Czyszczenie Lalek Do Seksu – Irygator Waginalny

Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić gadżet niezbędny przy prawidłowej pielęgnacji sex lalek – to irygator zapewniający prawidłową higienę Waszej lalki miłości w miejscach intymnych.

 

Jest on do kupienia na przykład w renomowanym sklepie Real Love Sex Dolls za 29,95$, czyli około 112 złotych + koszty wysyłki: https://reallovesexdolls.com/deluxe-cleaning-irrigator/.

Irygator waginalny jest szczególnie niezbędny przy waginie wbudowanej na stałe. Nawet jeśli jednak dysponujecie waginą wymienną – będzie bardzo przydatny do dokładnego czyszczenia i płukania pozostałych otworów zakupionej lalki dla dorosłych.

Zwykle bowiem sex lalki posiadają otwory do sexu waginalnego, analnego i oralnego, co oznacza trzy słodkie dziurki do wyczyszczenia, a nie tylko jedną. Właściciele lalek erotycznych, nawet jeśli zaczynają od klasycznego seksu waginalnego szybko nabierają apetytu na więcej i poznają nowe możliwości i wyzwania w seksie – bawią się więc na całego.

Jeśli więc nie kupicie za ponad 18 000 złotych opisywanego już przez nas flagowca firmy Sexy Real Sex Dolls: https://sekslalki.pl/ekskluzywna-seks-lalka-milosci-flagowy-produkt-srsd/ , który jest pozbawiony 2 z 3 otworów do zabawy (pozostaje tylko sex waginalny) będziecie mieli do ogarnięcia aż trzy otwory.

Należy zaznaczyć, że w seks lalkach do wypożyczenia często niezbędnym wyposażeniem klienta jest prezerwatywa, która ułatwia higienę oraz blokuje rozlanie się we wnętrzu naszych płynów ustrojowych.

Na przykład opisywana już przez nas firma Natrl Dolls z Calgary w Kanadzie przed udostępnieniem lalki erotycznej klientowi w umowie zastrzega sobie właśnie stosowanie kondomów w celu łatwiejszej higieny: https://sekslalki.pl/seks-lalki-do-wypozyczenia-czy-warto/ .

Mając jednak sex lalkę na wyłączność nie musimy stosować prezerwatyw i możemy uczynić nasz stosunek bardziej naturalnym i przyjemnym. Jednak coś za coś – w zamian za lepszy komfort i zabawę dbanie o wygląd i higienę sex lalki spada na nasze barki. Warto zatem zaopatrzyć się w niezbędne do pielęgnacji sex lalek i sex robotów akcesoria, z których jednym z ważniejszych jest opisywany produkt.

Przypominający urządzenie do lewatywy z dłuższą końcówką, irygator waginalny dokładnie penetruje otwór naszej zabawki erotycznej i zapewnia szybkie i skuteczne wypłukanie nasienia lub innych płynów (lubrykantów etc.).

Celem działania omawianego irygatora jest oczywiście jak najdokładniejsze oczyszczenie otworów sex lalki po stosunku. Jego rozmiar jest odpowiedni do penetracji otworów lalki, a dodatkowo umożliwia także dogłębne płukanie wewnętrznych części TPE specjalnie przygotowanym przez nas roztworem . Jest zatem jednocześnie skuteczny i delikatny dla Waszej lalki lub robota do sexu.

Sposób użytkowania opisywanego irygatora waginalnego jest banalnie prosty i bezpieczny dla nas i dla naszej towarzyszki, jeśli będziemy przestrzegać paru prostych kroków:

  1. Najpierw należy przygotować roztwór złożony z około łyżeczki mydła w płynie i ciepłej wody. Pamiętajmy, że mydło użyte do czyszczenia lalki będzie dotykało także Twoich dłoni, dlatego musi chronić skórę i Twoją i sex lalki. Najlepiej gdyby było hypoalergiczne i pozbawione barwików, które mogą przy długotrwałym użytkowaniu odbarwić powierzchnię naszego sex produktu. Najpierw do irygatora wlewamy łyżkę mydła, potem dopełniamy ciepłą wodą i łagodnie mieszamy aż do uzyskania jednolitego roztworu.
  2. Przestaw swoją sex lalkę do góry nogami nad wannę lub nad ręczniki albo inną powierzchnię pochłaniającą wilgoć.
  3. Umieść węższy koniec irygatora w otworze sex lalki, który chcesz wyczyścić, tak głęboko jak się da, ale oczywiście delikatnie :).
  4. Rytmicznymi ruchami ściskając irygator palcem wskazującym za szyjkę końcówki, a kciukiem naciskając na jego podstawę wstrzyknij środek czyszczący i płucz wnętrze aż do skończenia się płynu wypłukując niepożądane pozostałości.
  5. Powtórz czynność, jeśli sytuacja wymaga dalszego czyszczenia/płukania.
  6. Opróżnij irygator i wypełnij czystą letnią wodą. Przepłucz otwór, który właśnie czyściłeś, jak najdokładniej – pozostałości mydła mogą zaszkodzić i lalce do seksu i Tobie!
  7. Dokładnie osusz otwór aby nie została w nim woda, w której mogą się namnożyć bakterie lub drobnoustroje.

Zapraszamy także do przeczytania naszych pozostałych poradników – ogólnego o czyszczeniu gadżetów erotycznych z 25 stycznia 2020 : https://sekslalki.pl/jak-czyscic-seks-zabawki-poradnik-uzytkownika/ oraz napisanego specjalnie z myślą o seks lalkach z 14 czerwca 2019: https://sekslalki.pl/jak-czyscic-sekslalki/ .

W miarę pojawiania się nowości rynkowych oczywiście będziemy opisywać pozostałe nowinki służące komfortowemu użytkowaniu sex lalek, ponieważ branża lalek dla dorosłych oraz sex robotów rozwija się bardzo dynamicznie, a konsumenci przeznaczają na swoje damy z Silikonu lub TPE coraz większe sumy pieniędzy – kolejną nowością, którą przedstawimy będzie wkład DryStick, który osusza skutecznie wewnętrzne otwory sex lalki.