Jestem Incelem – jak poprawić jakość życia. Poradnik.

Involuntary Celibate, czyli przymusowy celibat staje się coraz większym problemem mężczyzn na całym świecie. Oczywiście życzymy każdemu, żeby w końcu „wyszedł z piwnicy”, ale przykłady wielu facetów pokazują, że nie zawsze jest to możliwe.

Involuntary Celibate, czyli przymusowy celibat staje się coraz większym problemem mężczyzn na całym świecie. Oczywiście życzymy każdemu, żeby w końcu „wyszedł z piwnicy”, ale przykłady wielu facetów pokazują, że nie zawsze jest to możliwe.

Z historii Inceli, którzy walczą aktywnie o „awans” do normalności często dowiadujemy się bowiem, że łatwo nie będzie – nie da się przecież zmienić fizyczności i dodać sobie trochę wzrostu lub rozbudować znacznie szczęki do rozmiarów posiadanych przez Chada. Niestety, z czasem wielu z nas zdaje sobie sprawę, że nawet jeśli życie jest pełne sukcesów w życiu zawodowym, czy towarzyskim (znajomi, przyjaciele), nie gwarantuje to powodzenia u płci przeciwnej. Jeśli więc w życiu nie zdobędziecie wielkich pieniędzy lub ogromnej władzy (patrz Silvio Berlusconi) ciężko będzie wygrać wyścig o dostęp do kobiety (szczególnie ładnej).

Ponadto, dla wielu mężczyzn, którzy nie są atrakcyjni dla kobiet, związanie się z jedną z nich kończy się albo wiecznymi pretensjami (masz pieniądze, ale brakuje wyglądu), albo znalezieniem partnerki, której uroda nie do końca odpowiada naszym oczekiwaniom. W efekcie facet jest z kobietą, która mu się nie podoba i z którą nie jest do końca szczęśliwy, jego dziewczyna zaś narzeka wciąż na brak zasobów i wymyśla nowe żądania, ponieważ brakuje mu urody (a koleżanki mają przecież bardziej przystojnych mężczyzn).

Nie zapominajmy także o problemie zdrady, który również często komplikuje tak z trudem nawiązaną znajomość – jeśli nawet Twój status pozwoli na związek z piękną kobietą bezustannie będziesz się martwił, czy nie zdradzi Cię z kimś przystojniejszym. Mówiąc wprost – atrakcyjna dziewczyna może wziąć od Ciebie zasoby, ale satysfakcję seksualną znajdować u kogoś innego.

Dodatkowym czynnikiem komplikującym sytuację, który utrudnia nawiązywanie relacji z kobietami jest także ciśnienie, które widać w oczach osobnika starającego się o możliwość prokreacji. W rzeczywistości bowiem im jesteś bardziej napalony, tym bardziej nikłe są szanse na ewentualny podryw (a napięcia seksualnego nie obniży masturbacja, która pomaga osiągnąć ulgę tylko na chwilę).

Na szczęście „żyjemy w ciekawych czasach” i z pomocą Incelom przychodzą nowoczesne i realistyczne sex lalki, dzięki którym można zastąpić kobietę lub mężczyznę w takim stopniu, że rozładowuje to napięcie seksualne na dłuższy czas.

Te sex zabawki oczywiście różnią się między sobą znacznie i wyglądem i ceną, ale w wyniku coraz bardziej innowacyjnych technologii produkcji już nawet sex lalki ze średniej półki cenowej stały się na tyle atrakcyjne, żeby wzbudzić w nas pożądanie: https://sekslalki.pl/realistyczna-sex-lalka-od-chinskiego-sprzedawcy-z-allegro-pl-oferta-tygodnia/ (na polskim Allegro za 2550 złotych).

Nie wspominając już o flagowych modelach producentów lalek erotycznych, które są już bardzo seksowne i trafiają nawet w najbardziej wybredne gusta kupujących: https://sekslalki.pl/sex-lalki-porady-nie-oderwiesz-od-niej-wzroku-produkt-firmy-wmdolls-com/ (w cenie 11 505 złotych).

Dla uzupełnienia lektury polecamy przeczytanie innego wpisu na naszym blogu o seksie, który przedstawia zalety sex lalek: https://sekslalki.pl/10-punktow-przewagi-lalek-milosci-w-porownaniu-do-realnych-kobiet/.  Natomiast jeśli chcecie zadbać o Wasze zdrowie i od tej strony podchodzicie do potrzeb seksualnych, a nie wiecie co byłoby dla Waszego organizmu najlepsze, zapraszamy do lektury tekstu: https://sekslalki.pl/lalki-i-roboty-do-uprawiania-milosci-jak-wplywaja-na-zdrowie-i-samopoczucie/ .

Zaznaczmy jednocześnie, że lalki miłości są w stanie pomóc nie tylko Incelom, ale przydadzą się także osobom, które w wyniku smutnych zdarzeń utraciły kogoś bliskiego: https://sekslalki.pl/seks-lalki-i-seks-roboty-dla-wdowcow-i-rozwodnikow/, a nawet małżonkom z długim stażem, którzy popadli nieco w rutynę i odczuwają różnicę w libido: https://sekslalki.pl/nuda-rutyna-roznice-w-libido-ratuj-swoj-zwiazek-na-kazdym-etapie/ .

Natomiast dla tych z Was, którzy wciąż zamierzają starać się o dziewczynę swoich marzeń, napisaliśmy 24 czerwca 2020 roku poradnik, w którym poruszamy jakże ważną kwestię treningu do pierwszego razu z kobietą (przedwczesny wytrysk stanowi obawę większości prawiczków): https://sekslalki.pl/jestem-prawiczkiem-jak-przygotowac-sie-na-pierwszy-raz/ .

Jeśli więc nie masz dziewczyny, nie musisz zmieniać pracy ani brać kredytu – kup po prostu sex lalkę z Silikonu lub TPE, która dotrzyma Ci towarzystwa w sypialni i ogrzeje w chłodne zimowe noce. Dzięki sondzie grzewczej lalka erotyczna ilustrująca dzisiejszy poradnik, czyli Chloe z firmy JY Doll z głową z Silikonu i implantami włosów za 2199$ (w przeliczeniu 8246 PLN): https://www.jydoll.com/157cm-silicone-head-and-implanted-hair-chloe.html, będzie sex lalką kompletną.