Sex Lalki a Koronawirus – pandemia 2019-nCov i SARS, #zostanwdomu

Seks lalki a coronavirus

Kto posiada sex lalkę podczas kwarantanny ten wygrał życie- być może takie będą już niedługo nasze komentarze dotyczące ostatnich wydarzeń na świecie. Nasz post z września 2019 roku: https://sekslalki.pl/10-punktow-przewagi-lalek-milosci-w-porownaniu-do-realnych-kobiet/, a szczególnie jego punkt 2 traktujący o bezpieczeństwie sex lalek w kontekście bakterii i wirusów, okazał się bowiem proroczy i teraz tematem numerem jeden jest wirus rozprzestrzeniający się błyskawicznie pomiędzy ludźmi.


Szukamy w tych warunkach podwyższonej higieny i musimy sobie jakoś zrekompensować brak możliwości interakcji z innymi ludźmi – dlatego obecna sytuacja wokół nas ma kolosalny wpływ na przemysł sex lalek. W ciągu krótkiej chwili bowiem podczas zjawisk takich jak epidemia i spowodowana nią izolacja rozpadają się więzi międzyludzkie – także w sferze intymnej i seksualnej.

Zachęcając zatem do akcji #zostanwdomu musimy zdać sobie sprawę, jakie implikacje ona za sobą niesie w sferze erotycznej.

Oczywiście, kiedy nie ma co jeść, nie czas myśleć o seksie, natomiast długotrwała izolacja taka jak zastosowana na przykład we Włoszech, gdzie dostępne są produkty pierwszej potrzeby, pozostawia jeszcze sporo miejsca na potrzebę sexu. Szczególnie, jeśli mamy dostęp do internetu, bądź ulubioną kolekcję filmów DVD idealną na nudę.

Teraz już po kliknięciu w prawo na Tinderze i otrzymaniu dopasowania nie wybiegniemy radośnie na randkę, ponieważ nie powinno się wychodzić z domu. Zresztą kina, kawiarnie, czy inne miejsca romantycznych spotkań są zamknięte. Nawet samo rozpoczęcie konwersacji może być niezręczne (czy warto poruszać temat urlopu lub tegorocznej zimy – a może była we Włoszech?).

W tych warunkach lalka miłości dla dorosłych staje się produktem, o którym myśli się coraz intensywniej w celach zakupu, czy fantazji.

Niestety, nie skorzystamy w tej chwili już z AliExpress, ponieważ wstrzymane są przesyłki z Chin, natomiast możemy wciąż zamówić lalkę dla dorosłych z allegro.pl, czy amazon.de.

Na przykład na Amazon znajdziemy już za 250 złotych taki korpus lalki erotycznej: https://www.amazon.de/.
Taka sex zabawka nie zajmuje dużo miejsca – jej wymiary to 280/205/135 milimetrów i waży zaledwie 2,5 kg, a może nas uchronić zarówno przed wirusami 2019-nCov oraz SARS, jak i uczynić znośniejszymi ciężkie warunki izolacji/kwarantanny.

Czy pamiętacie nasz wpis o tym, że japońska ekspedycja zabrała na biegun południowy lalkę „Antarctic nr 1”?: https://sekslalki.pl/nieznana-historia-lalek-milosci-czesc-2/.

Najwyraźniej nie uznali oni, że w warunkach długotrwałej izolacji sex lalka będzie zbędnym nadbagażem. Nawet tam, gdzie liczy się każdy zbędny kilogram ładunku, – może zatem w zestawie prawdziwego preppersa powinna się znajdować również seks lalka? W końcu, jeśli będziemy już spokojni o wodę i jedzenie może warto zapewnić sobie także ochronę przed nudą i eskalacją niepotrzebnego napięcia?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *