Twitter i YouTube producenta chińskich sex lalek: JYDoll.com

Jeśli interesują Was chińskie lalki do bzykania mamy do polecenia bardzo ciekawe kanały na Twitter i YouTube.com. Należą one do sklepu i fabryki z Państwa Środka wytwarzającej doskonałej jakości seks lalki, co ważne również dość atrakcyjne cenowo.

Oczywiście, opisywane w poprzednich postach lalki do sexu z ekskluzywnych wytwórni są niezwykle interesujące, jednak dla wielu z nas niedostępne ze względu na cenę.

Szczególnie w przypadku, jeśli długo oszczędzamy pieniądze aby spełnić marzenia i chcielibyśmy je zrealizować jak najszybciej, warto rozejrzeć się za jak najbardziej atrakcyjną ceną dostępną na rynku.

Dla tych wszystkich, którzy poszukują takich okazji mamy dobrą wiadomość – chińskie firmy także potrafią tworzyć pięknie wykonane i seksowne lalki dla mężczyzn. Powstaje jednak pytanie, którego producenta sex lalek z Azji wybrać aby w pełni cieszyć się towarem klasy premium – jak odróżnić dobre produkty od zalewu tandety?

Oczywiście z pomocą przychodzą tu media społecznościowe zawierające filmiki pokazujące sex lalki w trakcie produkcji lub tuż po (żebyśmy mogli podziwiać osiągnięty przez wytwórnię efekt), a także opinie, fotki i opisy dotyczące lalek dla dorosłych przesyłane przez prawdziwych klientów.
Dlatego dzisiaj chcielibyśmy zaprosić Państwa na profile firmy JYDoll.com, która regularnie przesyła wielbicielom nowoczesnych lalek dla dorosłych newsy i ciekawostki technologiczne.

I tak na Twitter firmy: https://twitter.com/JYDoll_com można znaleźć wiele ciekawych informacji i filmików, które pokazują nie tylko atrakcyjność sprzedawanych lalek do sexu, ale i ich technologie produkcji oraz zaawansowanie techniczne.

 

Na przykład pod linkiem: https://twitter.com/JYDoll_com/status/1363694107105796097?s=20 możecie zobaczyć na własne oczy korzyści, jakie płyną z redukcji wagi u sex lalki o wzroście 170 cm, z 40 kg do 32 kg.

Różnica na pierwszy rzut oka liczbowo może nie wydawać się wyjątkowo duża, ale to przecież zmniejszenie ciężaru dźwiganego podczas sexu, czy mycia lalki erotycznej: https://sekslalki.pl/jak-czyscic-sekslalki/, aż o 20%.

Usprawnienie firmy JYDoll poprawia więc znacznie komfort użytkowania seks lalki przy zachowaniu tych samych parametrów odporności materiału i walorów dotykowych ciała sex lalki i jej skóry, a wszystko to dzięki innowacjom, w które zakład nieustannie inwestuje.

Polecamy obejrzeć powyższy filmik każdemu, kto marzy o zabawce do seksu o wzroście ponad 160 cm, ponieważ wyższy wzrost to także więcej TPE, lub Silikonu użytego do stworzenia ciała lalki dla dorosłych.

 

 

W nieco starszym tweecie na tym samym kanale możemy znaleźć także recenzję klienta zadowolonego z kupna lalki do kochania JYDoll, który chwali wysoki poziom obsługi klienta i dobrą komunikację podczas procesu kupna – firma odpowiadała na zadawane pytania rzeczowo, konkretnie i ze sporą dozą cierpliwości oraz dotrzymała terminu zamówienia.

A jaka jest opinia klienta jeśli chodzi o samą nowoczesną lalkę dla dorosłych?

Cóż – według wpisu zdjęcia nie oddają całego uroku tych produktów, a klient był aż zaskoczony precyzją wykonania atrakcyjnego ciała oraz nienaganną urodą swojej nowej towarzyszki.

Zgadzamy się, że lalki do seksu JYDoll nie należą do najtańszych, zwróćmy jednak uwagę, że (podobnie jak na platformie Alibaba) jeśli już udaje się znaleźć dobrego i solidnego dostawcę sprzętu z Chin, to z reguły nie będzie miał on najtańszych ofert, ponieważ te są zwykle zarezerwowane dla marnie wykonanych podróbek produktów, którymi nie nacieszymy się długo (albo w ogóle nie będą działać).

Na przykład lalka dla dorosłych 170 cm z Silikonową głową – Butterfly – taka jak na przedstawionym zdjęciu (kod produktu do wyszukania na stronie sklepu: 170085), kosztuje aktualnie 2199 $, czyli 8158 złotych. Sporo, ale ponad 2 razy taniej niż będzie nas wynosił zakup produktu w opisywanej ostatnio amerykańskiej firmie PrivateIslandBeauties.com, czy we francuskiej manufakturze 4WOODS.eu.

Oczywiście przy powyższych kwotach wydawanych na sex gadżety warto wcześniej upewnić się co do rzeczywistej wartości danego produktu i zebrać jak najwięcej informacji jego temat. Dlatego chcielibyśmy zaprosić Was do pooglądania fotek wykonanych przez innego zadowolonego klienta firmy: https://twitter.com/charlyeq3/status/1351717585797206018/photo/1, które pokazują jaki efekt można osiągnąć w zaciszu swojego domu mając do dyspozycji sex lalkę premium i parę seksownych strojów do niej.

Dodatkowo, w imieniu JYDoll, zapraszamy na kanał YouTube, na którym również nie brak ciekawostek: możecie na przykład zobaczyć na żywo jak powinno się zachowywać Silikonowe ciało sex lalki z materiałów najwyższej jakości po opuszczeniu komory produkcyjnej: https://www.youtube.com/watch?v=5QO6NBRv9fo&feature=youtu.be, a kunszt tworzenia twarzy pasującej do tak pięknego ciała jest ukazany tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=mL8-TEXlNlM .

Zachęcamy jednocześnie do samodzielnego polowania na promocje bądź bezpośrednio na stronie producenta: https://www.jydoll.com/, bądź na stronie któregoś z dużych, renomowanych sklepów, które posiadają szeroką ofertę nowoczesnych lalek dla dorosłych.

Można wtedy zwykle wybrać coś dla siebie w naprawdę atrakcyjnych cenach już od 1299 $, czyli 4819 złotych, co czyni ofertę w porównaniu do jakości już bardzo atrakcyjną.

Na koniec dodamy tylko, że polecana przez nas sex lalka roku 2020 jest także wykonana w JYDoll i kosztowała na promocji 5246 złote na stronie producenta: https://sekslalki.pl/najlepsza-sex-lalka-premium-roku-2020-jakosc-cena-ktora-wybrac/, a jeszcze taniej znaleźliśmy ją w niemieckim sklepie https://www.dollsclub.com/ – w cenie 4,094 PLN.