RealCock 2 – Najbardziej Realistyczne Dildo Na Świecie

Realistyczne dildo zbudowane z 3 warstw Silikonu, technologia „Sil-Slide” imitująca naskórek, możliwość łatwego przerobienia na strap-on, a przede wszystkim nieopisane wrażenia podczas masturbacji. Wszystko to od producenta seks robota Harmony – firmy RealDoll.

Przedstawiamy Realcock 2 – stworzone z platynowego Silikonu, dostosowane do używania z sex maszynami, które posiadają mocowania próżniowe w systemie Vac-U-Lock, a także z popularnym standardem mocowania strap-on, czyli O-ring! „Made in the USA” i „hand made” jednocześnie – ręcznie wytwarzane przez najlepszych artystów w swoim fachu.

Staramy się na naszym blogu o seksie prezentować najlepsze dostępne na rynku wibratory, dilda i inne seks gadżety. Opisaliśmy już na naszej stronie Hitachi Magic Wand https://sekslalki.pl/cadillac-wsrod-wibratorow-potezne-orgazmy-dzieki-hitachi-magic-wand/ oraz designerskie sex zabawki Iroha by Tenga: https://sekslalki.pl/japonskie-wibratory-iroha-by-tenga-red-dot-design-award-dla-sex-zabawek/ . Dzisiaj, kontynuując ten trend, chcemy przedstawić RealCock 2 – dildo, które robi furorę na całym świecie dzięki swojej unikalnej budowie, która powoduje, że ciężko je odróżnić od prawdziwego męskiego członka. Tak jak Panie obawiają się nadejścia seks lalek, tak Panowie muszą zwrócić baczniejszą uwagę na produkty typu RealCock 2, szczególnie, że można je łatwo zamontować w maszynach do seksu lub męskiej lalce miłości: https://sekslalki.pl/meskie-lalki-milosci/ .

RealCock 2 jest kolejnym przykładem na to, że firmy produkujące seks lalki do kochania

potrafią doskonale wyczuć rynek. Dysponując odpowiednią technologią i mając doświadczenie w materiałach typu TPE, czy Silikon, zaczynają wytwarzać i sprzedawać doskonałe sex zabawki o wysokiej jakości i zamieniają się powoli w sex shopy.

W przypadku RealDoll, która produkuje sex roboty: https://sekslalki.pl/realdoll-com-matt-mcmullen-i-sex-robot-harmony/https://sekslalki.pl/seks-robot-harmony-recenzja/, terminy takie jak realizm, czy wysoka jakość, nabierają nowego znaczenia. Celem RealDoll jest tworzenie jak najbardziej realnych sex lalek 2.0 i 3.0– wobec tego jakie może być wyprodukowane przez nich dildo? Oczywiście bardzo przypominające w budowie oryginalnego członka – począwszy od zsuwającego się naskórka, przez jądra pływające swobodnie w worku mosznowym, aż po z pietyzmem naniesione żyły i wyżłobienia. Tak realny wygląd RealCock 2 sprawia, że dildo, mimo swojej wysokiej ceny i ekskluzywności stało się bardzo modną zabawką używaną zarówno przez aktorki porno, jak i panie występujące na kamerkach.

 

Na naszym profilu Twitter pokazaliśmy ostatnio gwiazdę sex kamerek – Huney Baked, która podjęła się recenzji omawianej zabawki: https://twitter.com/SeksLalki_pl/status/1305539599511556100 .

Jeśli natomiast macie ochotę na więcej szczegółów to zapraszamy na YouTube.com, gdzie znajdziecie bardziej szczegółowy film Huney:
https://www.youtube.com/watch?v=WYTmPCHo3W8&feature=emb_logo oraz inne dziewczyny omawiające dildo RealCock 2: https://www.youtube.com/watch?v=ioYn5hWz2FI&feature=emb_logo .

RealCock 2, czyli w wolnym tłumaczeniu „realny penis” występuje w 5 modelach. Cztery z nich możemy nabyć za 499$, czyli 1936 złotych.
Do kupienia w tej cenie są dilda o dźwięcznych imionach Dirk, Rockwell, Jones i James. Wyjątkiem cenowym jest natomiast Bruce – kosztuje 799$, czyli 3100 złotych . Bruce jest naprawdę gigantycznych rozmiarów, co może tłumaczyć jego cenę. Ilość „Platinum Silicone” użyta do jego produkcji musi być naprawdę spora.

Specyfikacje poszczególnych rodzajów dildo RealCock 2 wyglądają następująco:

Dirk:

 • Długość: 21,59 cm
 • Obwód: 15,24 cm
 • Przekątna (grubość): 5 cm

Rockwell:

 • Długość: 16,5 cm
 • Obwód: 13,97
 • Przekątna (grubość): 4,76 cm

Jones:

 • Długość: 16,51 cm
 • Obwód: 12 cm
 • Przekątna (grubość): 4,127 cm

Bruce (nowość):

 • Długość: 25,4 cm
 • Obwód: 24,13 cm
 • Przekątna (grubość): 8,25 cm

James (nowość):

 • Długość: 15,24 cm
 • Obwód: 17,14 cm
 • Przekątna (grubość): 5,58 cm

Każda zabawka występuje w 3 kolorach skóry, a kolor na zamówienie możemy mieć za dopłatą 1000$.

Uwaga! Do zabawy z RealCock 2 używaj zawsze dobrej jakości lubrykantów na bazie wody. Środki na bazie oleju, które również dadzą pożądany poślizg, niestety zniszczą Silikon, a przecież omawiane dildo kosztuje sporo i ma być sex zabawką na lata. Warto także używać olejku „na bogato” – im więcej smarowania tym lepiej i dla nas i dla naszego seks gadżetu. Zapobiegnie to bowiem ewentualnemu ścieraniu się warstwy wierzchniej, która zawiera w sobie kolor naszego towarzysza. Zabawkę należy myć mydłem antybakteryjnym bez zapachu przy pomocy ciepłej wody – następnie spłukać dokładnie i odstawić do wyschnięcia (nie należy pocierać mocno wilgotnej powierzchni).

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym, jak dbać o swoje seks lalki, dilda czy wibratory tak by służyły przez lata, przeczytajcie koniecznie nasze poradniki:
https://sekslalki.pl/jak-czyscic-sekslalki/ oraz https://sekslalki.pl/jak-czyscic-seks-zabawki-poradnik-uzytkownika/ . Warto przyswoić sobie opisane rady, ponieważ nie tylko cyberskóra jest delikatna i wymaga specjalnego traktowania – TPE i Silikon również zasługują na odpowiednią obsługę.

Na koniec nie zapominamy oczywiście o mężczyznach, dla których mamy opisaną zabawkę Fleshlight https://sekslalki.pl/cadillac-wsrod-wibratorow-potezne-orgazmy-dzieki-hitachi-magic-wand/ oraz masturbatory Tenga: https://sekslalki.pl/japonskie-sex-zabawki-masturbator-tenga-cup-oraz-wibratory-iroha/ .

Natomiast jeśli ciekawi Was najdroższe dildo na świecie – RealCock2 na indywidualne zamówienie to cena od 10 000 dolarów, czyli 38 800 złotych.
Zaporowa? Jak już pisaliśmy, jeśli chodzi o seks zabawki cena czasami nie gra roli. RealDoll nie narzeka na brak zamówień, ponieważ sztuczny penis może wiernie przypominać ten właściciela i jest wykonywany całkowicie od podstaw.