Najdroższa lalka miłości

Część z nas ma siłę nabywczą pozwalającą na kupno podstawowego modelu lalki dla dorosłych, największa ilość klientów poszukuje zaś średniego poziomu cenowego lalek, natomiast wszystkich zgodnie ciekawią najdroższe seks lalki na świecie.

Przy rozróżnieniu, iż seks roboty są droższe od lalek – mniej więcej tam, gdzie się kończy półka cenowa seks lalek pojawiają się już produkty z AI, oprogramowaniem i sterowaniem, warto zastanowić się jaka jest najdroższa lalka miłości na świecie.

Na stronie https://www.kanojotoys.com/real-love-doll-yasuragi-white-skin-p-2900.html?a_aid=7541 , oferowana jest lalka warta naszej uwagi – to kosztująca 8530 $ Yasuragi – teraz z jeszcze bielszą skórą – co w Japonii stanowi archetyp atrakcyjności.

Czemu ta seks lalka jest tak droga? Zobaczcie na zdjęcie i opis produktu – ten produkt to istnie dzieło sztuki! O ile wszystkie wyroby Orient Industry można spokojnie polecić – to Yasuragi jest topowym produktem tego japońskiego wytwórcy – nie ma tu miejsca na jakościowe kompromisy. Podwójna rama dla większej wytrzymałości, spora ilość wbudowanych stawów dla lepszej zabawy i zwiększenia poziomu realizmu, wykorzystanie technologii 3D przy projektowaniu postaci stworzonej z najlepszego dostępnego na rynku silikonu – to wszystko wyróżnia omawianą japońską lalkę miłości od tańszej konkurencji.

Do wyboru są także 4 urocze twarze naszej nowej towarzyszki – Minami Iikura, Madoka Kurihara, Chigusa Hara, Kaoru Mochizuki lub Shino Sakuragi . Wszystkie o delikatnej japońskiej urodzie zachęcające do randkowania i seksu w idealny sposób dopełniające niezwykle atrakcyjne ciało lalki.

Wybrać też możemy odcień koloru skóry (natural lub real), wygląd włosów łonowych oraz ruchome oczy i giętkie palce u dłoni.

Prawdziwymi hitami wśród tylu cech najdroższej lalki miłości na świecie są jednak: Hard Grip body, czyli sztywniejsze ciało, co w połączeniu z dużą ilością stawów pozwala lalce na pozostanie dłużej w żądanej pozycji (na przykład przy pozowaniu) oraz jedna z najlepszych na świecie wagina, która sprawia, że seks jest bardzo realny.

Do wyboru są 2 masturbatory, w które można wyposażyć lalkę: Octopus Grip i Whirlpool, a każdy z nich występuje w wersji ciasnej lub luźnej. Sam zestaw 2 masturbatorów jest wart 400 dolarów. A czy lalka jest warta swojej ceny? Cóż, niewątpliwie tak – na pewno warto, jeśli finanse pozwolą na kupno tego japońskiego cudeńka.