Lovedoll – firma sprzedająca Seks Lalki

Kolejną sprawdzoną firmą jaką chcielibyśmy przedstawić jest firma Lovedoll z Wielkiej Brytanii sprzedająca seks lalki na stronie lovedoll.co.uk.  Firma istnieje od 4 lat w mieście Peterborough i ma na swoim koncie setki sprzedanych seks lalek oraz wielu zadowolonych klientów.


Podejście Lovedoll do seks lalek jest bardzo bezpośrednie – nic co ludzkie nie jest im obce. Rozumieją różne potrzeby seksualne, a także potrzeby wdowców i facetów po rozwodzie, którzy kupują lalki aby choć trochę wypełnić pustkę po życiowych zawirowaniach, a także sami podkreślają, że seks lalka to nie tylko zabawka, ale towarzysz życia.

Lovedoll informuje, że większość ich klientów to mężczyźni z klasy średniej – ze względu na kulturowe i pieniężne uwarunkowania to oni kupują lalki najczęściej.
Marki jakie obsługują i polecają to: YM Dolls i WM Dolls.

Przedstawiciele Lovedoll są w fabrykach WM oraz YM częstymi gośćmi by dopilnować nie tylko jakości finalnego wyrobu, ale także sposobu pakowania i wysyłki – seks lalki i seks roboty sprzedawane przez Lovedoll są otaczane większą opieką ponieważ w Unii Europejskiej obowiązują zupełnie inne od chińskich zasady zwrotu uszkodzonego towaru oraz pieniędzy. Zapraszamy na stronę lovedoll.co.uk – możecie tam zobaczyć bardzo ciekawe, bezpośrednie fotki z fabryk w chińskim Shenzen. Jednocześnie firma przestrzega przed samodzielnym importem lalki z Chin – podają dużo przykładów zniszczenia produktu w transporcie lub już przy pakowaniu – co po otworzeniu przesyłki czasami sprawia kłopoty jeśli chodzi o gwarancję i zwrot pieniędzy/wymianę towaru.

Lovedoll wyróżnia się także na tle konkurencji ciekawą usługą zwaną klonowaniem.

Polega ono na stworzeniu lalki na specjalne, indywidualne życzenie klienta na podstawie jego wymagań, pragnień, zdjęć danej osoby oraz podanych wymiarów. Na tej podstawie Lovedoll jest w stanie „sklonować” naszego partnera lub odtworzyć inną upragnioną postać (najczęstszą fantazją mężczyzn wydaje się seksowna sąsiadka). Firma zastrzega sobie jednak prawo do odmowy tworzenia lalek celebrytów i innych znanych osób, ponieważ uważa takie działania za moralnie dwuznaczne. Ceny takiej usługi są odpowiednio droższe niż gotowych seks lalek, ale nie są zaporowe: głowa sklonowana to koszt 7000 złotych, a średnia cena głowy gotowej na stronie to 1600 złotych.

Cała lalka na na indywidualne życzenie to 18000 złotych, a gotowa kosztuje połowę tej sumy. Jeśli jednak nie chcecie czekać 2-3 miesięcy na swoją lalkę zobaczcie gotowe seks lalki i seks roboty – są na pewno atrakcyjne i wystarczające do dobrej zabawy.

Lovedoll twierdzi, że dobrej jakości seks lalka jest w dotyku w 70%-80% podobna do prawdziwej kobiety i że większość osób z opaską na oczach na ślepo dotykając dobrej jakości TPE nie będzie w stanie poczuć różnicy. Czekamy na komentarze czy jesteście podobnego zdania?