ludzkości, jest jeszcze jeden produkt, którego brakuje na rynku przez wstrzymanie produkcji w Chinach i rosnący jednocześnie popyt.

Ostatnie wiadomości bowiem wskazują na coraz bardziej widoczne braki w dostawach sex lalek.

Ponieważ, jak zdążyliście już przeczytać na naszym blogu: https://sekslalki.pl/jak-wyglada-produkcja-seks-lalek-od-srodka-irontech-doll/, większość lalek miłości dla dorosłych powstaje w Chinach, w momencie wstrzymania produkcji w Państwie Środka zmniejszył się w znacznym stopniu eksport lalek do Stanów Zjednoczonych i Europy.

Jade Austen, właścicielka firmy Sex Doll Official: https://www.sexdollofficial.com/ oferującej właśnie takie sex produkty, (patrz wpis z 9 sierpnia 2019 : https://sekslalki.pl/seks-lalki-i-seks-roboty-dla-wdowcow-i-rozwodnikow/ ), tłumaczy, że wielu chińskich pracowników wyjechało do swoich rodzin na Nowy Rok i już nie mogli wrócić do fabryk czy manufaktur przez kwarantannę.

Dodatkowo, tak jak pisaliśmy w poprzednim poście: https://sekslalki.pl/sex-lalki-a-koronawirus-pandemia-2019-ncov-i-sars-zostanwdomu/ sex lalki cieszą się rosnącym zainteresowaniem i mediów i konsumentów z powodu pandemii koronawirusa. W czasach, kiedy izolujemy się od ludzi poszukujemy przecież ich godnego zastępstwa.

Firma Sex Doll Official (Bromsgrove, UK), zdaje sobie zresztą sprawę, że spora część jej klienteli to ludzie, którzy nie chcą, lub nie mogą często wychodzić na „na miasto” by się szampańsko bawić i poznawać nowych kochanków. Jade zatem ze stoickim spokojem obserwuje, jak podczas epidemii SARS-CoV-2 ilość telefonów i zamówień rośnie, bowiem takie wydarzenia potęgują chęć alienacji i szukania spokoju (i spełnienia) w samotności.

Może zatem, szczególnie, że sprzedaż takich sex gadgetów odbywa się na odległość, a koszty przesyłki wliczone – warto pokusić się o zamówienie erotycznej towarzyszki z silikonu lub TPE?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *