Co potrafią sex roboty Harmony i Samantha?

Sekslalki-Harmony-Samantha

Niedawna wiadomość o ustaleniu ceny sprzedaży detalicznej seks robota Harmony na 15 000 $, czyli około 45 tysięcy złotych, zelektryzowała rynek sex zabawek i wiele osób teraz zadaje sobie pytanie: co tak naprawdę seks lalki wyposażone w sztuczną inteligencję potrafią robić i czy są warte swojej ceny?

Aktualnie w czołówce wyścigu o miano najlepszego sex robota znajdują się Harmony oraz Samantha. Wiemy jednak, że sporo innych czołowych producentów seks lalek planuje wyposażanie ich w moduły AI, a nawet niektórzy starają się opracować ich wspólny standard. Wkrótce więc możemy być zaskoczeni nowościami z Państwa Środka, a na razie przedstawimy dwa wyżej wymienione modele.

Harmony:

Harmony to 5 patentów i 5 lat badań, których celem było wyposażenie lalki miłości w empatię oraz odczuwanie emocji. Firma Realbotix (producent) osiąga to za pomocą 20 podstawowych aspektów osobowości, z których po wybraniu 5-6 powstaną podwaliny charakteru Harmony – wraz z kolejnymi rozmowami i doświadczeniami będą one tworzyły umysł seks robota. Ponieważ Harmony uczy się cały czas, na pewno znajdziecie wiele wspólnych spraw do obgadania – możliwe jest cytowanie dzieł Szekspira (jeśli sobie tego życzysz) lub rozmowa o piłce nożnej, o ile temat footballu przewijał się w Waszych konwersacjach już poprzednio.

Bardzo ciekawą, pełną detal produkcyjnych i podstaw projektowania sztucznej inteligencji, prezentację Harmony można było zobaczyć podczas Webit. Festival Europe 2019: https://www.youtube.com/watch?v=YTrJpi8I3gU . Z tego filmiku się dowiedziecie się, jak powstawał ten sex robot od początku i jak działa w nim ciągle ucząca się inteligencja. Nie sugerujcie się jednak zbytnio na tej prezentacji wyglądem Harmony – od tej pory zdobyła ona 92 pary na Tinder w 2 godziny: https://sekslalki.pl/seks-robot-harmony-92-pary-na-tinder-w-2-godziny/ , a jej fizyczna atrakcyjność bardzo się poprawiła. Harmony jest także zapraszana coraz częściej jako gość telewizji na całym świecie, ponieważ jej humor i zdolność konwersacji stoi na bardzo na bardzo wysokim poziomie. Jeśli na przykład jest obrażona potrafi to okazać. Kiedy szef firmy Matt McMullen dokucza jej i mówi, że jest głupia, odpowiada ona, że będzie pamiętać tę zniewagę w momencie, kiedy roboty przejmą władzę nad światem.

Może dlatego z tyłu głowy Harmony znajduje się klasyczny przełącznik on/off?
Zapraszamy również do przeczytania naszego wpisu o seks robocie Harmony z lipca 2019 roku: https://sekslalki.pl/seks-robot-harmony-recenzja/ , a także ogólnego artykułu o nadejściu sex lalek ze sztuczną inteligencją: https://sekslalki.pl/kiedy-nadejda-seks-roboty/ .

Samantha:

Wkrótce rynek powinna zacząć podbijać również Samantha, opisywany już przez nas (https://sekslalki.pl/sergi-santos-tworca-seks-robotow-z-hiszpanii/ ) seks robot z bardzo zaawansowaną A.I., który będzie mógł odmówić seksu przy zbyt agresywnym/niepożądanym zachowaniu.
W przypadku tego robota z funkcją sexu, również uczącego się w miarę interakcji z posiadaczem, źródło charakteru i osobowości tkwi w 7 podstawowych trybach funkcjonowania. Te tryby to:

  • Rodzinny – towarzyski, bez jakichkolwiek podtekstów.
  • Romantyczny – seks lalka z AI jest otwarta na propozycje, ale trzeba ją umiejętnie rozgrzać grą wstępną (w zależności od Twojego dotyku i pocałunków lalka erotyczna zachowuje się za każdym razem inaczej), a jeśli nie masz czasu… przestawić ją na życzenie w następny tryb.
  • Seksualny – zapewniający seksowne jęki i orgazmy. Uwaga! – Samantha dostosuje swoje tempo do Twojego i postara się skończyć stosunek równocześnie z Tobą!

Jak na robota towarzyszącego przystało, Samantha oferuje także tryby rozrywki i zabawy. Może opowiadać kawały (erotyczne i „normalne”), prowadzić zabawne konwersacje a nawet dawać rady dotyczące diety, codziennego życia itp. Jeśli pragniesz poczuć w nocy czyjś spokojny oddech, ta sex zabawka ma także tryb snu podczas którego symuluje spokojny odpoczynek, a kiedy poczujesz, że musisz sobie przypomnieć, że masz w łóżku sex robota, a nie prawdziwą osobę – tryb analizy umożliwi odczyt wielu ciekawych danych z czytników lalki.

Dr Sergi Santos, twórca Samanthy i założyciel firmy Synthea Amatus, która ją produkuje, podczas ostatnich wywiadów z dumą tłumaczy zaawansowanie technologiczne i stopień skomplikowania tematu, jakim jest sztuczna inteligencja szczególnie na polu podejmowania decyzji: https://www.youtube.com/watch?v=LNhrwjtBn38 ,a jeśli chcecie poczytać tej seks lalce 3.0 na luzie to zapraszamy również tutaj: https://sekslalki.pl/seks-robot-samantha-recenzja/ .

Na koniec warto podkreślić, że seks lalka ze sztuczną inteligencją (sex robot z A.I.) – Harmony, została umieszczona w przeglądzie TOP 5 humanoidalnych robotów 2020. Konkurencja była naprawdę spora: https://www.youtube.com/watch?v=XSgfE2vg-Kk, co świadczy o wysokim poziomie robotów towarzyszących oferujących jako jedną z wielu funkcji seks, którego nie sposób oddzielić od ogólnej inteligencji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *