Sex Lalki a pomoc przy wczesnym wytrysku

Sex Lalki a pomoc przy wczesnym wytrysku

Wczesny wytrysk, a nawet sama obawa przed nim, to jedno z najbardziej rozpowszechnionych zmartwień dotyczących współżycia seksualnego, szczególnie wśród osób, które dopiero chciałyby rozpocząć swoje życie erotyczne.

Zapytań typu „wczesny wytrysk, co może pomóc” w internecie jest bardzo wiele, a jednym z najlepszych remediów na opisywaną przypadłość jest dobrej jakości lalka erotyczna, która przyzwyczai naszego członka do męskiej pracy i zmniejszy jego początkową nadwrażliwość na bodźce.

Niestety, przyspieszona ejakulacja jest spowodowana zarówno czynnikami psychicznymi, jak i fizycznymi, a problem z nią związany pogłębia się z wiekiem.

Swoje życie seksualne powinniśmy więc zapewne idealnie rozpoczynać w liceum podczas domówek, kiedy to różne rzeczy mogą się wydarzyć i traktujemy się z nową koleżanką nawzajem jak strony, które dopiero poznają tajniki alkowy. Wtedy podniecenie może znaleźć swoje ujście szybko bez uszczerbku na naszym honorze.

Jeśli jednak mamy lat 30, czy 40 i nigdy nie uprawialiśmy seksu, zaczynamy już czuć ostracyzm społeczny (mimo, że nie ma do niego żadnych podstaw – są ludzie aseksualni, którzy nie uprawiają seksu z wyboru i nikt się z nich nie śmieje), a nasze kompleksy pogłębiają się.

Z wielu opinii można wywnioskować, że uporanie się z przedstawionym problemem jest prawie niemożliwe. Nic nie dają spotkania z psychologiem, nadmierna masturbacja lub jej brak, a nawet środki farmakologiczne. Lalki erotyczne natomiast pomagają w bezpośredni sposób w trudnych tematach przedwczesnego wytrysku i próbach rozpoczęcia współżycia seksualnego aż na dwa sposoby.

Najważniejszym jest oczywiście możliwość potrenowania stosunku na sex zabawce, która łudząco przypomina prawdziwą kobietę, bez obaw, czy znudzi się ona Waszymi opóźnieniami orgazmu, dzięki którym chcecie nauczyć się kontrolować moment wytrysku. Dodatkowo, jeśli będziecie regularnie uprawiać sex z lalką miłości przyzwyczajając się do rosnącego uczucia podniecenia, zminimalizujecie swoją psychiczną obawę przed „pierwszym razem”.

Drugi sposób w jaki pomagają lalki erotyczne polega natomiast na niwelowaniu nadwrażliwości skóry na szczycie członka, która jest jednym z powodów wczesnego wytrysku. Sex lalka przyzwyczai nas do uczucia przyjemności w tym miejscu i unormuje natężenie bodźców, które płyną z czubka penisa do mózgu. Działa to podobnie jak środki opóźniające wytrysk, które także możecie stosować podczas treningu z seks lalką – bez obaw, że Wasza dziewczyna zauważy dodatkowe mazidło, które nakładacie na penisa.

Podstawą tego zbawiennego wpływu lalek miłości na kondycję seksualną jest fakt, że seks z nimi daje poczucie całkowitego spełnienia i klasycznej ulgi jak po klasycznym stosunku. Po masturbatorach, które oczywiście również polecamy: https://sekslalki.pl/fleshlight-najbardziej-popularna-sex-zabawka-dla-mezczyzn-w-usa/) lub klasycznym onanizmie, tutaj podrzucimy tylko: https://sekslalki.pl/top-5-stron-z-filmami-z-lalkami-milosci-ranking-2020/, ulga jest wyraźnie mniejsza.

Nie jesteśmy po tych półśrodkach tak senni i wykończeni jak po dobrym seksie. To proste i wygodne metody masturbacji, ale niestety w myśl powiedzenia „coś za coś”, dają tylko uczucie częściowego upuszczenia ciśnienia jedynie na chwilę. Pełny substytut kobiety, który da Waszemu organizmowi dogłębny relaks, zapewni tylko sex lalka dobrej jakości, na widok której czujecie błyskawiczny pociąg seksualny.

Na przykład ta: https://sekslalki.pl/sex-lalki-porady-nie-oderwiesz-od-niej-wzroku-produkt-firmy-wmdolls-com/ lub ta: https://www.ovdoll.com/doll/japanese-life-size-sex-dolls-silicone-material-megumi-165cm/ (aktualnie jest na to cudo 57% zniżki).

Z powodu wyżej wymienionych właściwości nowoczesne lalki dla dorosłych jak żywe zaczynają być coraz bardziej popularne wśród klientów do 30go roku życia, podatnych na nowinki techniczne. Dotyczy to przede wszystkim Inceli, którzy nie uprawiają seksu i tkwią w niechcianym celibacie. Oczywiście, jeśli nie uprawiacie seksu i Wam to nie przeszkadza, ponieważ preferujecie brak takiego kontaktu pomiędzy dwojgiem ludzi, to wszystko ok. Natomiast Incele przekonują się do lalek erotycznych, ponieważ, jak przydomek „involuntary” wskazuje, po kryjomu wciąż wzdychają do obiektów swojej pogardy i nienawiści, czyli kobiet, pogarszając swoją jakość życia i zadowolenie z niego.

Ciężko jednak zrezygnować na stałe z uprawiania seksu, ponieważ jest on jedną z podstawowych potrzeb człowieka, której się świadomie nie możemy wyrzec (patrz piramida potrzeb Masłowa). Scenariusz dla takiej osoby może być więc tylko jeden – ciśnienie, tłumione wewnątrz latami, narasta, a wraz z nim potęguje się nienawiść do życia i kobiet. W wyniku tego zaś zaczynają problemy w życiu prywatnym i zawodowym, ponieważ nie czujemy z niczego radości .

Warto jednocześnie zaznaczyć, że pomoc ze strony omawianych sex zabawek nie musi być wcale bardzo droga. O seksownych korpusach lalek miłości, posiadających jednak to, co dla nas najważniejsze – 3 otwory do seksu, dzięki którym możemy szlifować sztukę ars amandi, możecie przeczytać na przykład tutaj: https://sekslalki.pl/najtansze-seks-lalki-warte-nabycia-poradnik-zakupowy/.

A jeśli dopiero wkraczacie w dorosłość koniecznie przeczytajcie nasz artykuł: https://sekslalki.pl/jestem-prawiczkiem-jak-przygotowac-sie-na-pierwszy-raz/.