Japońskie sex zabawki – masturbator Tenga CUP oraz wibratory iroha

japonskie zabawki

Wysoka jakość, niezwykły design i maksymalizacja przyjemności z użytkowania – te wszystkie cechy łączą w sobie japońskie masturbatory Tenga (wersja dla mężczyzn) oraz wibratory iroha by Tenga (dla kobiet), które, po zdobyciu popularności w Kraju Kwitnącej Wiśni, podbijają także Europę.
W dzisiejszym wpisie skupimy się na mężczyznach, ponieważ to właśnie od produktów dla nich przeznaczonych rozpoczęła się potęga firmy, a w następnych postach opiszemy wibratory i inne niesamowite sex gadżety dla kobiet – iroha by Tenga: https://eustore.tenga-global.com/collections/iroha-series .

Jaka więc historia kryje się za genialnym i rewolucyjnym masturbatorem dla mężczyzn Tenga CUP, który wprowadził na rynek nowy wymiar przyjemności dla facetów?

Koichi Matsumoto, wynalazca urządzenia, ukończył college o profilu mechanicznym wykazując niezwykłe zdolności manualne. Był utalentowany, wciąż głodny wiedzy i ciągle się rozwijał w ukochanej dziedzinie, szybko więc zaczął zajmować się tuningiem super-aut takich jak Lamborghini czy Ferrari. Niestety, w wyniku kryzysu ekonomicznego, zamówień, choć dla niego bardzo ciekawych, było coraz mniej i nie mógł się utrzymać pracując w zawodzie – mimo mieszkania w aucie i pracy non stop. Reperował i składał sportowe auta, które nie były w jego zasięgu, a kiedy ilość klientów spadła nie miał nawet czasami pieniędzy na jedzenie.

Podjął więc trudną decyzję o przeprowadzeniu się z powrotem w rodzinne strony i zostaniu sprzedawcą używanych samochodów.

Koichi, poszukując stabilizacji w życiu, wziął się ostro do pracy na nowym stanowisku i został sprzedawcą bardzo dobrym, w czym zapewne pomogły mu ciekawa osobowość, sympatyczne usposobienie i znajomość mechaniki na ponadprzeciętnym poziomie. Doświadczenie w rozmowach z właścicielami tuningowanych aut zaowocowało szybko awansami i podwyżkami, ale młodemu Japończykowi wciąż bardzo brakowało możliwości konstruowania mechanizmów i urządzeń, którą miał kiedy pracował w warsztacie przy tuningu. Znając rynek samochodowy od środka doszedł jednak do wniosku, że w branży samochodowej koła już nie wymyśli – według niego budowa i sprzedaż aut wymaga wielu lat doświadczeń, dlatego trudniej jest w niej się przebić jakimś nagłym, odkrywczym wynalazkiem.

Natomiast, kiedy pewnego dnia przypadkowo trafił do sex shopu, zauważył, że jest tam sporo produktów do natychmiastowego poprawienia i duże pole do popisu dla pracowitej osoby z otwartą głową. Gadżety pomocne mężczyznom przy masturbacji posiadały na przykład obsceniczne nazwy/napisy na etykietach, były brzydkie w swojej formie i skierowane do wąskiej grupy odbiorców, którzy muszą rozładować napięcie seksualne w nagły, rozpaczliwy sposób. Mówiąc wprost w odwiedzonych sklepach królowała tandeta dla wariatów zepchnięta w kąt sali, często pozbawiona opakowań, oznaczeń producenta, czy jakiejkolwiek rozpoznawalnej marki. Koichi postanowił więc opracować męski masturbator, którego nie należy się wstydzić.

Podobnie więc jak Steve Shubin, wynalazca sex zabawki Fleshlight: https://sekslalki.pl/fleshlight-najbardziej-popularna-sex-zabawka-dla-mezczyzn-w-usa/, Koichi zdecydował się odwiedzić sklep z seks zabawkami aby kupić produkt, który jemu samemu pomoże w masturbacji oraz redukcji ciśnienia i po prostu nie znalazł dla siebie nic ciekawego. Postanowił sam zatem stworzyć sex zabawkę, jakiej sam poszukiwał w sex shopie.

Najpierw łączył próby prowadzone na materiałach takich jak Silikon, czy TPE z pracą jako sprzedawca by w końcu zwolnić się z salonu samochodowego i skupić tylko na nowym pomyśle. Po latach żmudnych eksperymentów otrzymał wymarzony efekt i wprowadził na rynek serię masturbatorów dla mężczyzn, która została nazwana Tenga Red CUP i zapoczątkowała niezwykle dynamiczny rozwój firmy w kierunku różnego rodzaju sex zabawek dla facetów.

Dysponując w tej chwili już bardzo szeroką ofertą sex akcesoriów japoński producent wciąż radzi aby przygodę z jego masturbatorami zacząć właśnie od tej serii, która obejmuje:

 • Original Vacuum CUP
 • Soft Tube CUP
 • Rolling Head CUP
 • Double Hole CUP
 • Air Cushion CUP

Oprócz wyżej wymienionych modyfikacji firma wprowadziła na rynek również wersje Tenga Soft i Tenga Hard ((aktualnie dostępne w Azji) by spełnić coraz bardziej precyzyjne oczekiwania klientów, którzy chcą kupować masturbatory jak najdokładniej dopasowane do swoich potrzeb.

Zasada działania podstawowych masturbatorów Tenga CUP jest bardzo prosta.

Wszystkie są wytworzone z miękkiego (szczególnie w środku) materiału w formie kubka, w który wkłada się penisa.
Przypomina to oczywiście trochę zasadę działania wymiennej waginy w seks lalkach: https://sekslalki.pl/wymienna-wagina-w-sex-lakach-czy-warto/.
Dziurka u góry urządzenia (oryginalnie przy nowym egzemplarzu jest zaklejona taśmą), to w rzeczywistości otwór powietrza, który możemy zasłonić palcem.

Umożliwia to osiągnięcie efektu podciśnienia podczas przesuwania masturbatora w kierunkach góra/dół imitując efekt ssania.
Dodatkowo cały CUP (czyli kubek) jest miękki i przyjemny do trzymania w dłoni, co potęguje doznania i pozostawia nam kontrolę uścisku.
Oczywiście, w zależności od rodzaju materiału użytego do stworzenia wnętrza, odczucia i bodźce mogą się różnić, ale wszystkie sex zabawki z serii łączy to, iż powinno się ich używać jednorazowo i później pozbywać.

Niestety. Lubrykowany środek masturbatora stworzony z najlepszej jakości materiałów jest tak komfortowy, że z powodzeniem może konkurować z zabawkami do seksu z Cyberskóry:

https://sekslalki.pl/seks-lalki-i-seks-zabawki-cyberskora/ , ale należy wyrzucić całe urządzenie zaraz po osiągnięciu przyjemności w środku.
Oczywiście założymy się, że część użytkowników czyści tą sex zabawkę choćby za pomocą takiego irygatora: https://sekslalki.pl/czyszczenie-lalek-do-seksu-irygator-waginalny/ i używa jej ponownie, niemniej jednak możliwość użycia zabawki tylko raz była dla wielu klientów mankamentem.

Rewolucją na rynku okazała się natomiast wersja produktu przeznaczona do wielokrotnego użytku: AIR-TECH Vacuum CUP, która wprowadziła możliwość czyszczenia i ponownego użycia produktu przy zachowaniu tak uwielbianych przez klientów doznań w postaci podciśnienia podczas masturbacji oraz efektu miękkości.

Z czasem w ofercie sklepu pojawiły się dodatkowe linie sex produktów:

 • Egg Series, w kształcie jajka
 • Pocket, czyli kieszonkowa
 • Tenga 3D o rewolucyjnie ukształtowanym wnętrzu
 • Flip Series
 • Flex
 • Spinner
 • Tenga Geo

A jako uzupełnienie oferty sklep posiada również w sprzedaży całą gamę wibratorów, lubrykantów, nakładek na penisa, a nawet ogrzewaczy do seks lalek, dzięki którym możesz nie kupować takiej opcji od razu w zestawie z lalką miłości: https://sekslalki.pl/szczytujaca-i-ogrzewana-sex-lalka-juz-za-7900-zlotych/ , ale dokupić ją w Tenga jako dodatkową atrakcję.

Wszystkie produkty oferowane przez Tenga: https://www.tenga.co/ łączą w sobie niezwykłą użyteczność i rewolucyjny design, które w przypadku sex gadżetów dla mężczyzn schodziły do tej pory na dalszy plan.
Nie oszukujmy się bowiem – do tej pory to kobieca masturbacja była na topie: https://sekslalki.pl/cadillac-wsrod-wibratorow-potezne-orgazmy-dzieki-hitachi-magic-wand/, a męska jej strona znajdowała się jakby zapomniana w cieniu.
Teraz to się zmieniło i mężczyźni także mogą sobie dogadzać dobrze zaprojektowanymi, atrakcyjnymi dla oka seks zabawkami.

Oczywiście zdolności projektanta i założyciela firmy nie umknęły uwadze twórcom sex zabawek dla kobiet, czego efektem są niesamowite dilda, masturbatory i inne akcesoria sprawiające przyjemność swoja piękną formą i ciału i duszy. W każdej z nich widzimy bowiem unikalny design Koichi Matsumoto, który przykłada także ogromną wagę do precyzji działania mechanizmów znajdujących się wewnątrz każdej zabawki. Te cechy doceniła oczywiście płeć piękna, która uwielbia markę iroha by Tenga, choćby ze względu na serię wibratorów Stick w kształcie szminki.

Jeśli więc nie oczekujesz porady w stylu jak przygotować się na pierwszy raz: https://sekslalki.pl/jestem-prawiczkiem-jak-przygotowac-sie-na-pierwszy-raz/ lub pomocy przy przedwczesnym wytrysku: https://sekslalki.pl/sex-lalki-a-pomoc-przy-wczesnym-wytrysku, a chcesz tylko szybkiego relaksu japońskie sex zabawki Tenga to idealny produkt dla Ciebie!