Jak zachowują się w dotyku nowoczesne i realistyczne sex lalki miłości dla dorosłych?

Pewnie wielu z Was zastanawiało się, jak zachowują się w dotyku pośladki z Silikonu lub TPE? Czy bylibyście w stanie poczuć pożądanie bawiąc się na przykład piersiami seks lalki dobrej jakości i czy jej widok przyspieszyłby Wam bicie serca?

Odpowiedzi na to pytanie pomogą udzielić pełne apetycznych szczegółów filmy z seks lalkami w roli głównej – udostępniane na YouTube.com jako testy lalek miłości przez sklep Safe Sex Dolls: https://www.youtube.com/channel/UChzrnvx5klsklhq0AKtJvdA .

SafeSexDoll.com to amerykański sklep oferujący sex lalki w nowatorski sposób – podstawą jest dla nich jest staranny dobór lalek, najwyższych standardów opieka klienta i wysyłka towaru na cały świat. Należy jednak uważać na politykę zwrotów, a raczej jej brak – lalki są tak dobrane, sprawdzone i zapakowane podczas podróży, że sklep, ze względu na seksualną naturę towaru, nie przyjmuje żadnych zwrotów.

Pieniądze są zwracane jedynie jeśli zamówienie zostanie skasowane przed przystąpieniem do produkcji sex lalki, które jest robiona na zamówienie z obszernego katalogu.

Strona sama wykrywa Euro jako naszą walutę rozliczenia, które może nastąpić poprzez Pay Pal lub kartę Visa/Mastercard, także płatności są łatwe i bezpieczne.

Wysyłka jest dokonywana przez FedEx albo DHL i – uwaga – jest darmowa do większości krajów świata. Towar, mimo że jest do nas wysyłany z Chin, dzięki starannemu doborowi dostawców i przewoźników dociera do nas dyskretnie i na czas.

W ofercie sklepu znajduje się sporo atrakcyjnych cenowo seks lalek z TPE oraz Silikonu firm WM Dolls oraz JY Dolls. Te ostatnie są również sprzedawane przez omawiany wcześniej u nas sklep z sex lalkami mający bardzo dobre opinie: SiliconWives.com: https://sekslalki.pl/polecane-sklepy-siliconwives-com/ .

Wracajmy jednak do filmów przedstawiających jedne z najlepszych lalek miłości na świecie – flagowe wyroby renomowanej firmy WM Doll: http://wmdollshop.com/ .

Pierwszy przedstawiany przez nas filmik to prezentacja sex lalki polecanej już na naszym blogu 3 grudnia 2019 we wpisie: https://sekslalki.pl/sex-lalki-porady-nie-oderwiesz-od-niej-wzroku-produkt-firmy-wmdolls-com/ . Jesteśmy dumni, że już wtedy opisaliśmy Państwu tą wspaniałą sex zabawkę wysokiej jakości, a obiektywne testy i prawdziwe piękno tej ekskluzywnej lalki miłości dla dorosłych możecie zobaczyć tutaj:

Dodatkowe filmy z seks lalkami w roli głównej na kanale są również warte uwagi – każda lalka jest też oczywiście do kupienia na stronie producenta bądź sklepu.

Na przykład super seksowna lalka 171cm Miseczka H: https://www.youtube.com/watch?v=PLRINZccZw0 również z firmy WM Dolls oraz 172 cm Miseczka B: https://www.youtube.com/watch?v=jLHsKHJ7DSw .

Większość seks lalek w sklepie kosztuje 1799,49 i 1979,53 Euro, czyli w przeliczeniu 7683 PLN oraz 8452 PLN. Wynika z tego, że pierwsza lalka wymieniona w spisie jest tańsza na stronie safesexdolls.com gdzie aktualnie trwa promocja – 2199 $ zamiast 2999 $., niż na stronie producenta- firmy wmdollshop.com: http://wmdollshop.com/56-ft-173cm-with-70-head/ , gdzie kosztuje – 2950$, czyli 11 505 złotych.