Nieznana historia lalek miłości część 1

Z szybko rosnącej popularności seks lalek i seks robotów w Polsce i na świecie można wywnioskować, że są one nowym, rewolucyjnym pomysłem na rynku, który dopiero został odkryty.


Nic bardziej mylnego – pierwsza pisemna wzmianka o lalkach do uprawiania seksu pojawiła się już w 1865 roku za sprawą pisarza mieszkającego na królewskim dworze – Xia Wei w „Kronikach Chin i Zachodu” stwierdził, że seks ze sztuczną figurą zapewnia satysfakcję seksualną.

Sporym zaskoczeniem może być także fakt, że propagatorem seks lalek, w swojej szalonej wizji, był także Adolf Hitler. Lalki miłości doskonale bowiem pasowały do koncepcji zachowania czystości rasy aryjskiej. Przywódca Rzeszy zdawał sobie sprawę, że chwytliwe hasła i propaganda to za mało aby opanować popęd płciowy żołnierzy i chciał, by wojacy długo przebywający na froncie mieli na wyposażeniu seks lalki i nie musieli nawiązywać kontaktów z lokalnymi kobietami.

Troską Adolfa oczywiście nie był los kobiet z podbitych krajów, ale możliwość zmieszania krwi rasy panów z pozostałymi ludźmi – do tego jakże ważnego zadania wyznaczył samego szefa SS Heinricha Himmlera, który miał pilnować, żeby żołnierz niemiecki na wojnie był wyposażony w lalkę o następujących parametrach:

  • biała skóra,
  • blond włosy,
  • mięsiste usta,
  • pełny dekolt
  • 176 centymetrów wzrostu.

Co na to sami zainteresowani?

Niechętnie wyposażali się w seks lalki ponieważ bali się szydzenia i gorszego traktowania przez wrogów po wzięciu do niewoli. Ponieważ jednak projekt ruszył z nadania samego Adolfa Hitlera, kontynuowano go z rozmachem aż do zbombardowania i zniszczenia przez Aliantów w 1945 roku seks fabryki mającej 130 000 lalek miłości w magazynie.

10 lat później zarzucony pomysł podchwycili Amerykanie – zaczęli wysyłać lalki żołnierzom przebywającym na froncie w celu redukcji napięcia i zapewnienia rozrywki.
Co na to amerykańscy żołnierze? Byli zachwyceni – czyli zupełnie inaczej niż Niemcy – nie wiadomo jednak, czy zadziałała tutaj inna kultura seksu/ moralności, czy po prostu nie bali się trafić do niewoli, ponieważ relatywnie rzadko zdarzało się to w Azji.

Po sukcesie lalek miłości w wojsku amerykańskim projekt błyskawicznie wskrzesili Niemcy i podchwycili Japończycy – zapraszamy do lektury części drugiej tekstu, gdzie opisane są dalsze losy seks lalek.

CZYTAJ: część druga