Seks lalki – domy publiczne w Europie

Ponieważ koszt dobrej jakości seks lalki waha się pomiędzy 3000 $ a 6000 $ być może warto przed zakupem lalki ją przetestować. Można wtedy na przykład poczuć jak zachowują się w dotyku opisywane w poprzednim poście materiały, z których wytworzona jest lalka, a także sprawdzić jaka zabawa nas czeka po nabyciu nowej towarzyszki.

Pierwszy burdel z seks lalkami w Europie otworzyła w hiszpańskiej Barcelonie firma Lumidolls -potem pojawiły się placówki tej firmy w Turynie oraz Moskwie.

Przykładowy koszt wizyty w przybytku w Barcelonie to 100 Euro za 1 godzinę i 180 Euro za 2 godziny zabawy. Ciekawostką jest, że placówka w Turynie została z powodu kłopotów z umową najmu chwilowo zamknięta już po tygodniu działalności mając zapisy klientów na parę miesięcy naprzód.
We wszystkich wymienionych wyżej placówkach oferowane lalki są pozbawione uczulającego lateksu – można wypróbować natomiast materiały TPE lub silikon.

O ile managerowie Lumidolls mogą przesadzać z frekwencją notowaną we Włoszech to już w Paryżu wiemy na pewno, że burdel z seks lalkami cieszy się dużym powodzeniem i przyciągnął już setki klientów – mimo skromnej oferty 4 seks lalek i krótkiego czasu istnienia na rynku.

Do wyboru pozostają jeszcze burdele w Wielkiej Brytanii. Ciekawą ofertą wyróżnia się firma LoveDoll UK w Gateshead (północno-wschodnia Anglia). Jej pomysł brzmi „wypróbuj zanim zakupisz” – godzina z seks lalką kosztuje 100 funtów – przy cenie lalki 2000 funtów placówka ta cieszy się dużym powodzeniem u klientów, którzy chcą przekonać się najpierw jaka lalka im najbardziej odpowiada zanim wydadzą pieniądze.

Najbliższy dom publiczny z seks lalkami i seks robotami znajduje się w Holandii w dzielnicy czerwonych latarni. Ponieważ otrzymał dotację od państwa i został otworzony przez prezenterów popularnego programu telewizyjnego, którzy chcą zobaczyć jak przyjmą się lalki i roboty w dziedzinie seksu – godzina zabawy kosztuje tam jedynie 30 Euro i może być najtańszą opcją dla turysty z Polski także ze względu na niewielkie koszty dojazdu do Holandii.

Jeśli byliście w domu publicznym z seks lalkami lub robotami albo znacie jakieś inne placówki godne polecenia – prosimy o komentarze i zachęcamy do dyskusji – czy warto przetestować seks lalkę przed zakupem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *