Seks robot Harmony – recenzja

Seks robot Harmony, będący jedną z najbardziej zaawansowanych seks zabawek na świecie, został zaprezentowany opinii publicznej w 2016 roku i jest nieustannie udoskonalany. Jego stworzenie stanowi poparcie tezy z poprzedniego artykułu – seks lalki ewoluują w stronę seks robotów w wyniku coraz bardziej dostępnej i tańszej technologii.

Producentem Harmony jest firma RealBotics – realbotics.com należąca z kolei do firmy RealDolls – realdolls.com, która z sukcesami od wielu lat zajmuje się tworzeniem i sprzedażą seks lalek.
Ciekawostką jest, że Harmony kupujemy tylko jako samą głowę i potem dopasowujemy do dokupionego tułowia seks lalki sprzedawanego w RealDolls – tak! – można mieć jedną głowę i wiele ciał do wyboru.
Po zakończeniu testów robota w październiku 2018 roku została uruchomiona jego sprzedaż liczona w setkach sztuk przy koszcie zakupu 8000 EUR plus cena za wybrany tułów. Pokazuje to jak dużo użytkownicy są w stanie zapłacić za przyjemność obcowania z seks nowinką techniczną i jak uważnie śledzą wszystkie nowości na rynku seks lalek.

Co potrafi Harmony?

Jej głowa jest połączona bezprzewodowo z tabletem lub komputerem z aplikacją zarządzającą sztuczną inteligencją. Software natomiast ma całkiem spore możliwości – dzięki niemu Harmony potrafi prowadzić rozmowę, opowiadać kawały, a nawet uczyć się konwersacji z przeszłości i wracać do poruszanych tematów.

Harmony oferuje także mruganie oczami, ruszanie ustami i samoczynne nawilżanie stref intymnych, a dzięki ostatnio dodanemu Xmode robot potrafi reagować na ruch oraz wie czy leży, czy znajduje się w pozycji wertykalnej. Następna wersja Harmony ma mieć wbudowane kamery w oczach, co umożliwi lalce rozpoznawanie obiektów, sensory dotyku umiejscowione na twarzy, wbudowane głośniki oraz większą możliwość mimiki twarzy.

Z okazji walentynek – 14 lutego 2019 firma udostępniła do pobrania aplikację RealDollX – do ściągnięcia dla każdego samotnego faceta, który by chciał pogadać z drugą połówką. Aplikację, a właściwie sztuczną inteligencję rozwijamy na komputerze lub tablecie – a kiedy zżyjemy się z nią wystarczająco – można dokupić głowę i ciało – i wgrać „duszę” naszej towarzyszki do zakupionego robota.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *