Nuda, rutyna, różnice w libido? Ratuj swój związek na każdym etapie!

Dzisiaj chcielibyśmy szerzej omówić problem zmęczenia małżonków długoletnim stażem oraz przedstawić trudną sytuację związków, w których występują różnice w apetytach seksualnych spowodowane znużeniem, wiekiem, czy osłabieniem chorobą.

Przedstawimy też z życia wzięty przykład na to, jak lalki miłości mogą być skutecznym lekarstwem na ewentualną niezgodność temperamentów seksualnych – jeśli tylko żona zachowa dyskrecję.

Po latach życia ze sobą w związku nawet najlepiej dobrane pary, o których otoczenie sądzi, że są niesamowicie zgodne i wszystko u nich w porządku, potrafią poróżnić się o sprawy alkowy. Pomimo, że przecież sam staż w związku ma ogromną wartość, przy różnicach w potrzebach seksualnych poddają się nawet najbardziej zgodne charaktery.

Powstaje zatem pytanie w jaki sposób pogodzić swoje pragnienia z potrzebami (zwiększonymi lub zmniejszonymi) drugiej strony?

Odpowiedź znajdziecie na przykład w naszym wpisie na blogu o seksie po 50-tym i 60-tym roku życia: https://sekslalki.pl/seks-po-50-tce-czy-lalki-do-seksu-moga-pomoc/ . A dobroczynny wpływ lalek erotycznych na nasz organizm opisaliśmy również tutaj : https://sekslalki.pl/lalki-i-roboty-do-uprawiania-milosci-jak-wplywaja-na-zdrowie-i-samopoczucie/ .

Jednak co robić w przypadku, kiedy to nie rutyna, wiek, czy staż małżeński pozbawia nas radości w alkowie, a malejące libido niszczy zgodne, młode małżeństwo?

Ciekawy przykład, wzięty wprost z życia, znajdziemy na forum NetKobiety.pl: https://www.netkobiety.pl/, które serdecznie polecamy.
Ponieważ forum jest przeznaczone dla aktywnych i wyjątkowych kobiet znajduje się na nim wiele ciekawych wątków dotyczących spraw alkowy, tak ważnych w życiu i kobiety i mężczyzny.

Przeglądając portal natrafiliśmy na wątek założony przez mężczyznę, który dzieli się wrażeniami z posiadania sex lalki i wyjaśnia, w jaki sposób stał się właścicielem luksusowej sex zabawki za parę tysięcy złotych: https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php?id=121873 .

Otóż do pewnej chwili żył on w związku, który śmiało można nazwać prawdziwą sielanką.

Zacytujemy tutaj dokładnie: „Ja 31 l, żona 25l. Jesteśmy ponad 4 lata po ślubie. Małżeństwo zgodne, nie mamy ze sobą problemów. Nie kłócimy się, rozumiemy, wspieramy, akceptujemy niedoskonałości. Oboje jesteśmy otwarci towarzysko, często organizujemy domówki dla znajomych i przyjaciół .”
Wspaniale prawda? Jednak wszystko co piękne kiedyś się kończy i żona zachorowała na chorobę tarczycy – Hashimoto, która skutkuje obniżonym poziomem energii, zabiera chęć do życia i znacznie obniża popęd seksualny.

Facet, mający spore potrzeby seksualne i młodą żonę, zaczął się zaspokajać ręką (małżonka nie miała nic przeciwko temu, żeby oglądał porno), jednak dawało mu to tylko krótkotrwałą ulgę. Odbywali z żoną średnio 1-2 stosunki w tygodniu, a mężczyzna był stroną inicjującą każdorazowo zabawy w łóżku – wciąż czując chłód małżonki, który wskazywał na to, iż chce ona tylko niechętnie „odbębnić” swoją powinność.

Ponieważ różnice w apetytach na seks w związku były coraz większe to sama żona wpadła po pewnym czasie na pomysł zakupienia lalki do seksu jak żywej.

sekslalki dla mężczyzn

I wiecie co?

Lalka dla dorosłych doskonale zdała egzamin – przez 2 lata małżeństwo żyło znowu w szczęśliwym związku (mimo problemów zdrowotnych ukochanej). Autor posta resztę seksu w tygodniu odbywał już z silikonową sex lalką, a nie napierał na zbliżenia z chorą na Hashimoto małżonką, co poprawiło klimat panujący w małżeństwie i sprawiło, że był znowu, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, szczęśliwy i spełniony.

Warto zaznaczyć jednocześnie, że bohater wpisu nie jest człowiekiem, który zdradza kobiety na lewo i prawo błyskawicznie znajdując sobie inny kwiatek do zabawy. Będąc porządnym facetem i wiernym mężem męczył się tak naprawdę nie wiedząc nawet, czy rzeczywistą przyczyną aseksualnego zachowania żony było Hashimoto, czy brak chemii między nimi. Dwuletnia sielanka została niestety na chwilę przerwana, kiedy podczas imprezy autor poszedł na chwilę do toalety, a żona, pod wpływem alkoholu, wygadała ich mały sekret i zaczęła pokazywać lalkę miłości schowaną w tapczanie.

A jak się sprawowała według autora sama Linda, bowiem tak właśnie nazywa się seks lalka, która przyszła z pomocą opisywanej parze?
Cóż – na pewno była bardziej dyskretna od żony, nie piła alkoholu i miała zawsze ochotę na sex, co utwierdza nas w przekonaniu, że nasz wpis z 25 września 2019 roku był proroczy: https://sekslalki.pl/10-punktow-przewagi-lalek-milosci-w-porownaniu-do-realnych-kobiet/.

Linda – sex lalka dla dorosłych wykonana z najlepszych jakości materiałów, to 165 cm seksu na każde skinienie na dodatek objęte dwuletnią gwarancją. Sprawowała się znakomicie, wiernie imitując kształty kobiety i w dotyku będąc bliska oryginałowi . Bardzo dobrze rozładowywała napięcie i dzięki dobrej jakości trzymała cały czas nienaganną figurę. Tutaj możecie przeczytać jak zachowują się w dotyku takie wysokiej jakości lalki erotyczne dla dorosłych: https://sekslalki.pl/jak-zachowuja-sie-w-dotyku-nowoczesne-i-realistyczne-sex-lalki-milosci-dla-doroslych/.

Oczywiście występująca we wpisie na forum NetKobiety.pl realistyczna sex lalka za kilka tysięcy złotych ze względu na wysoką cenę nie jest dla każdego, jednak zawsze można wybrać tańszą okazję w sex shopie za pomocą naszego wpisu dotyczącego tańszych lalek miłości: https://sekslalki.pl/najtansze-seks-lalki-warte-nabycia-poradnik-zakupowy/ .

 

 

Jeśli natomiast macie większe zasoby finansowe polecamy również zakup tej zabawki erotycznej: https://sekslalki.pl/najdrozsza-lalka-milosci/, czyli ekskluzywnej lalki miłości Yasuragi za 8530 $, czyli 32 925 złotych. Mając możliwości kupna towaru z górnej półki warto wziąć pod uwagę również kupno sex robota Harmony: https://sekslalki.pl/realdoll-com-matt-mcmullen-i-sex-robot-harmony/ lub sex zabawki premium za ponad 18 000 złotych: https://sekslalki.pl/ekskluzywna-seks-lalka-milosci-flagowy-produkt-srsd/ .

Ponieważ branża erotyczna wciąż się rozwija radzimy na bieżąco sprawdzać pojawiające się na rynku gadżetów erotycznych nowości, ponieważ ich ceny stają się coraz bardziej atrakcyjne.

Podobnie zresztą jak wygląd, który nawet w przypadku silikonowych sex lalek o średnim poziomie cenowym dostarczy już wiele frajdy w łóżku: https://sekslalki.pl/lalki-erotyczne-nowe-technologie-i-materialy/ . A jeśli chcecie tylko wypróbować czy lalka miłości to sex gadżet dla Was, zerknijcie na nasz wpis: https://sekslalki.pl/seks-lalki-do-wypozyczenia-czy-warto/ .

Dla równowagi polecamy również wpis o seksualnych potrzebach kobiet powyżej 50 roku życia: https://sekslalki.pl/kobiety-po-50-tce-kupuja-drogie-modele-seks-lalek-glownie-w-wydaniu-zenskim/ oraz zachęcamy Panie potrzebujące w związku odrobiny więcej samorealizacji do kupna męskiej lalki miłości: https://sekslalki.pl/meskie-lalki-milosci/ .

Jeśli natomiast za późno już na ratowanie Waszego związku, a jesteście zaintrygowani zdjęciami zapraszamy do zakupu Paulette z niemieckiego sklepu z sex lalkami DollPark.com: https://www.dollpark.com/silikonpuppen/146-cm-bis-180-cm/silikonpuppe-paulette.html,
zaraz po przeczytaniu naszego poradnika: https://sekslalki.pl/seks-lalki-i-seks-roboty-dla-wdowcow-i-rozwodnikow/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *