Lalki dla dorosłych transgender

Jeśli chcielibyście dodać do swojego życia szczypty pikanterii przedstawimy Wam dzisiaj lalki dla dorosłych transgender. Ponieważ producenci seks lalek starają się trafiać jak najlepiej w gusta klientów zainteresowali się także tym tematem i wybór tych seks produktów na rynku jest naprawdę ogromny.

Zjawisko transseksualności znane od dawna, szerzej zaczęło być znane od lat 90-tych, kiedy to dzięki medycynie umożliwiono transformację ciała osób, które uważają, że urodziły się w ciele innej płci, niż powinny. Czy to kuracja hormonalna, czy interwencja chirurgiczna – oba sposoby umożliwiają osobom transseksualnym osiągnięcie wymarzonego wyglądu i płci, co pozwala także na poszukiwanie drugiej połówki.

Po drugiej stronie zaś jest wielu hetero lub bi-seksualnych mężczyzn, którzy poszukują takich właśnie randek. Tutaj warto zaznaczyć, że badania dowiodły, iż mężczyźni homoseksualni nie są zainteresowani osobami transseksualnymi jeśli chodzi o popęd płciowy.

Co jednak jeśli pociągają Was osoby transgender, ale żadnej nie znacie? Dodatkowo osoby transseksualne są zwykle zdystansowane do mężczyzn (podejrzewają, że facetom chodzi bardziej o ich ciało, niż o ich wnętrze).

Można oczywiście usiłować się umawiać na randki. Wszyscy jednak pamiętamy chłopaka bardzo ładnej i zdolnej wokalistki, czy początkującego/niedoszłego rapera uwiecznionych na zdjęciach pewnej celebrytki z Pudelka. Polecamy zatem lalki miłości dla dorosłych – cierpliwe, dyskretne i zawsze chętne do spełniania fantazji.

Wybór sex lalek transgdender jest tak naprawdę ogromny, a to dzięki wymyśleniu przez producentów nakładek w kształcie penisa. Można je wsadzić w waginę jednej z już posiadanych lalek dla dorosłych. Taki penis, dobrze wykonany i zamontowany pomiędzy nogami, przemieni każdą z nich w piękną sex lalkę transgender. Na dodatek, używając paru ruchów, można ją szybko przeobrazić w naszą poprzednią lalkę.

Jeśli więc potrzebujecie odmiany, a nawet obu wrażeń naraz warto wybrać lalkę miłości, do której można domontować penisa.

Możecie nawet kupić samego penisa do montażu – na przykład na stronie https://sexyrealsexdolls.com/collections/male-sex-doll/products/transexual-penis-insert – ten sex gadżet kosztuje 150 $ czyli 570 złotych. Sex zabawka, którą można także używać samą, ma wymiary: długość od 15cm do 19 cm, grubość 12,5 centymetra. Powinna pasować do większości seks lalek – także za niewiele otrzymujemy możliwość zupełnie innego wymiaru zabawy.

A jeśli poszukujecie transseksualnych doznań w szerszym wydaniu zapraszamy na stronę https://trantoys.com/tranny-sex-dolls/ .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *