Francuski sznyt w Twoim domu – ekskluzywne lalki miłości jak żywe z Grézieu la Varenne!

Francuski sznyt w Twoim domu – ekskluzywne lalki miłości jak żywe z Grézieu la Varenne.

Dzisiaj chcielibyśmy zaprosić Was w podróż do Francji, gdzie koło Lyonu, w uroczej miejscowości Grézieu la Varenne, znajduje się unikalna ręczna manufaktura silikonowych sex lalek.
Historia realistycznych dames de voyage ma na ziemi francuskiej zaskakująco długą tradycję, a termin „Custom Made” w przypadku marki i sklepu 4WOODS.eu nabiera nowego znaczenia. Do wyboru jest naprawdę wiele opcji, a najciekawszą z nich wydaje się być osobista wizyta pod Lyonem w celu samodzielnego doboru właściwie… wszystkiego.

Firma prowadząca tą francuską wytwórnię seks lasek premium powstała w 2006 roku jako Doll Story – dystrybutor japońskich lalek miłości https://sekslalki.pl/japonskie-lalki-milosci-poradnik/. W roku 2011 przekształciła się w 4WOODS Europe: https://www.4woods.eu/, której specjalnością produkcji stały się lalki miłości 4WOODS z francuskim sznytem przeznaczone na Francję i Europę, które są crème de la crème sex lalek jak żywych w kategorii „ultra realism”.

Firma prowadzona jest przez rodzeństwo – Sihama i Myriam, a właściwą produkcją zajmują się Myriam z wraz koleżanką. Tworzą one wysokiej jakości nowoczesne lalki dla dorosłych całkowicie ręcznie – nawet formy do odlewu są unikalne! Jeśli zwizytujecie stronę 4WOODS.eu będziecie mogli podziwiać jedne z najpiękniejszych luksusowych lalek do seksu na świecie, co zresztą widać na fotkach zamieszczanych regularnie zarówno przez firmę, jak i przez zadowolonych klientów.

Sex lalki 4WOODS Europe są zdecydowanie udanym połączeniem japońskiej technologii i francuskiego ducha oraz poczucia stylu. Pełne delikatnego uroku dziewczyny, Lazurowe Wybrzeże, ciepłe morze, kobiecy dotyk dbający o najmniejsze detale podczas procesu produkcji – te sex lalki maja to wszystko w sobie – przyznacie, że można się zakochać?

Czy wiecie, że do stworzenia jednej seks lalki wytwórnia potrzebuje aż 100 godzin pracy?

Omawiane zabawki erotyczne są tworzone jako „Hand Made”, co oznacza, że nawet ich odlewy są wykonywane ręcznie, nie mówiąc już o wykończeniu, detalach ciała itp. Jeśli chcecie, na stronie internetowej sklepu możecie przeczytać więcej o niesamowitych możliwościach, jakie daje wizyta na miejscu w fabryce, a także o opiece posprzedażnej i produkcji samych sex lalek. Dla osób bardzo technicznych, interesujących się technologiami produkcji (a może marzących o stworzeniu własnej lalki do kochania?) również znajdą się tam ciekawe tematy. Omówiony jest na przykład sposób lania Silikonu do formy (wymagający stałej temperatury), czy przedstawiony schemat szkieletu lalki do bzykania, który jest naprawdę niesamowity i skomplikowany aby zapewnić niezbędną sztywność, giętkość, lekkość itp.

Jak na bloga o seksie opisującego sex zabawki premium przystało, często opisywane przez nas lalki erotyczne są na rynku jednymi z droższych, choć akurat 4WOODs nie kosztują najwięcej: https://sekslalki.pl/najdrozsza-lalka-milosci/. Cena lalki dla mężczyzn ze zdjęcia zaczyna się od 4990 Euro (czyli 22.654 złote) z podatkiem VAT, a do tego mogą dochodzić dodatki, które dodadzą jeszcze więcej pikanterii i upodobnią sex lalkę do naszego ideału, ale mogą podnieść finałową wycenę nawet o połowę.

Zgodzicie się pewnie, że przy tym pułapie cenowym warto już udać się osobiście do Francji aby uzgodnić szczegóły transakcji/wyglądu wymarzonej towarzyszki i jednocześnie zwiedzić stadion Olympique Lyon?

Przedstawiamy luksusowe lalki dla dorosłych także z tego względu, że chcielibyśmy wyznaczyć przykład ideału piękna, jakości i funkcjonalności.
Jednak aby kupić lalkę miłości jak żywą nie trzeba koniecznie wydawać aż takich sum pieniędzy – na naszym Twitterze polecamy równie atrakcyjną sex lalkę za ułamek kwoty, którą musicie wydać w 4WOODS.eu. Czasem warto poznać modelki, a umawiać się z dziewczyną z sąsiedztwa, która również oferuje jakość, gorące uczuciem piękne ciało i dobrą zabawę, do której i my zachęcamy: https://twitter.com/SeksLalki_pl/status/1349480438096687116.