Rodacy w Szkocji Otwierają Sklep i Wypożyczalnię Seks Lalek

Rodacy w Szkocji Otwierają Sklep i Wypożyczalnię Seks Lalek

Wszystkim, którzy sądzą, że Polacy na Wyspach pracują tylko na zmywaku, a własny biznes jest poza ich zasięgiem, chcielibyśmy pokazać przykład ze Szkocji, świadczący o pomysłowości i przedsiębiorczości emigrantów z naszego kraju. Jeśli mieszkasz na Wyspach zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty rodzeństwa Arka i Martyny oraz jej chłopaka Matta.

Miło się przekonać, że Polacy mieszkający za granicą mają otwarte podejście do seksu i propagują nowości rynkowe, szczególnie w dobie pandemii COVID-19, kiedy przygotowywany jest kolejny lockdown.

Jako sztandarowy produkt w sklepie naszych rodaków oferowana jest, omawiana już na naszym sex blogu, Jessica Rabbit, która kosztuje 3000 Funtów, czyli 15 000 PLN.  Zerknijcie na nasz wpis z 16 sierpnia 2020 roku aby poznać tą niesamowitą i ekskluzywną sex lalkę bliżej: https://sekslalki.pl/seksowna-jessica-z-piper-doll-fantazja-miesza-sie-z-rzeczywistoscia/.

W ofercie sporo jest jednak także produktów tańszych dla przeciętnego użytkownika, a miejsce gadżetów ze średniej półki wypełniają prostsze sex roboty (sex lalki 2.0) z ogrzewaniem lub sterowaniem na pilota.

Selekcji lalek miłości do sprzedaży dokonują sami właściciele, starając się aby oferta zawierała tylko najbardziej seksowne lalki, które będą dla klientów zarazem atrakcyjne cenowo.

Oczywiście, jakość musi swoje kosztować (szczególnie, że sex zabawki nabywane są przez sex shop od sprawdzonych dystrybutorów na Wyspach), ale za cenę kilku randek z realną dziewczyną startowe modele są już w zasięgu ręki. Ewentualne oszczędzanie może ułatwić Wam fakt, że aktualnie nigdzie nie można wychodzić z powodu pandemii COVID-19: https://sekslalki.pl/sex-lalki-a-koronawirus-pandemia-2019-ncov-i-sars-zostanwdomu/ , odpadają więc ewentualne randki i dodatkowe koszta. Lalki erotyczne stają się więc coraz bardziej popularną i dostępną opcją, zarówno dla klientów w Anglii, jak i w Polsce.

Oprócz sprzedaży nowych lalek do seksu firma wprowadziła także możliwość wypożyczenia tych sex zabawek i bardzo dba o higienę swoich podopiecznych za pomocą ozonowania. Oczywiście, wszystkie środki czystości stosowane przy myciu i dezynfekcji lalek są ekologiczne, ale to właśnie ozonowanie pozwala na skuteczne rozprawienie się z mikroorganizmami bez użycia trujących chemikaliów.

Uwaga!
Prowadząc wypożyczalnię sex lalek firma podkreśla, że przecież w codziennym życiu spotykamy się z całym multum wirusów, bakterii i innych drobnoustrojów, których sex zabawki po ozonowaniu są całkowicie pozbawione. Jeśli chcecie przeczytać więcej na temat lalek dla dorosłych do wypożyczenia zapraszamy do lektury wpisu: https://sekslalki.pl/seks-lalki-do-wypozyczenia-czy-warto/ .

Ponieważ pomył na biznes naszych rodaków narodził się właśnie podczas pandemii COVID-19, przykładają oni dużą wagę do antyseptyczności i mają nadzieję, że pomogą wielu ludziom, którzy chcieliby uprawiać seks, ale dystans społeczny im to uniemożliwia, co kończy się często depresją lub stanami lękowymi.

Wiadomo bowiem, że szczególnie w czasach koniecznej izolacji, po zakupie lalki do sexu samopoczucie klientów zmienia się w pozytywnym kierunku.
Uznają oni bowiem swoje życie za bardziej kompletne i satysfakcjonujące: https://sekslalki.pl/lalki-i-roboty-do-uprawiania-milosci-jak-wplywaja-na-zdrowie-i-samopoczucie/.

W pierwszych 2 tygodniach trwania wiosennego lockdown w U.K. sprzedaż sex gadżetów wzrosła aż o 25%. Czy zatem i w tym sezonie będziemy świadkami sytuacji z 2020 roku, kiedy zabrakło lalek miłości w sklepach: https://sekslalki.pl/pandemia-koronawirusa-brakuje-sex-lalek-w-sklepach/? Być może warto zatem zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne do izolacji produkty i akcesoria już teraz?