Hot Octopuss London – zabawki erotyczne idealne na Walentynki!

Hot Octopuss London – zabawki erotyczne idealne na Walentynki!

Dzisiaj mamy przyjemność przedstawić Państwu luksusowe zabawki do seksu dla kobiet i mężczyzn wyposażone w rewolucyjną (i działającą) technologię, polecane w magazynach Playboy i Cosmopolitan, a przy tym dość atrakcyjne cenowo – dostępne dla każdego, kto szuka dobrego masturbatora, czy wibratora.

U podstaw sukcesu sex zabawek firmy Hot Octopuss London: https://www.hotoctopuss.com/ leży unikalna technologia odkryta podczas badań nad umożliwieniem osiągania orgazmu mężczyznom z urazem rdzenia kręgowego (SCI).

Uwierzcie nam, nie jest to pseudo-sprzęt reklamowany w telezakupach Mango, a urządzenie oparte na fakcie, że precyzyjna frekwencja i odpowiednio dobrana amplituda wibracji umożliwiają osiąganie wręcz niesłychanych odczuć .

Oczywiście produkty firmy to zabawki erotyczne, a nie medyczne urządzenia do rekonwalescencji, ale dzięki pomysłowemu wyposażeniu ich w precyzyjny generator drgań, który emituje tak miłe dla penisa fale, na rynku erotycznym pojawiła się nowa klasa urządzeń działających w rewolucyjny sposób – stymulując wędzidełko wibracjami i stanowiąc realną konkurencję do już istniejących onanizatorów: https://sekslalki.pl/fleshlight-najbardziej-popularna-sex-zabawka-dla-mezczyzn-w-usa/ , https://sekslalki.pl/japonskie-sex-zabawki-masturbator-tenga-cup-oraz-wibratory-iroha/ .

Pisząc o zaletach technologii użytej w masturbatorach PULSE trzeba podkreślić także zdrowotny aspekt tych urządzeń. Jaki?

Otóż umożliwiają one przyjemność masturbacji również mężczyznom o mniejszej sprawności seksualnej, niepełnosprawnym i z impotencją.
Jednym facetom zatem masturbatory PULSE orgazmy spotęgują, a sporej grupie innych – wręcz umożliwią. Warto podkreślić, że firma otrzymuje od lat bardzo wiele podziękowań od osób starszych, z niepełnosprawnościami lub problemami erekcji, którym odpowiednio dostrojone wibracje umożliwiły życie seksualne, poprawiając ich kondycję psychiczną i samopoczucie.

Linia produktowa Hot Octopuss London obejmuje szereg wibratorów, masażerów i masturbatorów dla mężczyzn, kobiet oraz par.
Jak podkreśla firma, w jej ofercie znajdzie się produkt odpowiedni dla każdego, niezależnie od płci, wieku, orientacji seksualnej, czy możliwości w łóżku.

Wśród męskich masturbatorów najbardziej popularne są serie Pulse:

– Pulse Solo Essential oraz Pulse Solo Lux.

Oba wyposażone w PulsePlate Technology – wersja Lux oferuje także bezprzewodowe sterowanie. W praktyce oferują identyczne funkcje i sprawdzają się znakomicie przy sprawianiu przyjemności samemu sobie.

– Pulse Duo oraz Pulse Duo Lux, przeznaczone dla par, które drugiej stronie umożliwiają sterowanie stymulacją podczas gry wstępnej (w wersji Lux bezprzewodowo).

Oprócz gadżetów do seksu wyposażonych w PulsePlate, firma proponuje także kieszonkowy wibrator Pocket Pulse oraz nowość o nazwie Jett – zabawkę-masturbator wyposażoną w system Treble&Bass Technology.

Ostatni onanizator, Jett, to kolejna rewolucja na rynku masturbacji, która rozwija rozwiązania stosowane w serii Pulse.

Emituje ona bowiem, z dwóch niezależnych źródeł, jednocześnie drgania wysokie (Treble) oraz niskie (Bass), idealnie się uzupełniając.
Tworzy to unikaną sekwencję do potęgowania orgazmu, której złoty środek znajdziesz samodzielnie dostosowując równowagę pomiędzy „głośnikami”, podobnie jak w samochodowych systemach audio.

Całą ofertę producenta zabawek do seksu z Londynu, wraz z ciekawym i łatwym do zrozumienia porównaniem różnic pomiędzy zabawkami, znajdziecie tutaj: https://www.hotoctopuss.com/compare-guybrators/.

Co ciekawe, jeśli ktoś termin Gyubrator uzna za ofensywny to firma, szanując potrzeby społeczności LGBT+, pozwala przełączyć słownictwo na stronie na bardziej politycznie poprawne (terminologia binarna i nie-binarna).

Hot Octopuss, po sukcesie technologii PULSE w sex zabawkach dla mężczyzn, zastosowała ją także do spotęgowania przyjemności u Pań.
Tak powstały masturbatory Queen Bee, a następnie wibrator punktu G o nazwie KURVE, wibrator typu „bullet” AMO oraz wsuwana na palce zabawka erotyczna DiGiT.

Każdy produkt dla Pań oferuje nowe rozwiązania na polu kobiecej przyjemności, co zaowocowało ogromną popularnością tych seks zabawek:

– QueenBee to magiczna różdżka podobna w wyglądzie do Hitachi Magic Wand: https://sekslalki.pl/cadillac-wsrod-wibratorow-potezne-orgazmy-dzieki-hitachi-magic-wand/, która działa na zasadzie drgań PulsePlate Technology.

– KURVE jest z kolei wyposażony w Treble & Bass Technology i pozwala, w wyniku znalezienia swojej indywidualnej sekwencji drgań, na osiąganie mocnych orgazmów w szybkim czasie.

– AMO natomiast to potężne narzędzie o kształtach zachęcających do pieszczot pod różnymi kątami. Dyskretne, wysmakowane, a jednocześnie z mocnym i precyzyjnie działającym napędem w środku, powinno stanowić żelazną pozycję w szafie z sex zabawkami każdej Pani.

Oczywiście, wszystkie przedstawione seks zabawki – i dla Pań i dla Panów, są wykonane z najlepszej jakości Silikonu, a także bardzo wygodne i intuicyjne w użytkowaniu (nawet synchronizacja częstotliwości drgań to bułka z masłem), a o ich poziomie premium świadczy ilość nagród, jakimi te produkty zostały wręcz obsypane:

  • ETO Awards 2017 – Najlepszy Nowy Produkt dla Mężczyzn,
  • EROTIX Awards 2017 – Najbardziej Innowacyjna Firma,
  • XBIZ Awards 2018- Najlepszy Produkt dla Mężczyzn.

W wymienionych na początku artykułu opiniotwórczych mediach, produkty Hot Octopuss London także zostały wielokrotnie docenione i polecone, zyskując aprobatę nawet najbardziej wymagających klientów na całym świecie:

  • Playboy: https://www.playboy.com/read/when-a-staycation-is-the-only-option-1 ,
  • GQ: https://www.gq.com/story/the-future-of-onanism-6-new-sex-toys-that-redefine-male-masturbation .
  • Bustle: https://www.bustle.com/p/what-are-the-best-sex-toys-for-women-17-innovative-products-to-try-now-80265 .
  • Cosmopolitan: https://www.cosmopolitan.com/sex-love/a11666728/orgasm-pop-up-shop-nyc/ .

Polecamy również wpis: https://sekslalki.pl/japonskie-wibratory-iroha-by-tenga-red-dot-design-award-dla-sex-zabawek/ , o podobnie utytułowanej konkurencji.

Zapytacie pewnie – a co z cenami?

Otóż, jak na swoje możliwości, media hype i jakość wykonania ceny są zaskakująco przystępne.
Na przykład średnia cena za masturbator na allegro.pl: https://allegro.pl/listing?string=hot%20octopuss&bmatch=dict210105-ctx-hea-1-1-0129 , to 220 złotych od Super Sprzedawcy wraz z przesyłką Smart.

Wibrator Hot Octopuss DiGiT natomiast kosztuje na ceneo.pl: https://www.ceneo.pl/Erotyka;szukaj-hot%20octopuss aktualnie 115 złotych (na promocji przeceniony z 206 złotych), a flagowy model firmy, PULSE Duo III, kosztuje 553 złote.

Ta ostatnia pozycja to zresztą idealny pomysł na zbliżające się Walentynki – ładny, z klasą i dostarczający fajnej zabawy w łóżku.

A jeśli nie macie z kim spędzić zbliżającego się Święta Zakochanych, polecamy masturbator Pulse Solo, który można stosować przecież wymiennie z jakąś godną polecenia sex lalką: https://sekslalki.pl/lalki-milosci-jak-zywe-carol/ (wersja dla Panów), https://sekslalki.pl/top-3-meskie-lalki-milosci-ranking-roku-2021/ (wersja dla Pań), aby 14 lutego uczcić naprawdę godnie, szczególnie, że w sklepie większość sex zabawek jest przeceniona o 20% na walentynkowej promocji.