Lalki i roboty do uprawiania miłości – jak wpływają na zdrowie i samopoczucie

O ile w przypadku sfery emocjonalnej dyskusje o pozytywnym czy negatywnym wpływie sztucznych seks towarzyszy na człowieka toczą się nieustannie, o tyle w sferze fizycznej korzyści z używania lalek silikonowych i z TPE są niepodważalne – ludzie przecież uprawiali seks od zarania dziejów – gdyby był szkodliwy, ludzkość by wyginęła.

 

Miłość z lalką czy seks robotem zmusza nas do wysiłku fizycznego, podnosi ciśnienie krwi, wzmacnia naczynia krwionośne (które muszą wytrzymać zwiększone ciśnienie) oraz spala kalorie i pomaga w utrzymaniu w dobrej kondycji gruczołu prostaty. Kochanie się z lalką to także ćwiczenia rozciągające i ogólna poprawa kondycji organizmu – podczas stosunku tętno może osiągać nawet 130 uderzeń na minutę, a jednoczenie jest, jeśli chodzi o wysiłek organizmu, mniej męczące niż bieganie. Twarde naukowe dane tylko popierają teorię o prozdrowotnym wpływie seksu na organizm – badanie pod tytułem „Starzenie się mężczyzn w Massachusets” obejmujące 952 panów nie mających problemów sercowo-naczyniowych oraz z erekcją dobitnie pokazało, że mężczyźni uprawiający seks dwa lub więcej razy w tygodniu są o połowę mniej narażeni na choroby układu krążenia niż ci, którzy uprawiają seks raz na miesiąc lub rzadziej.

 

Jak wpływają na zdrowie i samopoczucie lalki i roboty do uprawiania miłości

 

Dodatkowe plusy lalek miłości to także brak chorób wenerycznych oraz zdrowie dla naszego portfela. Niejednokrotnie przecież mężczyzna płaci za seks, nawet jeśli nie korzysta z usług pań lekkich obyczajów – randki swoje kosztują, a na dodatek nie wiadomo nigdy, czy spotkanie zakończy się sukcesem. Na pewno zamiast rujnować budżet i zdrowie alkoholem i wydatkami aby się „postawić” lepiej jest mieć w domu zawsze gorącą seks pomoc jaką oferują lalki silikonowe.

 

A co ze zdrowiem psychicznym – czy lalki i roboty nie powodują wycofania społecznego i nie potęgują samotności? Czy coraz większa grupa mężczyzn, która z różnych powodów nie może mieć lub nie chce mieć partnerki jest skazana na tłumienie emocji i życie w dyskomforcie?

 

Cóż – lepiej czuć się w życiu lepiej i bezpiecznie zaszaleć wybierając seks lalki – dyskretnie pakowane po dokonaniu zamówienia, zawsze gotowe i chętne do współpracy.