PrivateIslandBeauties.com

Prywatna wyspa kojarzy się z niezmąconym odpoczynkiem i takim poziomem życia, że możemy wszystko, a nic nie musimy – tak też powstają lalki dla dorosłych w PrivateIslandBeauties.com.

Podczas tegorocznych mroźnych wieczorów, kiedy każdy potrzebuje ciepła drugiego człowieka mamy dla Was coś wyjątkowego – realistyczne sex lalki nowej generacji tak słodkie, że aż chce się je przytulić.

Do ich stworzenia utalentowany rzeźbiarz używa najlepszej jakości platynowego Silikonu, który jest najlepszym tworzywem do produkcji sex zabawek.

Dlaczego?

Otóż materiał ten jest sprężysty, a jednocześnie ma „zwartą” strukturę i jest odporny na rozdarcia. Dodatkowo nie jest porowaty, co oznacza, że nie wchłania cieczy, jest odporny na zabrudzenia, przebarwienia etc.

100% Premium Grade Silicone jest także hypoalergiczny, szybko się rozgrzewa, reaguje na klapsy apetycznymi wibracjami i jest bardzo realny w dotyku.

W przeciwieństwie do delikatniejszych materiałów termoplastycznych, a szczególnie cyberskóry: https://sekslalki.pl/seks-lalki-i-seks-zabawki-cyberskora/ cyberskóry Silikon można także podgrzewać – nie zmienia on bowiem swojego kształtu ani koloru nawet przy temperaturach, w których giną bakterie (co rozwiązuje większość spraw higieny sex lalek: https://sekslalki.pl/jak-czyscic-seks-zabawki-poradnik-uzytkownika/).
Warto podkreślić, że omawiana firma wynalazła unikalną metodę barwienia Silikonu, dzięki której kolory nie zmywają się i pozostają zawsze żywe, soczyste i świeże (możesz nawet wykonać swojej sex lalce makijaż i zmyć go później zmywaczem).

 

Co się dzieje kiedy tak wspaniały materiał i możliwości jego barwienia znajdą się w rękach naprawdę utalentowanej osoby?

Zapraszamy na YouTube.com: https://www.youtube.com/watch?v=gkn5NYK-sxs&feature=emb_logo, gdzie Mike Wise, rzeźbiarz i założyciel firmy, opowiada o swojej drodze do sukcesu i pragnieniu, by oferowane przez firmę lalki do seksu zaskakiwały klienta swoją realnością i atrakcyjnością już przy pierwszym otworzeniu przesyłki.

Okazuje się, że Mike Wise potrafi poświęcić cały dzień na dopieszczaniu detali podczas rzeźbienia twarzy przyszłych seks lalek. Z równym pietyzmem wraz ze swoją asystentką dobierają również do głów odpowiednie ciała, tak aby całość pasowała do siebie i była jak najbardziej atrakcyjna.
Warsztat artysty znajduje się 30 minut od Waszyngtonu i sporo klientów ze Wschodniego Wybrzeża odbiera swoje sex lalki osobiście mając okazję poznać właściciela i miejsce „narodzin” swojej nowej towarzyszki.

Na specjalną uwagę zasługuje sekcja strony, gdzie opublikowane są zdjęcia lalek dla dorosłych przesłane przez zadowolonych klientów firmy: http://privateislandbeauties.com/gal/highlights.do.

Widać na niej jakie efekty wizualne można osiągać w prywatnych warunkach, mając do dyspozycji atrakcyjną lalkę miłości – niezdecydowanym powiemy, że takiej seks bomby koledzy raczej powinni zazdrościć: https://sekslalki.pl/jestem-incelem-jak-poprawic-jakosc-zycia-poradnik/.

Realne fotki są także dowodem na doskonały szkielet tej lalki z U.S.A – sex zabawki są w stanie przyjmować dowolne pozycje, czyniąc to naturalnie i z łatwością.

Zapewnia to ogromne plusy w sypialni, ponieważ dopiero odpowiednio sztywne stawy o odpowiedniej giętkości gwarantują udane doznania erotyczne i wrażenie, że sex lalka z nami „współpracuje”.

Większość oferowanych w sklepie modeli lalek dla mężczyzn waży nieco ponad 36 kilogramów, a jeśli taka waga utrudni Wam higienę lalki miłości (czy jej przenoszenie), to seria Girl Next Door jest o 10 kg lżejsza.

Ile kosztują takie ekskluzywne, gorące seks laski tworzone „hand made” z najlepszej jakości Silikonu?

Flagowy produkt firmy to Island Girl w cenie 5600 $, czyli po aktualnym kursie nieco ponad 20 000 złotych. Opcji konfiguracyjnych podczas wybierania specyfikacji sex lalki jest bardzo dużo, średnio kosztują one 150 $ -170$, co czyni te sex gadżety made in the USA jednymi z droższych na rynku: https://sekslalki.pl/najdrozsza-lalka-milosci/ .

Kwota duża, ale czy ogromna? Telewizory w podobnych cenach znajdują nabywców, a przecież mając do wyboru w sypialni opisywaną sex lalkę premium i TV 200 wybór, przynajmniej nam, wydaje się oczywisty.