Seks u prostytutki czy lalka erotyczna – co się bardziej opłaca ?

Z badań przeprowadzonych przez seksuologa, profesora Andrzeja Izdebskiego, na temat intymnych zachorowań mieszkańców naszego kraju, wynika, że z usług pań lekkich obyczajów korzysta 14% Polaków. Oznacza to, że spora część naszych kolegów i znajomych pozwala sobie na rozładowywanie napięcia seksualnego w ten właśnie sposób.

Wśród tych 14% Polaków są na pewno zdeklarowani klienci agencji towarzyskich, którzy mają po prostu takie hobby i z dumą opisują swoje podboje na portalach typu www.roksa.pl.

Część z tych zawodowych „szwagrów” świadomie wybiera taki styl życia i hobby, zaś zachowanie niektórych wynika z podświadomych urazów i niechęci wobec kobiet, ale bez względu na przyczynę ten rodzaj klientów agencji nie jest zainteresowany alternatywą do wrażeń na mieście.
Oczywiście pomijamy również w naszych rozważaniach imprezy w stylu najbogatszych, typu prywatny jet, supermodelki, szampan i kreski mierzone w kilometrach, choć tutaj mamy również ciekawą alternatywę: https://sekslalki.pl/ekskluzywne-lalki-milosci-poczuj-sie-jak-donald-trump/ .

Co do reszty z nas: patrząc na porównanie lalki erotyczne kontra prostytutki pod względem samych kosztów, te pierwsze mają oczywistą przewagę, jeśli tylko potrafimy w życiu coś oszczędzić i zaplanować. O ile roboty erotyczne to duży wydatek: https://sekslalki.pl/realdoll-com-matt-mcmullen-i-sex-robot-harmony/ , https://sekslalki.pl/co-potrafia-sex-roboty-harmony-i-samantha/, to realistyczna sex lalka jak żywa kupiona na dobrej promocji nie zrujnuje już tak naszego budżetu.

Na przykład omawiana ostatnio na naszym blogu o seksie Kate kosztuje nieco ponad 5200 złotych, reprezentując przy tym doskonałą jakość i wrażenia estetyczne. Zobaczcie zresztą sami jak udaną zabawę zapewnia w sypialni swojemu właścicielowi: https://sekslalki.pl/najlepsza-sex-lalka-premium-roku-2020-jakosc-cena-ktora-wybrac/ .

Zwróćmy uwagę, że tyle kosztuje sex lalka premium roku 2020, a przecież na rynku znajdziemy mnóstwo tańszych, a również dobrze wykonanych i atrakcyjnych modeli, na przykład na Allegro.pl: https://sekslalki.pl/realistyczna-sex-lalka-168-cm-cyberskora-allegro-4700-zlotych-oferta-tygodnia/ . Warto również zerknąć na takie cacko jak Kimber – do kupienia podczas trwania promocji już za niecałe 2000 złotych: https://sekslalki.pl/seksowna-kimber-ze-sklepu-kimberdoll-co-uk-oferta-tygodnia/. Na pewno zgodzicie się, że mimo atrakcyjnej ceny ta sex zabawka jest także bardzo apetyczna fizycznie!

Ponieważ pieniądze mówią, szybka kalkulacja pozwoli nam oszacować, ile spotkań erotycznych „na mieście” musimy sobie zaoszczędzić, żeby móc kupić jedną z wymienionych powyżej realistycznych sex lalek.

Panuje zwyczaj chodzenia na divy raz w miesiącu, po wypłacie i jeśli chcemy żyć z ciśnieniem 29 dni pod rząd, możemy wydawać na nasze życie seksualne raptem parę stówek.

Natomiast nawet jeśli jedna godzina u dziewczyny do towarzystwa kosztuje 300 złotych (niższe stawki odrzucamy ze względów estetycznych), to już po niecałych 7 spotkaniach będziemy mogli sobie pozwolić na zakup polecanej Kimber. Oszczędzającym na własnym pożyciu zajmie to 7 miesięcy, ale jeśli chcielibyśmy uprawiać seks chociaż raz w tygodniu to Kimber zwróci się nam już po upływie dwóch. Przeliczając dodatkowo noce, warte około 2000 złotych (licząc wcale niewygórowaną stawkę) za 3 upojne spotkania (zwykle skracane przez dziewczyny) zapłacimy 6000 złotych, czyli tyle ile kosztuje polecana przez nas lalka miłości roku 2020.

Może warto tę kwotę zainwestować w lalkę miłości, po której zakupie będziecie mogli uprawiać sex jak chcecie i kiedy chcecie? A co równie ważne u siebie, nie narażając się na ryzyko ukrytych kamer, minięcia w drzwiach znajomego „szwagra”, etc. Niewątpliwą bowiem przewagą lalek erotycznych z Silikonu lub TPE nad divami, jest to, że dyskretnie zapakowana i przesłana lalka dla dorosłych zapewnia tak pożądaną w intymnych tematach poufność, która z kolei jest podstawą do udanego seksu, relaksu i odpoczynku.

W naszych rozważaniach nie możemy oczywiście pominąć (szczególnie podczas pandemii COVID-19: https://sekslalki.pl/sex-lalki-a-koronawirus-pandemia-2019-ncov-i-sars-zostanwdomu/) aspektu zdrowotnego korzystania z usług pań lekkich obyczajów w zakresie chorób, w tym wenerycznych. Mało jest przecież osób tak odważnych/szalonych jak pewien węgierski poseł w Brukseli, który brał udział w spotkaniach w większym gronie nie używając prezerwatyw.

Troska o zdrowie jest jedną z podstawowych obaw klientów prostytutek na całym świecie, a ewentualne zmartwienia po spotkaniu z „divą” to częste konsekwencje płatnych erotycznych przygód na mieście. Nowoczesne lalki dla dorosłych skutecznie eliminują ten problem dając w zamian spokój, komfort i (pod warunkiem prawidłowego czyszczenia: https://sekslalki.pl/jak-czyscic-seks-zabawki-poradnik-uzytkownika/) oferują nienaganny poziom higieny.

Kontynuując kwestie zdrowotne, należy zauważyć, że oprócz potencjalnych „pamiątek”, po wizycie u profesjonalistki raz w miesiącu, wciąż nierozwiązana pozostaje jeszcze kwestia zdrowia gruczołu prostaty. Istnieje jedna teoria, która doradza regularne orgazmy w celu uniknięcia tej dolegliwości dręczącej sporą liczbę mężczyzn, zaś druga – koncepcja NoFap, zwraca uwagę na przyrost sił witalnych i testosteronu, jeśli tylko powstrzymamy się na jakiś czas od onanizmu.

Jak rozwiązać ten węzeł gordyjski?

Tak, zgadliście – kupując dobrą lalkę do bzykania, która z powodzeniem imituje prawdziwy seks i redukuje napięcie seksualne podobnie do prawdziwej kobiety. (Więcej na temat wpływu lalek do sexu na zdrowie i samopoczucie przeczytacie w tym artykule: https://sekslalki.pl/seks-po-50-tce-czy-lalki-do-seksu-moga-pomoc/.)

Aby zamknąć listę czynników prozdrowotnych wynikających z posiadania lalki do seksu zasygnalizujemy jeszcze tylko kwestię potencji, która została dokładniej wytłumaczona w tych dwóch wpisach: https://sekslalki.pl/lalki-i-roboty-do-uprawiania-milosci-jak-wplywaja-na-zdrowie-i-samopoczucie/ oraz https://sekslalki.pl/sex-lalki-a-pomoc-przy-wczesnym-wytrysku/ .

Pytanie dnia – czy na pewno sprawdzicie się na prawdziwej randce, jeśli uprawiacie sex tylko raz w miesiącu?

Również patrząc pod kątem aspektów moralnych i przykrych zjawisk na świecie typu handel żywym towarem, lalka do kochania jest najlepszym rozwiązaniem problemu napięcia seksualnego. Część dziewczyn pracuje w zawodzie oczywiście dobrowolnie, a nawet chwali sobie ten tryb życia, protestując nawet przeciwko odbieraniu im klientów przez nowoczesne lalki do seksu: https://sekslalki.pl/prostytutka-z-nevady-protestuje-przeciwko-agencji-z-sex-lalkami/. Pozostałe jednak, szczególnie te wykorzystywane ekonomicznie (na przykład te marznące teraz przy trasach szybkiego ruchu), są po prostu przez opiekunów przymuszane do pracy.

Atrakcyjne i wzrokowo i cenowo lalki do seksu polecane są także osobom, przed którymi jest jeszcze pierwszy raz: https://sekslalki.pl/jestem-prawiczkiem-jak-przygotowac-sie-na-pierwszy-raz/, a także wspomogą członków społeczności LGBT+ w poszukiwaniu swojej tożsamości z zachowaniem dyskrecji i unikaniem zaszufladkowania. I zrobią to lepiej niż prostytutki na mieście za stawkę 200 zł/h (a czas na trening jest nieograniczony).

Jak mówią same przedstawicielki branży sexworkingu w Polsce, większość klientów to ludzie, którzy muszą sobie po prostu ulżyć i z kimś pogadać – sceny dziejące się na domówkach są zatem diametralnie inne od imprez pokazanych w filmie „Wilk z Wall Street”.

Prawda o statystycznym kliencie Pań do towarzystwa jest raczej taka, że wiele rzeczy w spotkaniach z divami uważa on za krępujące, ale po prostu nie zna realnej do nich alternatywy.

A przecież znajduje się ona w zasięgu ręki i jest ekonomicznie, społecznie i zdrowotnie bardziej opłacalna, co wykazaliśmy zarówno w dzisiejszym wpisie, jak i w tekście o wdowcach i rozwodnikach już 9 sierpnia 2019 roku: https://sekslalki.pl/seks-lalki-i-seks-roboty-dla-wdowcow-i-rozwodnikow/. Jeśli więc nie jesteś krezusem, który może sobie pozwolić na najpiękniejsze damy w mieście i ich stałe utrzymanie, a statystycznym Mirkiem lub Januszem (wąsy nie przeszkadzają), lalka miłości jest najlepszą opcją by uprawiać wymarzony sex i w pełni cieszyć się życiem!