Korina Kova i jej gorąca seks lalka od firmy RealLoveDolls.com

Firma Real Love Dolls nawiązała ostatnio ciekawą współpracę z gwiazdą PornHub.com, Koriną Kovą, a jej efektem jest jedna z najseksowniejszych lalek jaka do tej pory powstała w firmie RLD:
https://reallovesexdolls.com/korina-kova-sex-doll/ .

Dla Koriny, która kocha sex zabawki i nowości technologiczne – sprawdźcie sami jej kanał na PornHub: https://pl.pornhub.com/pornstar/korina-kova, propozycja ta okazała spełnieniem marzeń i fantazji (pod warunkiem zachowania doskonałej jakości produktu), toteż bardzo ochoczo zgodziła się na skopiowanie swojej figury.

Celem przedsięwzięcia było stworzenie sobowtóra Koriny Kovy po to, aby każdy mógł nacieszyć się jej krągłościami, a nie tylko podziwiać jej występy przed ekranem monitora. Innymi słowy – stworzenie najlepszej możliwej lalki dla dorosłych zastępującej sex na żywo z aktorką.

Replika Koriny Kovy kosztuje 3 000 dolarów, czyli 12 000 złotych (w Europie może być to 14 000 złotych, ze względu na możliwe dodatkowe cła i podatki) i oferuje wierne odwzorowanie twarzy i ciała gwiazdy.

Sex lalkę Koriny ciężko bezpośrednio porównać do serii „wicked” firmy Real Doll przedstawiającej aktorki porno (opisanej w jednym z poprzednich postów- https://sekslalki.pl/ekskluzywne-lalki-milosci-poczuj-sie-jak-donald-trump/ ), ponieważ atrakcyjność lalki miłości zależy od gustu jej posiadacza. Warto jednak podkreślić, że Real Love Dolls obiecuje przy prezentacji sex lalki Koriny pewne ciekawe nowości.

Otóż ta ekskluzywna seks lalka miłości jest stworzona z najnowszej odmiany silikonu z ultra lekką warstwą środkową. Pozwala ona w pełni oddać apetyczne krągłości aktorki przy zachowaniu jej wzrostu i właściwych proporcji. Jeśli by użyto klasycznego silikonu lalka Koriny ważyłaby ponad 63 kilogramy, co mogłoby być kłopotliwe podczas miłosnych igraszek.

Nowy silikon jest też bardziej miękki w dotyku i atrakcyjny jeśli chodzi o ogólny wygląd od poprzednika, a niedawno opracowany lekki szkielet w środku pozwoli tej seks lalce na przyjmowanie dowolnej (wymarzonej przez Ciebie) pozycji.

Źródło: reallovesexdolls.com
Źródło: reallovesexdolls.com

Korina Kova w wywiadach podkreśla, że jest bardzo podekscytowana nowym produktem. Nie może się doczekać, kiedy fani będą mogli uprawiać seks z jej wierną anatomicznie repliką. Ma też nadzieję, że nowy szkielet pomoże w utrzymaniu na miejscu jej pełnych kształtów.

Wymiary tej sex zabawki to:

  • Biust: 41
  • Talia: 26
  • Biodra: 44

Ogromne piersi i apetyczna pupa Koriny czekają. Aktualnie istnieje możliwość kupna sex lalki jako pre-order. Zresztą sprawdźcie sami filmik na YouTube, w którym aktorka przeprasza za opóźnienia w realizacji zamówień:

31 letnia Korina zajmuje się sama produkcją i sprzedażą filmów, w których używa głównie sex zabawek – ma więc serce przedsiębiorcy skryte w kształtnych piersiach, a 800 000 obserwujących jej profil na Instagramie zapewne bardzo pomoże w sprzedaży lalki :https://www.instagram.com/korinakova_productions/?hl=pl .

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony aktorki – http://www.therealkorinakova.com/, a także do podzielenia się wrażeniami, jeśli Korina Kova z firmy Real Sex Dolls trafi w Wasze ręce.