Seks po 50-tce, czy lalki do seksu mogą pomóc?

lalki-a-zdrowie

W dzisiejszym wpisie, specjalnie dla osób 50 + i 60 +, chcielibyśmy przedstawić wspaniałe właściwości sex lalek, które pomogą Wam utrzymać seksualną formę jak najdłużej, poprawią samopoczucie i pozwolą na dłużej zachować dobre zdrowie i kondycję.
Czy zatem lalki do seksu mogą pomóc w seksie po 50-tce lub 60-tce? – jak najbardziej.

 

Palenie papierosów, alkohol, nieprzespane noce, ciągły stres – tak wygląda życie wielu z nas, a czas płynie nieubłaganie. Nawet jeśli prowadzimy najzdrowszy tryb życia nasze narządy starzeją się coraz bardziej, są bardziej podatne na urazy i już nie będą takie jak dawniej.

Oczywiście pomogą regularne ćwiczenia fizyczne, pływanie, siłownia, aerobik, zdrowa dieta, ale organizm po 50 roku życia po prostu zaczyna się znacznie wolniej regenerować więc częste i intensywne stosunki seksualne potrafią go wyniszczyć, ponieważ brakuje pomiędzy nimi czasu na dojście do formy.

Ta deprywacja energii tworzona w wyniku błędnego koła naszych oczekiwań, chęci i wytrzymałości ma zgubny wpływ na nasz organizm i kondycję seksualną.

Może zatem okazać się, że wymagania seksualne naszej partnerki (a jeśli ich nie spełnimy pojawi się dyskomfort psychiczny) zamiast poprawiać samopoczucie i dawać radość z życia – pozostawiają po sobie wstyd, uraz i żal.

Zagrożenie to jest realne, ponieważ libido z wiekiem u kobiet rośnie, natomiast u mężczyzn maleje (oczywiście Paniom mającym niezaspokojone potrzeby seksualne możemy zaproponować męskie lalki do sexu: https://sekslalki.pl/meskie-lalki-milosci/) .

Ma to oczywiście negatywny wpływ na męską kondycję psychiczną – nieudany seks wpływa fatalnie na zadowolenie z życia, podobnie jak jego brak i samotność.

Złe emocje bowiem zmniejszają wydzielanie potrzebnych hormonów, obniżają wydolność organizmu, powodują przedwczesną ejakulację i impotencję.
Stajemy się zaniepokojeni, zdenerwowani, a jakość naszego życia bardzo się obniża.

Czy zatem w wieku lat 60 lat warto poszukiwać partnerki, która będzie miała swoje wymagania i oczekiwania wobec długości stosunku, jego intensywności etc., czy też, ponieważ męska kondycja maleje z wiekiem, czasami należy poszukać innowacyjnych rozwiązań na jakie pozwala wciąż przyspieszający rozwój technologii?

Czy mężczyzna w kwiecie wieku czujący potrzebę seksualną musi koniecznie sprawdzać swoją formę z partnerką, która może od niego wymagać sprawności maratończyka i stresować kochanka swoimi oczekiwaniami?

Odpowiedź zależy od tego, czy pragniemy zafundować sobie relaks na luzie, czy zawody, które potem nam się odbiją depresją i pogorszeniem formy.
Osobiście uważamy, że idealnym rozwiązaniem są lalki erotyczne dla dorosłych. Dobrej jakości seks lalka bowiem dotrzyma nam towarzystwa, wybaczy ewentualne niedociągnięcia w sztuce ars amandi oraz będzie zawsze chętna do igraszek, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

W trakcie stosunku z seks lalką podnosimy ciśnienie krwi oraz tętno – zatem poprawiamy naszą wydolność (a dodatkowo możemy to tętno bardziej kontrolować i uprawiać sex w swoim tempie).

Ponadto badania dowodzą, że regularne wytryski zmniejszają ryzyko występowania raka prostaty oraz mają zbawienny wpływ na ogólną kondycję naszego organizmu.

Psychicznie natomiast dobrej jakości ekskluzywna sex lalka dla dorosłych zapewni nam towarzystwo i możliwość odstresowania według naszych własnych potrzeb. Regularne stosunki z życzliwą osobą w miłej atmosferze to marzenie wielu starszych facetów, a jest je w stanie spełnić właśnie seks lalka.

Wśród wielu ofert na rynku znajdziemy bowiem i modele lalek miłości za ponad 24 000 złotych:

https://sekslalki.pl/nowoczesna-i-rewolucyjna-lalka-milosci-renee-3-0/ , super seksowne okazje za 8 tysięcy złotych: https://sekslalki.pl/szczytujaca-i-ogrzewana-sex-lalka-juz-za-7900-zlotych/ , oraz tańszą półkę cenową dla każdego za 3 tysiące, a nawet 1200 złotych: https://sekslalki.pl/najtansze-seks-lalki-warte-nabycia-poradnik-zakupowy/ .

Na zakończenie zapraszamy również do przeczytania wpisu z 11 września 2019 roku o tym jak sex lalki i sex roboty wpływają na zdrowie i samopoczucie właściciela : https://sekslalki.pl/lalki-i-roboty-do-uprawiania-milosci-jak-wplywaja-na-zdrowie-i-samopoczucie/ .