Dom publiczny w Szwajcarii zamienia prostytutki na seks lalki.

W Szwajcarii nastąpiła niedawno mała rewolucja w seks biznesie, która może stanowić milowy krok w popularyzacji lalek miłości w Europie – dom publiczny Arsenal 51, https://arsenal51.ch/, zamienił ostatnio większość dam do towarzystwa na lalki dla dorosłych.

Pomysł kierownictwa przybytku, narodzony po wysłuchaniu potrzeb klientów jeśli chodzi o ich fantazje i preferencje, okazał się słuszny – klientów nie brakuje.

W tej chwili propozycja przybytku wygląda następująco: do wyboru jest 12 lalek dla dorosłych oraz dwie pozostałe pracownice. Jakie są źródła tego sukcesu?

Ile kosztuje seks z lalką miłości?

Otóż jedna godzina przyjemności z żywą „damą” kosztuje 785 złotych (pamiętajmy – Szwajcaria!), a podobny czas obcowania z seks lalką dla dorosłych to 350 złotych.

Ceny za seks z damą z silikonu lub TPE są oczywiście są dwukrotnie niższe (co podoba się wielu klientom), ale Arsenal 51 ponosi tylko koszty zakupu oraz utrzymania lalek w czystości i ewentualnej ich reperacji – nie dzieli się zyskiem na godzinę z drugim człowiekiem, co sprawia, że cała działalność staje się jeszcze bardziej opłacalna, a ponieważ lalki się nie męczą – wzrasta dodatkowo dzienny obrót.

Kolejna przewaga seks lalek nad dotychczasowymi damami to zminimalizowane ryzyko chorób wenerycznych (potrzebna jest po prostu podstawowa higiena aby uniknąć kłopotów).

Zalety seksu z seks lalką

Pozostałe plusy lalek z TPE lub silikonu to oczywiście (omawiane już w poprzednim wpisie pod tytułem „10 punktów przewagi lalek miłości w porównaniu do realnych kobiet” https://sekslalki.pl/10-punktow-przewagi-lalek-milosci-w-porownaniu-do-realnych-kobiet/) brak bólu głowy, okresu, zawsze świetny nastrój i nieustanna ochota na seks (jak pewnie niektórzy wiedzą nawet wizyta w renomowanym przybytku nie gwarantuje chęci współpracy i wigoru ze strony pracującej tam prostytutki).

Dodatkowo seks z lalką powoduje mniejsze wyrzuty sumienia i ostracyzm społeczny (stosunek z lalką dla dorosłych jest bardziej tolerowany przez społeczeństwo niż ten z prostytutką), a spotkanie z nią pozwala na spełnienie nawet najskrytszych fantazji.

Każda lalka miłości jest myta i dezynfekowana po każdorazowym użyciu przez klienta, a dodatkowo w pokojach udostępnione są środki czystości.
Jako ofertę komplementarną Arsenal 51 wprowadził także możliwość wypożyczenia i dostarczenia lalki do domu – dla klientów, którzy nie chcieliby być widziani na terenie agencji.

Konkretną ofertę Arsenal 51 możecie zobaczyć na ich stronie internetowej https://arsenal51.ch/ – która realistyczna seks lalka podoba Wam się najbardziej? Czy gdyby podobna oferta była w Polsce dostępna to zamówilibyście lalkę do domu wysyłkowo czy pojechali odwiedzić agencję na miejscu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *