Szczytująca i Ogrzewana Sex Lalka już za 7900 złotych!

Zgodnie z obietnicą złożoną na jednym z poprzednich postów chcielibyśmy dzisiaj przedstawić szczytującą i jęczącą sex lalkę Shira ze sklepu KinkysDolls.com: https://www.kinkysdolls.com/product-page/shira. Już za 2000 $, czyli 7900 złotych możemy mieć nie siermiężną gumową ale prawdziwą amerykańską piękność, o jakiej marzy każdy, komu podobają się sexi blond amerykanki.

W tej cenie omawiany już u nas sklep (https://sekslalki.pl/sex-lalka-2-0-tylko-ze-sklepu-kinkysdolls-com/) KinkysDolls.com oferuje:

  • funkcję sztucznej inteligencji umożliwiającą seksowne jęki,
  • ogrzewane ciało znacznie polepszające doznania podczas seksu (wszyscy przecież znamy dotyk zimnej sex zabawki – brr!),
  • opcję pozycji pionowej za free jeśli sobie życzycie. Uwaga dla fetyszystów stóp – jeśli lalka będzie miała możliwość stania jej stopy muszą być wzmocnione szkieletem, który jest widoczny jako 3 metalowe punkty na stopie lalki miłości,
  • 2 peruki umożliwiające zmianę fryzury (i tak w przedstawionych jasnych włosach Shira wygląda najlepiej),
  • 2 stroje dołączane gratis do zamówienia. Trzeba przyznać, że ktoś bardzo dba o wygląd lalek erotycznych na KinkysDolls.com – Shira w kostiumie kąpielowym i z puszką coli wygląda naprawdę zachęcająco.
  • 2 rodzaje waginy do wyboru: wagina na stałe oraz wymienna. Wady i zalety obu rodzajów wagin omówimy niebawem, ponieważ jest to ważny i najczęściej używany element seks lalki na pewno wart przemyślenia.

Sex lalka Shira mierzy 160 centymetrów, waży 40 kilogramów, ma miseczkę C i posiada wiele zalet, których nie widać na pierwszy rzut oka.
Seksowne jęki bazują na sensorach dotyku i ruchu – kiedy dotkniecie lalki miłości w intymnych miejscach zacznie wspaniale się „nakręcać”.
Podgrzewanie natomiast to system rozprowadzania ciepła po „ciele” Shiry utrzymujące na jej skórze temperaturę 36°C – zabawa zyskuje wtedy zupełnie inny wymiar penetracji podczas seksu waginalnego, oralnego i analnego.

Gumowa lalka? Zapomnij – ta ekskluzywna erotyczna towarzyszka jest stworzona z wysokiej jakości spożywczego TPE połączonego z silikonem aby stworzyć coś znacznie przyjemniejszego niż osławiona Cyberskóra.

Shira, czy Auburn, omawiana na naszym blogu 20 października 2019 roku?: https://sekslalki.pl/najlepsza-seks-lalka-za-okolo-2000-co-wybrac/ . Cena ta sama – którą wolelibyście gościć w swojej sypialni?