Polecane sklepy – SiliconWives.com

Kolejna warta polecenia strona, która sprzedaje dobrej jakości lalki silikonowe lub z TPE to SiliconWives.com: https://www.siliconwives.com/. Sprzedawca ten dysponuje ciekawą ofertą dzięki temu, że dystrybuuje lalki dla dorosłych następujących renomowanych producentów: JM Dolls, JY Dolls, Warm Doll, WM Doll oraz YL Dolls.


SiliconWives.com powstało w 2015 roku w Stanach Zjednoczonych i rozwija się bardzo dynamicznie dzięki starannemu dobieraniu oferty i sprawnej obsłudze klienta.

Firma ta stara się bowiem sprzedawać najbardziej seksowne lalki i woli unikać mniej udanych produktów, dlatego, że zależy jej na satysfakcji kupujących na trudnym, amerykańskim rynku.

Kiedy odwiedzicie stronę SiliconWives.com zauważycie jednak, że zawiera ona wiele innych atrakcyjnych ciekawostek.

Musicie koniecznie zobaczyć piękne fotki seks lalek (fotki odpowiadają rzeczywistości i do każdej lalki jest ich naprawdę wiele), które z artystycznym zacięciem są wykonane jak sesja zdjęciowa – w plenerze, pod prysznicem, w sypialni, z ubraniem lub bez.

Sklep oczywiście oferuje lalki miłości w różnych rozmiarach i kształtach – do wyboru do koloru. Najciekawsza jest jednak sekcja, która umożliwia stworzenie swojej wymarzonej seks lalki z pojedynczych elementów. Ta możliwość zaistniała, ponieważ SiliconWives.com sprzedaje także części seks lalek takie jak: piersi, tułowia oraz nogi. Najtańszy masturbator (tułów), który spełnia swoją erotyczną funkcję kosztuje już 199$ czyli 800 złotych, a zabawa może być naprawdę wyśmienita: https://www.siliconwives.com/collections/silicone-sex-doll-torsos-and-masterbaters/products/silicone-sex-doll-ass-with-feet. Ten rodzaj sex zabawki jest całkiem dyskretny- tylko 22 cm długości i 2,5 kilograma wagi.  Jednocześnie jest wytworzony z wysokiej jakości medycznego silikonu odpornego na zginanie i zniszczenie. Polecamy ten wyrób jako tani zestaw podróżny, który znakomicie pełni swoją funkcję jeśli chodzi o towarzystwo w alkowie.

Zwrot towaru zakupionego w SiliconWives.com jest możliwy jeśli seks zabawka przyjdzie do nas uszkodzona – wtedy należy od razu zgłosić swoje zastrzeżenia i czekać na pieniądze. Warto jednak zauważyć, że firma sprawdza każdą lalkę bardzo szczegółowo przed wysyłką aby zagwarantować nam zadowolenie z zakupu. Zwroty zdarzają się więc bardzo rzadko, szczególnie, że uszkodzenie jest jedyną możliwością zwrotu pieniędzy. Jeśli jednak rozmyślicie się w miarę szybko po złożeniu zamówienia (24 godziny) pieniądze zostaną zwrócone.

Opcje płatności w sklepie zawierają wszystkie najpopularniejsze karty płatnicze oraz Pay Pal (na billingu oczywiście nie ma pełnej nazwy firmy aby chronić prywatność).

Serdecznie zapraszamy na kanał firmy na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCzR_mN2WS3nJtQToqxOdRSA by zobaczyć jak powinna wyglądać troska o sex lalki podczas produkcji, inspekcji i pakowania, a dodatkową ciekawą recenzję jednej z lalek miłości możecie obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=Er3UlwRLUHs .