Nowoczesna i Rewolucyjna Lalka Miłości Renee 3.0

Seks lalka jak naturalna

Renee 3.0 – nowoczesna i rewolucyjna lalka miłości prosto ze Stanów Zjednoczonych jest efektem pracy działu badawczego producenta RealDoll.com – jednego z pionierów w zakresie wyposażania sex robotów w sztuczną inteligencję. RealDoll.com prowadzi jednak badania i rozwój nie tylko w zakresie A.I., ale i w obszarze samej budowy szkieletów sex lalek. Zaś efektem tych starań jest rozwiązanie zdecydowanie tańsze i lepsze dla klienta od tych istniejących już na rynku.

Jak każdy, kto interesuje się tematyką seks lalek, zdołał już pewnie zauważyć, postęp w zakresie budowy tych sex gadżetów jest na bieżąco komentowany w mediach, ponieważ klienci kupują sex produkty na luzie, do zabawy i po dłuższym zastanowieniu, a nie z konieczności i pod wpływem nagłego impulsu.

A dzięki temu, że takie blogi jak nasz pomagają dokonać najlepszego możliwego wyboru w gąszczu opcji i promocji, szeroko opisując wynalezione nowości – firmy nie przestają brać udziału w wyścigu po nowe rozwiązania.

Na czym więc polega omawiana i opisywana na blogach na całym świecie rewolucja zaproponowana przez RealDoll.com?

Otóż opracowali oni nowatorskie rozwiązanie mocowania twarzy lalki na jej głowie nie na stałe, ale z możliwością dowolnych zmian. Pozwala ono na sporą oszczędność pieniędzy, większą łatwość użytkowania i niespotykaną do tej pory możliwość customizacji.

Jest to niewątpliwie jedna z pozytywnych zmian, które polepszają klientom poziom życia, ponieważ każda twarz jest kompatybilna jednocześnie ze wszystkimi rodzajami ciał.

Wiele w tym aspekcie jest oczywiście rzeczą gustu – jedne twarze pasują do konkretnego ciała wizualnie lepiej, inne gorzej, ale technicznie jest to jak najbardziej możliwe. W razie wątpliwości RealDoll.com oczywiście podpowiada, co najlepiej pasuje do czego, żeby osiągnąć optymalny rezultat wyglądu sex lalki.

Dzięki temu system umożliwia oddzielne kupowanie twarzy przy posiadaniu jednego ciała, co pozwala na tworzenie zupełnie innego wyglądu sex lalek i jest doskonałym remedium na rutynę w łóżku!

Nie musimy bowiem kupować już oddzielnych lalek dla dorosłych żeby wprowadzić wymarzone zmiany, ale możemy uatrakcyjnić wygląd lalki miłości wedle swoich upodobań za niewielkie pieniądze. Za cenę jednej sex lalki możemy mieć ich w praktyce sporo więcej!

Warto zauważyć, że unikalna konstrukcja tej erotycznej lalki sprawia, iż oddzielenie linii twarzy od tułowia sex lalki z Silionu lub TPE jest praktycznie niezauważalne – widoczne jest tylko jeśli patrzymy na nie spod spodu lalki pod ostrym kątem – w codziennym użytkowaniu pozwala więc na pełen komfort i mnóstwo zabawy przy zachowaniu wrażeń estetycznych.

Dodatkowo konstrukcja szczęki i połączenie lalki z tułowiem mogą być regulowane w zakresie stawiania oporu i ścisłości wedle życzenia użytkownika.
Do zmiany są oczywiście dodatkowo elementy takie jak: oczy, wysokość ciała, jego rozmiar, makijaż, kolor skóry oraz włosy.

Naszym zdaniem jednak Renee 3.0 w podanej konfiguracji: https://www.realdoll.com/product/renee-3/ wygląda najbardziej korzystnie. Według podanych specyfikacji cena za taką Renee jak na zdjęciach to 6,323.99 dolarów, czyli niecałe 24 tysiące złotych – my nic już byśmy w niej nie zmienili.
Na zakończenie chcielibyśmy przypomnieć, że RealDoll.com jest producentem sex robota Harmony opisywanego już na naszym blogu. Recenzję tej sex zabawki znajdziecie tutaj: https://sekslalki.pl/seks-robot-harmony-recenzja/ ,a ciekawy artykuł o tym jak działa ten sex robot na mężczyzn znajdziecie tutaj: https://sekslalki.pl/seks-robot-harmony-92-pary-na-tinder-w-2-godziny/ .